Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

Gość szaro-bura
"co oznacza fajna? -inteligentna -wrażliwa -romantyczna -odpowiedzialna" hmmmm, ale to wszystko kwestie dyskusyjne....:/ a mnie sie wydaje, ze takich kobiet jest malo, bo kobiecosc zostaje tlumiona przez tipsy i silikony, bo dzisiejszy kanon piekna tego wymaga- doskonalosci, a przez to traci sie naturalnosc, ktora chyba jest najpiekniejsza, bo kiedy ktos jest naturalny i nie poddany presji czuje sie dobrze i emanuje wewnetrznym pieknem czy nie tak?? jak kobiety z kazdej strony sa zarzucane wzorami i idealami, do ktorych wzdychaja faceci, to chowaja sie w skorupe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czemu dyskusyjne? Te zalety są w cenie,a takich kobiet rzeczywiście mało. Kto wyznacza te kanony? czyżby my, faceci? A dlaczego się temu poddajecie,żeby się nam podobać? Przecież każdy ma swój styl bycia i należy żyć w zgodzie ze sobą. Ja uwielbiam naturalność:) Tusi, ja podmucham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba Ci powinnam w ramach wymiany zdjęciowej wysłać swpje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorący jest bardzo dobry, ale letni i zimny tez nie najgorszy:) oj,tusi, pogrywasz sobie:) jak to się mówi na śląsku, jesteś przepadzita:P deko-) ja tam nie naciskam, ale chyba powinnaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusi, Ty to jak duszek, pojawiasz się i znikasz, pojawiasz się i znikasz:) śpij dobrze! deko, to dzionek chyba kiepski, skoro tylko minął. A nad czym myślisz na jutro? dziadowskie łącze 😡 kolorowych snów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Wam mija dzionek? ja dziś chyba przemarzłem, bo coś mnie w gardle drapie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, to setunia miałaś fajny dzionek:) mnie też ten czas jakoś szybko leci:o pozdrawiam wściekłą żonkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×