Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

Gość fajna ja
buzowy ja to lece juz chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
bywaj.. sweet dreams

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego ostatniego...bardzo mi przykro z tego powodu, zwłaszcza jako przedstawicielowi męskiego gatunku. Niestety dużo w tym prawdy, ale na szczęście nie wszyscy są tacy i życzę tu wszystkim kobietkom jak najczęstszego odkrywania tych prawdziwych... fajna to kolorowych snów:) karaluchy pod poduchy:P dekuś zrozumiałem:) tylko raz:P jak Ci minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szczypawki do zabawki:) --- minął jakoś dziwnie, niemniej całkiem miło:) ale chyba mnie grypa bierze, idę spać dobranocka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
czeeesc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmury gradowej jeszcze nie było;) ciekawe gdzie się szwęda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
no wlasnie niewiem gdzie go wywialo :P moze poderwal jakas lasencje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradziłby nas?;) niemożliwe:P zresztą fajniejszyh nie znajdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
no dokadnie :jego strata :P ale mysle ze jeszcze se tu dzis pojawi :P a jak nie to tez go "zdradzimy" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Pisalam tutaj...ostatnio chyba na str.19 pod nickiem Soley;) Ale ten wole wiec pojawilam sie w nowym wcieleniu. Czasem zagladalam tutaj,ale troche stron przybylo a ja lenia mialam i nie chcialo mi sie czytac:) Ktos tu byl w UP. Ja tez to przerabialam w sierpniu...katorga,niecierpie urzedow...a sama teraz w jednym z nich jestem na stazu hihi Bede zagladac,poczytywac moze czasem cos napisze:) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho! a tam od razu gradowa:) co najwyżej z piorunami :P w domku siedzę, nie szwendam sie, zbyt zimno:o Tak, lasencje:P wyczuwam zazdrość:P zdradziłybyście mnie...i z kim ja sie zadaje:P hej czwóreczka:) i gdzie sie stażujesz. Wpadaj częściej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oglądam sobie właśnie you can dance :) jakaś kiepska ta cześć.. co tam słychać fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ok, jestem troche zmęczona, a raczej znudzona. Chodzi o kurs jak juz wcześniej pisałam przerabiamy rzeczy naprawdę banalnie proste. Dzisiaj robilismy tabelki i mieliśmy je wypełnić, zrobiłam wszystko w kilka minut a reszta osób no może nie wszyscy pieprzyli się pzrez godzinę. Męczy mnie taka monotonia, dobrze że mamy neta w tym czasie moge coś poczytać. A jak u Ciebie sprawy sercowe???Piszesz jeszcze na tamtym topiku, jakoś nie mogę go znaleźć czyżby został usunięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO a sie stazuje w urzedzie gminy:D Ale jeszcze jutro siedze w domciu bo jestem na L4:( rozlozylam sie Ja wlasnie przed chwilka skonczylam ogladac film i zaraz pakuje sie do lozeczka:) Po stazu planuje gdzies pojechac:) moze z tej glodowej pensji uda mi sie troche odlozyc hihi A kto tu zdradza Burzowego? No wiecie co dziewczyny... Taki porzadny facet,trzeba go szanowac,podziwiac i dopieszczac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic tylko sie cieszyć, znaczy ze jesteś zdolniacha;) może będzie jeszcze coś trudniejszego co, zajmie Ci dłużej niż kilka minut:P heh, moje sprawy sercowe nie maja sie wcale od jakichś 30 miesięcy:) a to ze napisze coś na jakimś topiku, nic takiego nie znaczy, dalej jest, ale rzadko tam sie wpisują. czworeczka na jakieś fajne wakacje:) trzymam kciuki! no widzisz, już sie Im znudziłem:o o dopieszczaniu nawet nie mowie:P dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
oj burzowy burzowy...wcale sie nie znudziles,przynajmniej nie mi :P dosc dlugo bylam na topicu i czekalam,ale Cie nie bylo..ale ilez mozna czekac :P napewno sie spotkamy tutaj jutro :)glowa do gory... Ps.a mnie kto dopiesci?? :/ KOLOROWYCH :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha ja jestem niedogrzana,dlatego choruje hihi Ale powiem Wam ze u mnie dzisiaj ladniejsza pogoda, tzn.nie pada i nie jest okropnie szaro tylko troche szaro:D Milego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ fajna...cieszę się, że wcale a wcale:) czasem warto poczekać dłużej:P z tym dopieszczaniem trzeba będzie się jakoś zgrać:P czwóreczka..jak zdrówko? nie wiem czy dam radę i Ciebie dogrzać:P muszę to jakoś rozplanować w kalendarzyku:P u mnie padało, dlatego dziś musiałem paradować w pelerynce:) w sumie małopolska niedaleko, wiec nie wiem czemu Ty masz lepiej..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burzowy,dla chcacego nie ma nic trudnego:p Ja lubie ciepelko Jak dla Ciebie to nadal jestem niedogrzana hihi Tak serio to ciut lepiej sie czuje,jutro juz wracam do pracy Mam nadzieje ze jutro tez wyjdzie sloneczko,nie wiem jak to mozliwe ze na slasku nieladnie dzisiaj bylo,hm...Burzowy w pelerynce-sam seks:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie że nic sie wyrabia, burzowy gdzieś uciekła nie wiem gdzie go szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiedzialam że chmura gradowa jest w liczbie mnogiej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×