Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość national league

NIE WIEM CO SĄDZIĆ O KOLCZYKU W JĘZYKU..POMÓŻ

Polecane posty

Gość national league

nie wiem jak zacząć..więc może od razu.. Moja dziewczyna chciałaby sobie zrobić kolczyk w języku..nie wiem co o tym sądzić.. jakie są tego plusy i minusy? :o chciałaby poznać moje zdanie.. A JA NIE WIEM... dziękuję za wszelkie rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno nie ma porownania miedzy lodzikiem z kolczykiem a bez :) ja mam kolczyk i jestem z niego bardzo zadowolona ;) hehe i nie tylko ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaaa
dla mnie nie ma nic bardziej odrazajacego niz kolczyk w jezyku:((( bleeee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszaszas
a dla mnie jest obojetny, co prawda wyglada nieco idiotycznie moim zdaniem ale jak ktos chce to jego sprawa, ja bym nigdy sobie nie zrobila bo oprocz powodu wyzej wymienionego wrecz przeraza mnie perspektywa przeklucia takiego duzego miesnia jakim jest jezyk ale jakby moj chlopak chcial to bym nie miala nic przeciwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie cholernie balam, a ze mam glupia manie pokonywania wlasnych slabosci, a poza tym estem troche masochistka :D no i musialam odreagowacx bo spotkalo mnie cos bardzo przykrego, to nie zastanawialam sie dlugo, tylko jak kumpela napisala ze jedzie z kolega do studio to pojechalam z nimi. tak spontanicznie:) i nie bolalo az tak bardzo, bardziej bolalo w chrzastce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×