Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Robert_1980

Szokujące wyznanie - jestem bratem-bliźniakiem Piotra_1980 !!!

Polecane posty

Gość Robert_1980

Hejka, nazywam się Robert i bardzo często masturbowałem się przy zdjęciach młodych dziewcząt. Na początku rajcowała mnie sama masturbacja, ten widok mojej stojącej pały, a dziewczyny były tylko dodatkowym bodźcem. Z czasem walenie przy tych zdjęciach i filmach zaczęło mnie nudzić, za to przy filmikach i zdjęciach z akcjami hardcore dziwnie pałka od razu wskakiwała na tor stojący. Pewnego dnia przez pomyłkę wszedłem na gejowską galerię, gdzie chłopaki z mocno wyprężonymi kutasami przewijali się po całym ekranie. Wówczas doznałem olbrzymiej erekcji i nie mogąc się powstrzymać zwaliłem sobie OSTRO i mocno. To było najlepsze walenie w moim życiu. Potem z lekką trwogą odkryłem, że na filmach i zdjęciach, które do tej pory oglądałem (gdzie facet posuwa dziewczynę) podniecały mnie nie tyle przedstawicielki płci żeńskiej, co wyprężone pały ich partnerów. Przerzuciłem się całkowicie na gejowskie galerie i zdarzało mi się walić nawet 6 razy dziennie. Pewnego dnia nikogo nie było w moim domu. Waliłem ostro przy zdjęciach fajnych chłopców ze strony gay-land i nagle poczułem na swych plecach czyjś wzrok. Szybko odwróciłem się, a w drzwiach stał mój brat, który czasem wpadał do mnie i bez pukania wchodził do mojego pokoju. Byłem skonsternowany trzymając stojącą maczugę, gdy jednocześnie za mną olbrzymia pała plutonowego widniała na ekranie komputera. Brat popatrzył chwilkę, uśmiechnął się i poszedł do kąta w moim pokoju. W lekkim szoku obserwowałem wydarzenia rozgrywające się teraz na moich oczach. Brat zdjął spodnie i zrobił solidną kupę w samym kącie mojego pokoju. Następnie zaczął tarzać się w niej i napychać sobie tym gównem całą twarz. Nagle wstał i powiedział: "Gówienko dodaje mi mocy, to uniwersalna energia kosmiczna, dlatego jedz kałeeek, jedz go!!!", po czym wskoczył na mnie, wymazał mi twarz swoim gównem i zaczął obciągać ustami pełnymi tego kału. To jeszcze nie koniec! Zwabiony dziwnymi odgłosami do mojego pokoju wszedł mój pies (buldog czarny) i na widok tejże sceny zesrał się pod siebie i wskoczył na nogę mojego brata. On oderwał się od mojej pały i z oczami szaleńca spojrzał na mojego psa mówiąc: "Ty mały penetronie, chcesz dostać prezencik w swój tylni korpus!?" - po tych słowach złapał go i wcisnął mu swą wielką knagę od tylca! Nie bacząc na wycie psa posuwał go coraz to mocniej i mocniej! Ja dokończyłem walić. Spuściliśmy się razem na pysk mojego psa. To był najbardziej niesamowity dzień w moim życiu. W pokoju jebało jeszcze kilka dni... Teraz regularnie spotykamy się w neutralnych warunkach i robimy sobie takie fajne zabawy. Pozdrawiam, Robert_1980.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×