Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

Setunia - 🖐️ Ty coś wczoraj piłaś? Mam na myśli coś procentowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mp moze;) a co?:P literowki sa przez klawiature jak bylam u siostry , kora ma normalna klaw, to tego nie bylo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, nie o literówki chodzi tylko o Twoją rozmowę z Burzowym :D On o swojej miejscowości, Ty o swojej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mp bo Burzowy myslal ze wie gdzie ja mieszkam albo ja zle zrozumialam male nieporozumienie jedno piwko na pewno nie mialo na to wplywu:P;) Burzowy zmeczony po pracy?;) na szczescie jutro juz piatek lol MP a u Ciebie okej wszystko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe..no trochę się nie zrozumieliśmy:) trochę tak:) tez się już ciesze, że jutro piątek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie piwo to co miało wpływ? Zakochałaś się? :D A już wiem, byłaś wczoraj tak oczarowana Burzowym, że język Ci się plątał ;) No no U mnie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burzowy, to my wstajemy prawie o tej samej porze :D Ja ostatnio nastawiam budzik na 4:20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP j juz nie pamietam jak to jest byc zakochana:P wiec to na pewno nie to ja sobie szukam pracy nowej moze nie bede muiala juz tak wczesnie wstawac do nowej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się już przyzwyczaiłem do tej pory, ale nie powiem, że jak wracam to najchętniej walnąłbym się na małą drzemkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie teraz pracujesz? Mów wszystko jak na spowiedzi :) Ja często robię sobie drzemkę po powrocie z pracy Mówią, że im człowiek starszy tym mniej snu potrzebuje , a gdzie tam. Ja wiekowa a nadal śpioch, że ho ho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
burzowy, świetne propozycje pracy, jestem pod wrażeniem. Jednak coś kryje się pod tym Twoim imieniem...masz duże zdolności organizatorskie, dlatego szybko mozesz odnieść sukces. Ale uważaj bo moga byc kłopoty, jednakże jako, że masz umysł praktyczny, umiesz swoje troski w porę rozładować. A jeszcze pytanie masz skłonnosci do gier hazardowych i nadużywania alkoholu??Bo podobno Tomasze to lubią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, fajnie:) żeby jeszcze to była szczera prawda:) a co do alkoholu to na pewno nie nadużywam:) a hazard...hmm jakiś czas temu trochę grałem w zakłady sportowe:) ale również nie można mówić o nadużywaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Nie znam Cię za bardzo, ale uważam że jesteś wartościową osobą. Wzięło mnie na sentymenty, ale ja tak zawsze. serdecznie życzę ci dobrego stanowiska w tej twojej pracy. Ja niestety obecnie nie pracuje , ale od września mam zacząć jako sekretarka. Nie wiem boję się trochę, ponieważ wczesniej pracowałam jako kierownik sklepu i nie wiem czy dam radę w pracy biurowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Ci bardzo za te ciepłe słowa:) oj, nie ma się czego bać na zapas. Jestem pewien, ze dasz sobie radę. Najpierw Cię wyszkolą, wszystko pokażą, a potem już sama będziesz śmigać z dokumentami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
No nie wiem z tym szkoleniem to będzie ciężka sprawa, ponieważ pracę załatwia mi znajoma rodziców która otwiera firmę i chce żebym już wszystko umiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Szczeże mówiąc nie potrafię biegle obsługiwać kompa i już sama nie wiem w co ja sie pakuję. Chyba się zaraz potnę. Wogóle dzisiaj jestem jakaś nie do życia, chyba brakuje mi faceta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczony z nieba nie spadł:) a powiedziała Ci chociaż co kryje się pod tym "wszystko"? tylko się nie tnij, bardzo proszę:) a obsługę kompa można w każdej chwili samemu podszkolić:) jeśli będę umiał służę tutaj pomocą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
konkretnie się nie określiła co będę robić. To będzie firma szkoleniowa, tak więc do moich obowiązków bedzie należało min. przygotowanie prezentacji, napewno obsługa faksu, maile i różne dokumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Nie wiem jakoś nie chcę tam pracować, najlepiej czuje się w handlu lubie kontakt z klientami lubie im doradzać. kurde stara baba ze mnie a ma takie problemy i jeszcze publicznie o tym pisze. Przepraszam ale musze się wyżalić. Mam takiego doła że juz nie pamietam kiedy ostatnio tak się czułam. Mam ochotę krzyczeć, płakac i nie wiem co jeszcze. Doradź co mogę jeszcze robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..jeśli nie chcesz, to może weź tą prace do czasu, dopóki czegoś nie znajdziesz w handlu. Tutaj w okręgu musi coś być w tym kierunku. Jeśli na coś się natknę to dam Ci znać. A w jakim kierunku masz wykształcenie? Nie wiem co możesz robić, bo Cię dobrze nie znam. Oj, od razu stara baba....A jeśli Ci sprawia to ulgę, pisz. Nie dołuj się, bo naprawdę nie ma jeszcze o co. Uszy do góry!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Az wstyd się przyznać pedagodika doradztwo zawodowe i personalne. wstyd mi bo takiej szkole sama powinnam wiedzieć co wogóle chcę robić. Tyle lat nauki i wszystko do d..py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Setunia jaki nick ma burzowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusi fajna specjalnosc jesi o ten kierunek chodzi:) sama nawet mialam na to pojsc;) bez zgody Burzowego nic nie zdadze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam wstyd! nie przesadzaj! Przeszukaj parę serwisów z ofertami pracy z doradztwa i konsultingu. Nawet nie wiesz ile jest takich różnych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×