Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

ja zmykam coś zjeść, bo potem leci "skazany na śmierć":) ostatnie odcinki przed nowa serią, muszę zobaczyć:) będę tu wpadał w przerwach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
setunia wiem że fajny kierunek ale bez doświadczenia cięzko o pracę juz się dopytywałam. Przechlapane mówię Wam, chyba się napiję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa do góry! ok?? jak będę miał czas, to poszukam, a może sie natknę na coś fajnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burzowy a nie masz?;) tak jakoś z kimś mi się skojarzyłeś;) nick nawe jakby w tej samej \"tonacji\":D na polsacie jest Skazany....???? ja tam jakos sie nie wciagnelam w ten seria;) to mam teraz zas na kafe:P i moze tez sama oferty poprzegladam;) ja na razie szukam prawie ze jakiekolwiek pracy bo po prostu kasa na szkole jest mi potrzebna Tusi no to drowko:) Burzowy smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, Ty to masz bujną wyobraźnię;) tak, na Polsacie:) jak to się nie wciągnęłaś? przecież to jest nie możliwe:P a czego się uczysz w szkole?:) Tusi jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burzowy wykrecasz sie widze:P ja swoje wiem;) po prostu prawie w ogole nie ogladalam tego serialu:D studiuje socjologie:) a poziej jeszcze cos bym chciala, jakies studia podyplomow i to nei jedne no ale musze miec wpierw kase;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Juz trochę lepiej, chyba wcześniej dziś połoze się spać mam dość dzisiejszego dnia. Jutro będzie lepiej bo ide na aerobic nic tak mi dobrze nie robi jak ruch przy muzyce i fajnych ludziach. No i rozmowa z Wami oczywiście. Dzięki ze jesteście. Kocham Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że będzie lepiej:) trzymaj się dzielnie! jeśli masz ochotę to napisz mi coś o sobie więcej:) setunia--) a gdzie studiujesz? który rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
burzowy a co chciałbyś wiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz będzie ostatni rok Uł szukam \"tamtego\" topicku i cos go nie moge znalezc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nha szczescie topic ciagle jest i dzieki niemu wiem uz na pewno ze jestem bystrzejsza niz myslalam:) ale to da odrebne topick widze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be zs en su
Ja jestem, ale nie doceniają mnie ci, którzy powinni 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusi, to co sama uważasz za ważne:) oj setunia, setunia:) Ty to chyba się nie wyspałaś dzisiaj:P be zs en su -) niestety, bardzo często tak się zdarza, że Ci , ktorzy są dla nas ważni mają to w d...nosie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burzowy niewyspalam sie jak zawsze w tygodniu ale swoje wiem:) i na tym ten temat mozemy zamknac tzn wisz co;) ide wiec spac powodzenia i kolorowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Wiele rzeczy jest ważnych tylko nie wiem co wg. Ciebie jest ważne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tylko skąd jesteś, a możesz jeszcze powiedzieć jak masz na imię i ile masz lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be zs en su
T u nie o konkretnego faceta chodzi, mi się raczej przytrafia ten sam typ facetów- zajęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
No nie wiem czy mogę tu na kafe, a raczej nie chce bo ktoś mógłby mnie zidentyfikować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, jak nie tutaj, to wiesz przecież gdzie możesz:) a myślisz ze ktoś sie bawi w jakieś identyfikacje? w takim razie o mnie juz wszyscy wszystko wiedza:) be zs en su --) albo masz strasznego pecha, albo obracasz się w nietypowym towarzystwie. Jak można spotykać samych zajętych? Tutaj np. takiego nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
dobranoc wszystkim. Buziaczki dla burzowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie. Dobra okazja żeby zaprosić dziewczyny(ę) na kawę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Hejka czy ktoś tu coś wspominał lo kawie,:) bardzo chętnie tylko kiedy??Dzisiaj nie mogę bo idę na aerobic ale jutro jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz ide zobic sobie kawe mnie tam sie nei chce jakos jutro na pewna kawe isc:o\ nie wiem ylko jak sie wykrecic od niej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
A ja mam herbatkę:) czerwoną podobno pomaga zrzucić zbędne kilogramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusi jak sie pije ok 3 dziennie to mozliwe z pomaga:) tez pije ale jedna nie mam kiedy tle pic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Ja od miesiąca piję czerwoną trzy a nawet pięć dziennie. Lubię dużo pić:). Zrzuciłam parę kilo, ale nie wiem czy to przez picie herbaty czy przez cwiczenia. Jedno wiem napewno z niej nie zrezygnuje bo bardzo mi smakuje:)Jęśli chodzi o kawę to piję ale może dwa razy w roku:)nie przepadam za bardzo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez duzo pije pewnieponad 3l dziennie mysle ze te rzucone kilogramy to efekt i cwiczen i herbaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×