Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

przynajmniej se przekonalam ze moze mi na kims naprawd zalezec:) tyle pozytywu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej se przekonalam ze moze mi na kims naprawd zalezec:) tyle pozytywu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej sprawie na pewno nic sie juz nie ulozy chyba ze ma to polegac na calkowitym konu k ktoremu poczynilam ostatnie kroki mam nadzieje, ze kazdym dniem bede odzyskiwac -utracna wczoraj - równowagę :) dzieki za slowa otuchy kochani jestescie:) ide spac🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. Kto zamknął mnie w skorupie brzydkiego kaczątka? otóż rodzina..... ale nie ma co już do tego wracać... teraz jestem szczęśliwa.... tylko samotna :( no to nadstaw to uszko, dalej..... ((((((( K )))))))) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burzowy a ja wciąż czekam na te fajne to My jednak nie jestesmy fajne:( a co [ozniej zrobisz z ta gromada fajnych dziewczyn??? casting :classic_cool:?:D to milego popoludnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napewno nie jestem, bo juz miesiac chyba na maila nie odpisuje:P jakoś nie mam weny twórczej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Hej fajne kobietki, powiem Wam że burzowy ma nas w d..e. coraz mniej czasu nam poświęca. Musimy coś z tym zrobić, co proponujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko przestan juz o zadziala w koncu samospelniajace sie proroctwo:P:P a mysle ze Burzowy \\dzis bardzo zemczony po pracy i dlatego nie pisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm...................
jestem czekam i nic ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hmm..K.... jeszcze o jedną poproszę i myślę, ze się ostatecznie rozjaśni:) jesteście fajne, ale wczoraj poszłyście spać, to czekałem sobie dalej:) nie no, żaden casting:) kto by mnie chciał:o? jak to w d....? tusi??? godzinkę temu dopiero wróciłem z pracy:o padam na nos. właśnie deko....przynajmniej zdajesz sobie sprawę:) ale wybaczam, myślę że jesteś fajna:) jak minął dzień? hmmm..a na co czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Sorki burzowy,że tak napisałam nie wiedziałam że dłuzej pracowałeś. Postaram się poprawić:). Wybaczysz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tusi
wiesz tusi, a ja uważam, że strony z serwisami randkowymi i matrymonialnymi są ok. tylko trzeba trafić na te właściwą osobę i na właściwy serwis po pierwsze.ktoś tu pisał o mydwoje.pl - moja siostra się tam z powodzeniem udziela, chociaż też na początku była niechętna takim internetowym znajomościom. dla ludzi nieśmiałych albo głęboko zranionych przez poprzedniego partnera internet wydaje mi się najrozsądniejszym miejscem na szukanie drugiej połówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro masz się poprawić to wybaczam:) ciekawe jak masz zamiar mi to wynagrodzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Trudno bedzie mi to wynagrodzić przez kompa. Moze spotkamy się gdzieś w ustronnym miejscu to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
To tak do tego podchodzisz...,,wkońcu gdzieś bym sie ruszył''.Spodziewałam się innej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj:o tak to tylko ubrałem w słowa, sens tego miał być identyczny do Twojego zdania. a widziałem to \"coś\":p kolorowych snów! muszę się kłaśc bo rano..znowu:( dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×