Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

Gość tusi
A co takiego trenujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Wydaje mi sie że napewno znalazłbyś czas ,trenowanie z taka kobieta jak ja to sama przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia...gdybym pamietala hasla do pozstalych nickow nadal bylabym "cztery litery" albo jakos inaczej :D Ale usilnie probuje sobie przypomniec tamte magiczne cyferki;) Ja mam swoja definicje fajnego faceta:) i jej sie trzymam, a juz calkiem fajny bedzie ten przy ktorym ❤️ bedzie mi bilo jak oszalale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Ja się zdecydujesz to wiesz gdzie masz się odezwać??:)Ja narazie znikam, może jeszcze tu zajze . narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pisałem już tutaj co trenuje. To znaczy że nie czytałaś wszystkiego:( wiem, że sama przyjemność:) ale mnie czarujesz tutaj:P to napisz ta definicje:) jestem bardzo ciekawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny facet dla mnie -jest oparciem -ufam mu(zaufanie musi miec solidne podstawy) -potrafi mnie zaciekawic, rozsmieszyc -jest choc troche spontaniczny -szanuje kobiety(ale uwielbia tylko mnie:D ) -ma swoje pasje i cele w zyciu -nie jest leniem i maruda -pociaga mnie To tak z grubsza;) A ja dla niego...hmm...ciekawie, pysznie i romantycznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom Soley i to jest odpowiedź:) łeee...fuuuj:) aż mnie dreszcze przeszły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm...a podobno mężczyźni lubią u kobiet pełne usta;) Tylko niektore wygladaja jak paowki z Indykpolu pod nosem a nie całusne usteczka Setunia-😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
czytałam wszystko tylko tak zapytałam,.Trenujesz piłke nożną strasznie nudne, nie lepiej ze mną poskakać. Potem moglibyśmy zkorzystac z sauny i innych przyjemności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Co do tych ust to naprawde ochyda, ciesze sie że mam takie malutkie, wąziutkie. Ale zato tyłeczek mam uhhhhm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech...za ta kase na botoks mialabym sporo pieniedzy na przyjemnosci:) Cale szczescie sama nie musze sie martwic o za male usta, sa w sam raz. Zdecydowanie najlepiej jest tak zeby nie przeginac w zadna strone Chyba trzeba sie zbierac do lozeczka,bo Jasiek wola A Burzowy, tak z ciekawosci zapytam ile masz lat ze nie spotykasz fajnych kobiet?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja namiętność, wiec dla mnie nie jest nudne:) Jeszcze chwila i sie rozmarzę, wiec nie pisz takich rzeczy:P Mam 25. To nie tak, że w ogóle nie spotykam. Zazwyczaj zbyt późno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Ja też juz mykam, dobranoc wszystkim, dzieki za mile spędzony wieczór:). Pa kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli mlodziutki jestes Na kazdego przyjdzie czas:) Tylko czesto jest tak ze tych fajnych ludzi nie dostrzegamy:) Znam jednego zapalonego pilkarza ze slaska...mmm....moja mlodziencza milosc;) niespelniona hihi ale tak tez bywa Ponoc nie wszystko mozna miec Ja zdecydowanie wole zeby mezczyzna(moj) biegal za pilka, lubil to ...niz przelaczal pilotem programy xxx w tv:p Tusi-niezla jestes prowokatorka:D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za to młodziutki:) wiem, ze na każdego przyjdzie czas, ale czemu mam nie pomoc losowi:) wydaje mi sie ze jestem trochę wybredny, mam jakiś tam obraz kobiety(nie jakiś wydumany) i ciężko mi z czegoś rezygnować:) no tak, w sumie po co mu programy xxx, jak ma Ciebie??:) a Tusi ma u mnie minusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze trzeba stawiac wymagania sobie i partnerowi:) Mam znajoma ktora nie spojrzy w kierunku faceta,ktory zarabia mniej niz 3tys.na reke No a jesli sie jej nie spodoba to jest wrecz niemila Co do tych programow to byl taki przyklad hihi Wiadomo, o swojego ukochanego tez trzeba zadbac,ale nie rozczulac sie zbytnio nad nim;) nie mozna przeslodzic To ja uciekam do lozka, fajnie bedzie sie spalo-sluchajac deszczu:) dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wymagania są tak naprawdę drobnostkami, ale dla mnie są bardzo ważne. Ot np. nie lubię papierosów i nie wyobrażam sobie, żebym mógł się spotykać z kimś kto pali jak smok:) Wiesz co, takie kobiety jak Twoja znajoma mam za puste lale i nawet na takie nie spoglądam. mądry Polak po szkodzie:) zdecydowanie nie wolno przesładzać! dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna1
ja tez jestem fajna ale ide juz spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×