Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

Tusi to tylko aerobik lepiej kladz sie d lozecka zebys sie nie rozchorowala przed pojsciem do nowe pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od poniedziałku zaczynam kurs, a co do pracy to chyba początek października albo później bo jest tam jeszcze duzo do zrobienia, firma powstaje od ,,podstaw''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burzowy, czy ja tez mogłabym dostać zdjęcie? Tak po starej znajomości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja też jakiś słaby jestem, byłem na treningu, ale dokładnie tak jak u tusi, tylko zerkałem na zegarek ile do końca:o heh, co to znaczy zasłużyć? wiesz co, z tym kursem to jeszcze zdążysz go ukończyć, przed rozpoczęciem pracy:) jak już chcecie coś komentować, to raczej tak żebym tego nie przeczytał, czyż nie?:P no chyba że specjalnie coś planujecie... jak na razie tylko setunia spisała się na medal:D a zdjęcie mogło być lepsze, innego nie miałem. Uśmiechem nie zaraża, w przeciwieństwie do tego co na co dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, to miłe że tak szalejesz za mną:D już jestem, tylko że znów net coś mi nawala 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tu siedze trudno jest mi sie rozstać z kafe, chyba jestem uzależniona:). I jak tam po treningu,/?Jutro masz wolne to dłuzej pospisz mam nadzieje ze wejdzeisz rano na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burzowy nie wiem czy wyśle Ci moją fotke :P, ale chciałabym zebys wysłam jeszcze jedn swoje zdjęcie. Plissssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam uzależniona...kafe wciąga, ale lepiej zawsze gdzieś wyjść się spotkać, niż każdy wieczór spędzać na forum:) chyba niepotrzebnie poszedłem na ten trening, bo już po pracy oczy mi się zamykały. Cały tydzień wczesnego wstawania robi w końcu swoje. Trochę się poruszałem, ale nie bawiło mnie to jak zwykle:/ od poniedziałku już konkretna praca mnie czeka, dzisiaj szef mnie przedstawił innym. Mieli ciekawe miny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam uzależniona...kafe wciąga, ale lepiej zawsze gdzieś wyjść się spotkać, niż każdy wieczór spędzać na forum:) chyba niepotrzebnie poszedłem na ten trening, bo już po pracy oczy mi się zamykały. Cały tydzień wczesnego wstawania robi w końcu swoje. Trochę się poruszałem, ale nie bawiło mnie to jak zwykle:/ od poniedziałku już konkretna praca mnie czeka, dzisiaj szef mnie przedstawił innym. Mieli ciekawe miny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam teraz rok, żeby zostać samodzielnym kierownikiem oddziału produkcyjnego. Przez ten czas, będę się szkolił jak i również kierował, ale pod kontrolą dyrektora:) malinowa tusi..postaram się:) ale skoro Ty nie wiesz czy wyślesz swoją, to ja też nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyśle Ci zdjęcie ale wpierw musze dostac Twoje drugie. Jak już wcześniej pisałam ,,bardziej wesołe\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale szantażystka, no proszę:P dobranoc! a Gumiś deko, co tak cichutko siedzi??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez chce jeszcze jedno burzowy:) zapisz sie na nk tam mam sporo zdjec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gardło i uszy mnie bolą:( a wczoraj sobie poszłam, wkońcu mam ograniczac sie z kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ok:) deko, a gdzie się przeziębiłaś?:( w takim razie już sobie nie odchodź, bo czegoś brakowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie kogoś? - a wiesz w pracy kolezanka jest chora w domu siostra:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie te coraz wiecej \"zasmarkanych\" ludzi otacza kto wie moze niedlugo i mnie dopadnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kogoś to rzecz jasna, ale poza tym brakowało tego czegoś co tu wnosisz:) bo to już nadchodzi właśnie ta pora, dziś u mnie jakoś strasznie zimno. Dziewczyny to za czasu czosnek chrupać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×