Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

Gość tusi
A gdzie się podział nasz burzowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałem małą drzemkę, bo pogoda jakaś taka do spania:/ ja za kawą również nie przepadam, musiałaby być jakaś super okazja i tylko wtedy gdynie mógłbym odmówić to przełknąłbym kawę z dużą ilością mleka i cukru:) ewentualnie cappuccino, ono może być:) dziewczyny, a co Wy się tak odchudzacie? czyżby z kości na ości??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie troche zdrzenelam deszcz mi sprzyjal lubie taka pogode ale troch odbija sie to na moim nastroju i to niezbyt pozytywnie chociaz j to lubie :D ale krece, co?:P bo kobiety to sie wiecznie odchudzaja:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Hejka juz jestem, jeśli chodzi o mnie tosie nie odchudzam chcę tylko ujędrnić swoje ciałko:) głównie moj tyłeczek bo faceci lubią jedrne pupcie:)prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n lubia, lubia nie lubia splaszczonyh trzesacych sie pup:D]\ a ile masz cm tam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
nie wiem a nie chce mi się teraz mierzyć, ale chyba gdzieś 110 czy jakoś tak, a Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia coś z tą pogodą się zakręciłaś:P właśnie, to szczera prawda, ciągle się odchudzają...czasem jest to nawet śmieszne, bo naprawdę nie maja z czego, no ale jak tu przegadać taką panią;) hmm...ano między innymi lubią fajne pupcie:) już tacy prości jesteśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
setunia zmierzyłam się i mam 107 przy wzroście 1,70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusi no masz jakos tak ja Jenifer lopez normalnie:) o i wyoka jestes! ja mam 90 ale mam 160;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Dzieki pocieszyłaś mnie :) Jenifer Lopez to fajna babka a tzn że ja tez. Kurde faceci na mnie polecą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie A są tutaj jacys fajni faceci?:D Bo dziewczyny wiem że są🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewcznki, powiedzcie na ucho czy Pan Burzowy jest fajny?;) Tutaj chyba pustki teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Maja ludzie pomysly;) A Ty Burzowy mierzyles sobie cos?;) hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja np.Ciebie Setunia kojarze...bywalam pod roznymi nickami;) Fajnch ludzi jest sporo, trzeba ich tylko odkryc,poznac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadne bajki t najpraWDZIWSZA PRAWDA jesli chcesz Burzowy to moge Ci to udowodnic na priv;) chyba, ze woliz ublicznie-tautaj?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Jestem Renifer Toples:):) weszłam na chwilę na stronke z opisem Teabo czy jakoś tak, ponieważ od wtorku zacznę na to chodzić. Już sama nie wiem co mam ćwiczyć dlatego eksperymentuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burzowy ale widze, ze nadal mi nie wierzysz;) no ale okej wazne , ze ja wiem i wem o Tobe wiecej niz Ty o mnie:P;) Fajny facet oznacza to samo-analogiznie-co fajna kobieta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Tae bo równiez moga trenowac faceci :), burzowy może jesteś chętny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Tusi Ty Toplesowy Reniferku:) a co to jest Tae bo? i z czym sie to je?:) no ale ja określiłem fajną kobietę:) i ciekawe co Ty o mnie wiesz setuniu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem:) Tusi, czy ja mam się Ciebie bać?:P trenuje już jedna rzecz, więc nie miałbym czasu na drugie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×