Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gwiazdeczka kochana

MOJA FOTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OCENCIE!!

Polecane posty

Gość gwiazdeczka kochana prawdziwa
a to soey nawet na chlopa cie nie stać błahahaha przyjedzie zabawi się i znajdzie sobie jakąs lalunie :) a ty dalej piegi usuwaj . Brunetki ich nie mają, blondyny mają mało widoczne tylko rudzielce mają z nimi problemy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialem ze jestes az tak glupia by uzywac jednego i tego samgeo nicka w necie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby chcial juz bym miala , nie bede opistywac 100 raz tego :O mylisz sie bo widzilam kiedys brunetkę z piegami na calej twarzy ale jej pasowalo, blondynki tez mają niekiedy cala twarz , nie tylko rude,,,, wiec sie nie wypowiadaj jak nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka kochana prawdziwa
bo to widocznie rudzielce się zakomuflowały :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci nie wkrecam ja mowie na serio ,namierzylem cie po ip :D a i ten twoj chlopak na tych fotach wyglada jak pedzio:D i masz strasznie brzydkie kolezanki wsumie niedziwie sie ze uwarzasz sie za piknom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dam ci ,bo ty mi niechcialas przeslac swojej jednej foty na poczte a taka bylas pewna ze nie dajesz swoich fot to sobie wziolem sam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nie bylo potem ze cie nieostrzegalem :P widzialem gorsze pasztety:D ale juz nie musisz przynajmniej udawac ze piegi ci przeszkadzajom bo w twoim przypadku to nie stanowi problemu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po co sie tlumaczysz ,i tak nikomu nie pokaze ale nie musisz juz przynajmniej udawac ze jestes boska tylko te piegi bo ja ci juz nie uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to mnie morzesz w dupe pocalowac ,fote juz mam podziekuj pewnej osobie moge ci powodziec ze calkiem mila dziewczyna z niej jest , ktorom bardzo dobrze znasz ,jeszcze napisala mi jaka jestes naprawde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i coteraz juz nie jestes taka pewna ,napisz jeszcze pare zmyslonych zdan swoim wygladzie:D to moze ci znowu uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca83
gwiazdeczka kochana musisz sie pogodzic z piegami mnie opuscily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczkahihihi
hej gwiazdko ja mam piegi bo mi sie podobaja, ale moja kolezanka, tez blondynka miala kilka na nosie i policzkach i strasznie jej to przeszkadzalo... i udalo jej sie to usunac!!! musisz kupic taki krem i ona go rozciencZala z cytryna ale to taki inny jakis krem i nakladala o wyznaczonych porach. i jescze kilka sztuczek znam zeby latem sie nie odnowily!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wes spierdalaj , nie bede pisac 100 razy tego samego ale to co napisalam jest prawda ale wierzyc nue musisz nie wymagam a potwierdzenia ci nie wysle bo nie bedziesz walil konia przed moim pieknym zdjeciem hahhhaha no wlasnie znafco ciebie opusciły wiec mam nadzieje ze i mnie pouszczą :P mam miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko!! ale ona miala kilka :O a ja mam caly nosek i policzki :O:O:O kiedys kupilam taki jedne krem , nic nie pomoglo NIC, teraz smaruje sie tą pietruszą na razie 2 dzien i bz zmian ale efekty mają byc po 1 -2 tyg. :) a jakie masz te sposoby napisz ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blonyneczkahihihi
zresztom dla ciebie juz nie pomocy:D przykro mi beznadziejny przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczkahihihi
spierdalaj i tak ci nie powiem glupi kaszalocie najnieszczesliwsi sa ci ktorzy dostaja cos pieknego i widza w tym wielki problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca83
nie raczej nie jakie toniik czy wode uzywasz:) wiesz jak rozmwaija faceci.. prawdziwa histora czesc tydzien temu poznalem kobiete twarz miala piekna..... bwilismy sie ..tanczylismy.... i uniej w domu sie znalezlismy ..troszke wypilismy.... spalem ..mialem sen jak sie przebudze zebym mogl jej spojrzyc w ..... budze sie czuje kawe .. slysze kroki niesie tace rogaliki.... uf moglem spojrzec na twarz nie roznila sie bardzo od tej w makijzu..... kamien z serca mi spadl......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×