Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

olejzpierwszego piszesz bzdury, każdy z nas ma lepsze i gorsze dni. I jak nie ma z kim o tym porozmawiac to chociaż na kafe można podzielic sie swoimi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj deko, nie bądź taka skromna:) Coś już mogę o Tobie powiedzieć na pewno nie będzie to nic złego:) tusi--) powinnaś mieć oczy otwarte na wszystkie strony i być czujna jak ważka;) wiesz o czym mówię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale słodzisz burzowy swoją drogą to dziś burza była:P jak wyglądasz burzowy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słodzę, mówię prawdę:) u mnie nie było burzy....no fakt przecież nie będę prał brudów na własnym podwórku:P no i w ten sposób byłem u Ciebie:P ha, jak młody grecki Bóg :P przypomniała mi się reklama, tylko nie wiem czego, jak koleś cwiczy... normalnie wyglądam:) 184 cm 80 kg szatyn niebieskie oczy (powiedzmy, że z dodatkami:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze brunet>?:P ------------ a co Wy macie jakies sekreciki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym się różni brunet od szatyna? bo może nie wiem....:) nie mamy sekrecików.. malinowa tusi zastanawia się gdzie się podziewam, a powinna być czuja jak ważka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czarny nie jestem, więc pozostaje szatyn:) zdecydowanie za dużo tych pseudo kolorów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze -- zastanawiam sie tylko czy są bruneci z niebieskimi oczami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się cały czas wydawało, że bruneta od szatyna właśnie odróżnia kolor oczu: ciemne, piwne oczy - brunet, inne - szatyn:) bo po kolorze włosów to czasem naprawdę ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie ja nie w temacie, ale jeśli chcesz, to możesz mi wszystko wytłumaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko?? jak Ci wszystko wytłumacze to tajemnicy nie będzie:) ale coś stopniowo potłumaczyc mogę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burzowy proponuje wysłac na maila zdjęcie :)wtedy ocenimy jaki masz faktycznie kolor włosów. Właściwie ciekawe czy gdybyśmy wiedzieli jak każdy z nas wygląda, czy dalej pisalibyśmy ze sobą. Jak uważacie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, mnie już duże grono widziało:P ale tusi, dlaczego mielibyśmy nie pisać z soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, tak tylko napisałam. Jakies głupoty przchodż ami do głowy, dobra niech bedzie że nie było tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałem, że w tym temacie nie ma wielu tajemnic:) czy my mamy to samo na myśli mówiąc "wszystko"?:P w takim razie trzymaj mnie w napięciu i stopniowo tłumacz:P ha, a malinowa tusi chce mnie tu pod włos wziąć :P sprytne! a czemu nie mielibyśmy pisać? dla mnie nie ma różnicy jak kto wygląda, tym bardziej tu pisząc na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie to był taki wstęp do tego zeby wysłał zdjęcie:P ------- wszystko znaczy wszystko:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko, to my chyba jeszcze wszystkiego nie wiemy:P to gdzie się tak ekhibicjonizujesz ? ? :P tak, a potem spać nie będziecie mogły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spewnością, takie wrażenie na nas zrobisz, że się rozmarzymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślałem, że kobiety to na charakter i osobowość zwracają uwagę, a tu się okazuje, że ta moda już stara i ma wąsy:P jak zrobię się na bóstwo, to się zastanowię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślałem, że kobiety to na charakter i osobowość zwracają uwagę, a tu się okazuje, że ta moda już stara i ma wąsy:P jak zrobię się na bóstwo, to się zastanowię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeciez napisales ze juz jestes bóstwo:D:P więc wystarczy, wiekszym bostwen być nie musisz:) ja niedługo planuje sie udać do łóżeczka, ale przed bym foto chciała widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×