Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

ja jestem:) widzę, że się rozrasta....:) zwłaszcza przez jednego takiego osobnika:P dekuś mnie lubi:) suuuper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc paskudniki!:classic_cool: Alescie natrzaskali stronek;) Burzowy,daj grzejniczek bo znowu lapki zmine:( mam nadzieje ze futerko nadal masz :D usciski dla dziewczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka niech spojrzę....a jest:) dawaj te ręcule;) nom..niskie te ciśnienie, ale zaraz Ci je podniosę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka niech spojrzę....a jest:) dawaj te ręcule;) nom..niskie te ciśnienie, ale zaraz Ci je podniosę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie już pora, jutrzejszy dzień zapowiada się pracowicie. Via internet życzę Wam spokojnej nocy :) fajna jestem_____Zośka przesyła 😘 Nieznajomej aczkolwiek miłej i połnej ciepła osobie, do napisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem piekna hihihi Ej cholera, wlasnie dzwonil do mnie kolega zeby sie wyzaic na eks..Cholera..chyba jestem powierniczka sekretow i emocji hihi Mmm..jakie fajne futerko:D Brzydka...oj moja stopka..no,spoko jest hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne kobiety zachowują się elegancko i nie przeklinaja:) można z nami iść między ludzi;) no, może jak nikt nie słyszy:P robię za chórek Ramazzottiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka_______skąd ja to znam..... wolny słuchacz to moje drugie imię:D a na imprezach robię jeszcze za kierowcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że fajne..tak jak cały Ja;) to że dzwonił znaczy, że jesteś godna zaufania i pełna zrozumienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem, miałam już sobie pójść ale jak czytam, że zaufanie, zrozumienie to nie są dla kogoś puste słowa to, to jest takie ładne, o właśnie tak to napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.. wysluchuje i pomoge jesli umiem:) To szczegol ze od roku probuje mnie do lozka zaciagnac hihih A tam,niewazne. Zjadlam czekolade..ciemna, i wskakuje na moje jezdzace cudo;) A za kierowce moge robic bo uwieeelbiam jezdzic:) Burzowy-futerko dziala:) juz mi cieplusio Chyba bedziesz mi je musial wypozyczac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwieczny dylemat czy może istnieć przyjaźń, taka aseksualna, pomiędzy kobietą a mężczyzną ja też uwielbiam jeżdzić i jeżdżę dużo, nawet parę godzin przed porodem siedziałam za kółkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh tez sie nad tym zastanawialam I nie wiem,w kazdym razie ponoc mocno na niego dzialam:D MA sie ten zwierzecy magnetyzm hihihi Brrzydka-Ty masz dzidziusia?😍 ile ma maluszek lat,miesiecy? Ale fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, super Mnie tez sie marzy corcia:) 5 miesiecy,to juz pewnie probje siadac i juz fajny taki bobasek,niemowle:) ehh...ciocia Monika kupilaby jakas cudniasta siusienke hihi Uwielbiam kupowac ubrania maluchom,tyle ze teraz to kupuje dla chlopcow bo mam 2 siostrzencow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wychowywałam się raczej w męskim towarzystwie, dlatego nie traktowałam każdej pary spodni jako potencjalnego oblubieńca:D poza tym magia musi działać w obydwie strony "bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×