Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

Gość ajaj22
szkoda, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MY-SZ-KA 00
Amoja rodzinka na dolnym a dokładnie to w Lubinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MY-SZ-KA 00
hej!Tylko gadamy.Ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusi--) zostawiłaś mnie tu samego, więc poznaje nową koleżankę;) jako gospodarz muszę sie przedstawić, prawda?:) a co szkoda, szkoda? 🖐️ wierna:) jestem z pod znaku Ryby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przesadzasz:), dobrze że mnie nie widzisz zrobiłam sie czerwona jak malinka. ide juz sobie, możesz troche poromansowac z myszką. Powodzenia. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko, co przeczytałaś, bo nie rozumiem..:) a Ty spod jakiego znaku? spij dobrze Tusi:) żadnych zazdrości nie będę Ci sprawiał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, skorpion jestem -- przeczytałam ze masz 25 od 3 miesięcy:P a Ty pracujesz od 3 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od godziny jestem juz w domku, weszłam na kafe i musiałam troche sie wyżyć. Oczywiście nie na tym topiku:). Przeczytałam ze baby wstrzykują sobie botox bo mają zmarszczki i takie tam . Co za idiotki napisałm im, może troche za ostro ale napisałam co o tym myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A spoko, zajęcia będziemy mieli po 4 godziny. narazie w godzinach popoludniowych a pote msię okaże. Właściwie to dzisiaj były sytrasznie proste rzeczy(dla mnie ), były kobiety które nie miały nigdy styczności z komputerem tak wiec dla nich to dosc skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno i pada, jedyny plus to że mi się włosy fajnie pokręciły :P i to zasługa właśnie pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg. mnie to strzykanie sobie chemii, tylko przesuwa efekt w czasie:/ nie lubię sztuczności, przesadnych makijaży i robienia z siebie lalki. no to super:) hmm.. tusi chyba zostaniesz niedługo prymusem:) i to wszystko przez kafe:P trzymam kciuki:) z tego wszystkiego aż mi się zakręciło w głowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tak jak mówisz burzowy, rozumie trochę sie ,,podmalowac'' żeby nie straszyć na ulicy, ale wszystko z umiarem. Co do botoxu, wstrzykują go kobiety juz w wieku 25 lat (idiotki).W wieku 50 lat bedę miąły twarze jak M. Jackson. burzowy Ty jedyny na kafe wiesz ile mam lat, ale wyglądam na 5 lat mniej, ma zadbana cere, buźka jak u niemowlaka(żartuje )a wszystko dzięki zdrowemu trybowi zycia. Oby mija buźka wyglądała tak przez kolejne ...lata, albo i dłużej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaro-bura
pytanie do tematu: jaka to fajna kobieta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusi, tusi--) niemowlaku, skoro na 5 lat mniej, to Ty chyba niepełnoletnia jesteś:P :P żartuje...to będzie naszą słodką tajemnicą:) 🖐️ szaro-bura--) jeśli dobrze pamiętam, to pisałem na pierwszej stronie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaro-bura
o jeśli tak to przepraszam, przeglądnęłam pobierznie, teraz się zagłębię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaro-bura
tusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli czekoladowy to jaaaaaa! a jak inny, to tylko spróbuje na łyżeczce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×