Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hfytraaaa

Od którego miesiąca dziecko przesypia cała noć?

Polecane posty

Gość hfytraaaa

Kiedy było trudniej na poczatku po ciazy? czy łatwiej jest potem jak dziecko jest samodzielne? kiedy jest latwiej matce? od kiedy moze ze spokojem zostawic u babci? i wyjsc na miasto? czuje sie ze straciłam wolnosc i juz nigdy nie wyjde na kawe do kolezanki lub nie wypije piwa:( macierzynstwo mnie pochłonelo i boje sie ze juz nigdy nic takie same nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie jestem "uwiązana" - mała ma dopiero 3 miesiące. Ale mam koleżankę której dziecko ma już 9 miesięcy i nadal nie przesypia nocy - budzi się na karmienie piersią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia spała całe noce jak miała może 1-2 miesiące? Teraz ma prawie 10 i budzi się ze 3 razy na pierś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj przesypia mi całe noce ale na poczatku było bardzo cieżko ,zaczał przesypiać jak skonczył 3 miesiace . Czasem zostaje z tata lub babcia a ja umawiam sie z kolezanka i jakos nieczuje sie uwieziona ,owszem na poczatku tak było ale jakos pogodziłam wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama82
Mój synek nie przesypiał nocy dopóki karmiłam go piersią. Przestałam gdy miał 9 m-cy. Wtedy przeszliśmy na mleko modyfikowane. Koleżanka podpowiedziała mi, że jeśli dodam to mleka trochę kaszki (Bobovita) to mały zacznie przesypiać noce. I rzeczywiście - mam spokój do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maki na łące są dziś....
moj syn ma rok imiesiac,ani jedna noc przespana, budzi sie pare razy w nocy...Nic mu nie jest,przebadany wzdloz i wszerz: taki jego urok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy diabelek
moja przesypiala cale nocki od 2 mieiaca.straszny z niej spioch do dzis (ma przwie 2,5roku:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama82
Mój mały budził się bo był głodny. Mleko z dodatkiem kaszki nasyca go i może spokojnie spać. A ja z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój zaczął przesypiać całą noc jak skończył 2 lata.Wcześniej to maskara :D budzenie po 2-4 razy w ciągu nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaaa...23
Moja córcia przesypia całe noce odkąd skończyła 2 miesiące ... teraz ma prawie 1,5 roku i nadal tak dobrze śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma 14 miesięcy i ani jednej przesoanej nocki... budzi sie średnio 3 razy, ot tak sobie... taki jej urok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile to jest cała noc, bo mój synek czasem zasnie o 21 czy 22 i śpi do 6 rano to znaczy że przespał całą noc czy nie...??? Wiem głupie pytanie ale to zależy godzin snu sie pod uwage weźmie, bo jak dla mnie to on jeszcze całej nocy nie przesypia, jak zacznie spać do 8 to bedzie CAŁA NOC. A do tej 6 to tez sie jak narazie rzadko zdarza a synek ma 4 miesiace i jest na piersi. zazwyczaj sie budzi jeszcze gdzieś ok 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna - jak na mój gust to cała noc :) Jak Lusia zaśnie o 21 to się o 6 normalnie już budzi na szaleństwa :) A jak zaśnie o 23 to do 8 mam spokój. No a między czasie 3 pobudki na cycka - przy dobrych wiatrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie mój synek juz kilka razy przespał całą noc:p Szkoda ze tylko kilka razy tak sie mu zdarzyło, ale i tak nie mam co narzekać, od początku budzi mi sie tylko w zasadzie raz no a później to juz 6-7 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababetix
moj ma 2 latka i budzi sie czasem na herbatke ale tak mniej wiecej raz na tydzien sie budzi. a dopiero niedawno mu odstawilam mleko w nocy wiec budzi sie juz mniej. dla mnie najlepszy okres macierzynstwa to wtedy gdy maly juz chodzil a najgorzej bylo jak np mial 4 czy 5 miesciecy czy nawet 6 msc. bo nie potrafil siedziec i ciagle trzeba bylo sie nim zajmowac. bylo ciezko. nie martw sie jak twoje dziecko troszke podrosnie to wszystko bedzie inaczej wygladalo. bedziesz miec wiecej czasu dla siebie i wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja corka przesypia od
urodzenia ;) Chyba ma to po mnie ;) Spi sobie smacznie, karmie ja przez sen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna ---- Jak dla mnie jest to cała noc :D Chociażby dlatego że między 21-6 nie ma pobudek :P Mój też idzie spać 20-21,budzi się o 5-6 więc jest luksus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkad zaczelam dawac moje mleko z platkami ryzowymi na noc a pozniej juz modyfikowane z tymi platkami czyli gdzies tak pomiedzy 4-5 miesiacem to bylo. Idzie spac o 20 i budz sie pomiedz6-7 na jedzenie i potem sie budzi 8-9. Ale ma czasami takie noce ze ok 2 budzi sie jeszcze na jedzenie nie wiem czemu tak jest, czy nie dojadl czy co. Co do kawek i wyjsc na piwo to maciezynstwo tego nie odbiera. Z 3 tyg temu bylam z kolezankami w klubie a maz zostal z malym ( juz spal). Wrocilam o 3, maly nadal spal. Czasami zostawimy malego z moja lub jego mama i idziemy gdzies razem ale prawde mowiac wolimy go miec przy sobie wiec wybieramy miejsca gdzie mozna isc z dzieckiem nie uwazam ze przez macierzynstwo traci sie wolnosc. Ale fakt ze sam poczatek jest najciezszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×