Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

heheh dokladnie W pewnym momencie trzeba po prostu powiedziec :chce do lozka;) i szukac jakiegos miekkiego lozeczka;) ale do takiego z reguly daaalekooo hihi Ale bylo fajnie Pamietam jak raz na imprezie calowalam sie z moim eks i tak dlugo sie calowalismy ze zasnelam:D hehe kurcze to byly czasy A eraz to nie pamietam kiedy sie calowalam, ho ho ho i jeszcze dluzej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest ze w pewnym momencie ludzie maja swoje sprawy i juz nie maja tyle czasu na spotkania,zabawy Ja na szczescie mam swoja ekipe dziewczyn,ktore na haslo:impreza potrafia rzucic wszystko hihi Ale macie szczescie,niebieskie oczy...moj sa niebiesko-szaro..-zielone;) misz masz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle sie rozgadalam, mam nadzieje ze jakos to znosicie;) Ide sobie pocwiczyc a zaraz do lozeczka,spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
jak mozna zasnac calujac sie??jakis nudny byl ten koles czy jak ?? :P bez obrazy czwóreczka oczywiscie :P burzowy moja bezsennosc pojawia sie za kazdym razem kiedy jest pelnia to raz,a dwa wspomagam sobie diete takimi tabletkami i chyba to skutek uboczny jest :P ale weekend za pasem to sobie odbije caly tydzien :) a co mnie aki zaszczyt spotkal ze moge isc obok??chociaz z drugiej strony nasowa sie mysl czy obok jest wystarczajaco... (:P) ps.TEZ MAM NIEBIESKIE OCZY :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh no to bylo tak ze ja pilam drinka w wielkim fotelu, i on przyszedl, usiadl z boku i sie przyssal:D a ze bylo juz nad ranem,bylam zmeczona,a w fotelu cieplo i przytulnie... no,moja drzemka trwala moze 5 minut hihi nie wiem co on robil wtedy kiedy ja zasnalam,moze tez spal hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
no pieknie! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Kochani,ja uciekam:) czas pojsc w objecia Morfiego;) Hmm...zajrze tu jutro wieczorem,mam nadzieje ze bedziecie i nie bede musiala gadac sama ze soba;) buziaki i slodkich snow:) Burzowy,dzieki za grzanie,fajny piecyk;) [kiss[ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
burzowy a Ty gdzie?zdradzasz mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
czwóreczka trzymaj sie i do nastepnego razu :) ja tez zaraz zmykam na lozko.. NO TO WESOLEGO HOP NA LÓŻKO :):) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
czwóreczka o ile masz jesli mozna wiedziec? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucony...
juz chyba nie ma fajnych kobiet ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
no ja tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
czwóreczka czemu pomyslalas ze mam mniej?dziecinne mam wypowiedzi czy co??no teraz to sie zdolowalam :/ eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasmucony...wezze glupot nie opowiadaj! ja juz ide spac ale sprowadzilabym Cie na dobra droge;) zagladaj tutaj to sie przekonasz jakie fajne jestesmy hihi Fajna- to my juz w podeszlym wieku hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
bye bye deko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
no dokladnie..starosc nie radosc ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee fajna..cos ty:) czasem glupoty wypisuje i trzeba na nie przymknac oko.Myslalam ze moze masz 20,21 lat:) odmlodzilam cie,ciesz sie dziewczyno😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna,ja jak wstaje rano to musze zrobic husiu husiu zeby sie z lozka podniesc:p wiesz, nogi do gory i up! a potem smarowanie Ketopromem,bo krzyze wysiadaja itd itd hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucony...
ale jakie masz oczki szaro- zielone? Czworeczko prosze odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, poszedłem się tylko umyć, a Wy gadałyście i gadałyście...:P ja tez mam niebieskie z dodatkiem:) fajna--) a tak, no chyba że nie chcesz?:) no tak dasz rękę to wezmą i drugą:P czwóreczka--) ktoś na pewno jutro będzie:) a tym całowaniem to musiało być słodkie, że zasnęłaś:) ojej, już 1000 wpisów:) dobranoc staruchy:P 👄 w noski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
czwóreczka spoko,jest okey ;) idem tez juz spac,burzowy mnie zostawil,Ty tez...wiec co mi pozostaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucony...
juz Ciebie nie ma ..:( Czwóreczko dobranoc........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
staruchy....no nie :P jestes okropny :) oj burzowy burzowy...a wlasnie moze zdradzisz mi imie swoje co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×