Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

Gość fajna ja
tutaj jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
czesc burzowy :) tak,nowa jestem..znaczy czasem zagladam ale tylko czytam,zadko sie wypowiadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napisz coś o sobie:) no chyba, że to jakaś słodka tajemnica:) a zaglądasz tutaj? bo nie wiem czy wiesz, ale to najfajniejszy z topików:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
a co chcialbys wiedziec..moze po prostu spytaj :P na ten topik zajrzalam kiedys moze z raz..no a teraz postanowilam napisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
zaraz wracam ide wlosy wysuszyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takie podstawy, możesz się przedstawić np. skąd jesteś, ile masz lat, co porabiasz na co dzień:) jeśli dobrze pamiętam, każdy z nas tutaj to robił:) pędź i wracaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
wrocilam :) oto moje podstway : pochodze z miasta swietej wiezy,mam 23 lata,na codzien nie ucze sie a pracuje :P duzo czasu spedzam przed kompem(m.in. tutaj :P ),uwielbiam spac,smiac sie,spacerowac,przytulac sie,calowac..nienawidze szurania,mlaskania,dwulicowosci,agresywnosci i sciemy..ostatnio cierpie na straszne bole plecow i karku:/i marzy mi sie relaksujacy masaz kazdego dnia..w ciagu niecalych 2 miesiecy zgubilam jakies 13 kg i jestem z siebie dumna :). jeszcze jakies podstway?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy, wystarczy:) czyli można poniekąd powiedzieć, że Ślązaczka:P podoba mi się to szuranie i mlaskanie:) ale żeby od razu nie nienawidzić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
burzowy,ja to lecem..milej nocki :) byeee (rybciunia58@o2.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
szuranie jeszcze jestem w stanie jakos zniesc,ale mlaskania nie!!doprowadza mnie to do szalu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na chwilę wyeksportowałem, bo nic same od siebie nie piszecie. Nie, z kim się nie umówiłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz,nie mam zamiaru Cię oszukiwać:) nie jestem taki! ciekawi mnie co Ty wiesz...:P dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ szukam jak każdy niemający:) ale nic na siłę. A może właśnie tutaj...kto wie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
bry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×