Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bimba 2008

39 tydzień ciąży

Polecane posty

Gość irisK
ryniu2-dziekuje za rade a kciuki baaardzo sie przydadza bo to moje pierwsze malenstwo:) mam nadzieje ze wszystko pojdzie dobrze...co do bolu w ciazy i roznych srodkow przeciwbolowych to zdania sa podzielone, ale mysle ze tabletka na silny bol to lepsze rozwiazanie niz stres i wieczne zmeczenie mamy ;) poki co zaopatrzylam sie w wapno i paste do zebow wrazliwych....zobaczymy. co do przyrostu wagi w ciazy to mysle ze to zalezy od organizmu i ndywidualych otrzeb. ja przytylam 13kg...i mysle ze to nie jest jakos strasznie duzo....tzn tak sie pocieszam:P ale najwazniejsza zasada to nie jesc za dwoje ale DLA dwojga i ruszac sie w miare mozliwosci ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irisK
Dziewczyny napiszcie prosze jesli mozecie czy macie jakies sposoby na poprawe wygladu skory brzucha po porodzie?....wiem ze rozstepow sie pewnie nie pozbede ale ale moze moge zrobic cos by jednak moj bebenek wygladal nieco lepiej.....?....dodam ze problem z rozstepami mam tylko na brzuchu....z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shani85
nelkal ja przytyłam ok 23 kg, miałam masakryczny cellulit i myślałam ze tak już zostanie, ale zaraz po porodzie nadmiar wody z organizmu sam zszedł i cellulit jak ręką odjął (no prawie;) ale przy tej ilości słodyczy jaką pochłaniałam nie ma się co dziwić) będzie dobrze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to pewnie chodziło,aby wejść w tego linka z ankietką i tam odp. na pytania. Irisk kup sobie gorset w Allegro. Jak doprowadzić brzuszek do porządku i inne odp. znajdziesz w linku,który podała shani wyżej na tej samej stonie-przyda się Tobie później jak urodzisz. Tam też są namiary na gorset. Poza tym smaruj dużo i masuj szczotką do cellulitu. Obszczypuj skórę. Ja rodziłam dwa razy. Pierwsze 40 kilo więcej, a drugie 25 i nie mam rozstępów,dlatego sama widzisz,że to sprawa indywidualna i za pewne genetyczna bo wszystkie babki w mojej rodzinie miały ogromne brzuchy i też nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja juz po, Oliver urodzil sie 26 marca, 3600g i 55cm dlugosci. Porod? Ciezki prawie 12 godz i trzy noce wczesniej w bolach krzyzowych. Ale bylo warto. Na pewno bede chciala miec drugie dziecko a o bolu to juz zapomnialam. Dzieki wszystkim za wsparcie i pomoc w tym ostatnim tygodniu. Do uslyszenia na nowych tematach. Daga? Jak tam cesarka,mam nadzieje ze wszystko ok. Mowilam ci ze damy rade. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) Ja juz tez po. 28.03 o 15.10 przez cięcie przyszedł na swiat mój Filip:) 4250 i 57 cm.:) Powiem Wa ze szpital to był koszmar. Po cesrace nie miałam pokarmu, dziecko mi budzali co chwila a to na kąpiel a to na wizyte i nie umiałam go uspokoic. Dostałam leki na lektacje ale i tak lipa, cos tam leci ale mało;/ i Filip głodny ciagle był. A sutki popekane ze hej. Nawet juz nie chciał z nich jeśc i wypluwał. Dlatego przeszłam na butle, dziecko zupełnie inaczej funkcjonuje. :) Wiem ze najlepsze jest mleko matki ale ja go nie mam:( ale pocieszam sie ze sa duze liczby dziewczyn co karmia butla -ja tez na butli wyrosłam;) A poza tym urwis jest przekochany i najchetnije bym go zjadła;) Dareczka i Ania gratuluje Wam:) i Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irisK
no Dziewczyny to ja się teraz będe chwalila! 4 kwietnia o godzinie 00:55 przyszedł na świat Miłosz-mój najpiękniejszy prezent wielkanocny :D 59cm i 3,930kg! jest cudowny!!! poród był bardzo bolesny ale trwał tylko 5 h...skurcze miałam od 7.30 rano a dopiero o 19.30 pojechałam do szpitala-myślałam że to przepowiadające :P eh zdążyłam się jeszcze wykąpać ;) ale przeżyłam to i gdy tylko przytuliłam mojego skarba do piersi zapomniałam o bólu i poczułam że mam dla kogo żyć! wszystkim dziewczynom z Bydgoszczt ktoóre zastanawiają sie w którym szpitalu rodzić,z czystym sumieniem polecam Szpital Miejski nr 2 - ja trafiłam na wspaniałe położne i pielęgniarki,lekarz także symaptyczny i delikatny! P.S. rozstępy o których wspominałam też nie wyglądają tak żle jak myślalam że bedą-myślę że niedługo doprowadzę sie do porządku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już po terminie
zazdroszczę tym co urodziły , ja miałam termin na wczoraj i nic a badania wskazują na to że jeszcze sobie poczekam na mojego maluszka, już szału dostaje. Od wczoraj mam doła a lekarz powiedział że termin porodu to 2 tyg. w tą 2 tyg. w tą, więc mogę sobie poczekać jeszcze 2 tygodnie, tylko jak ja wytrzymam! Pozdrawiam wszystkie oczekujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesia301
Hejka! Ja jestem w 39 tyg ciaży. termin mam na 4 maja. Ale w sumie to już boję się sama wychodzić z domu choćby do sklepu. Cały czas z myślą że w każdej chwili może się zacząć. Żadnych symptomów porodu nie odczuwam co najwyżej mdłości. Oczywiście, że bardzo boję się porodu... ale chyba nie ja jedna cio...? Kto czeka jeszcze na poród? Będe tu zaglądać codziennie.. Pozdrawiam wszystkie "ciężaróweczki".:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia26
Hej ja taż jestem w 39 tygodniu i termin mam na 4 maja i już nie umiem się doczekać porodu. Narazie nic się nie dzieje. to jest moja pierwsza ciąża i bardzo się boje porodu, ale z drugiej strony chciałabym żeby już się zaczął. Pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Elunia:) No to ciekawe która z nas będzie pierwsza. Ja wczoraj wieczorem i dzis rano miałam okropne mdłości, ale to chyba nie oznaka porodu. Musze poczytać w necie. http://szkola-rodzenia.pieluszki.pl/finalizeRegister/ a Tobie polecam tą stronke, ja tam codziennie zagladam i ucze sie oddychac. Tylko musisz sie tam zarejestrowac jesli chcesz obejrzeć cały film. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusaia 28
Witajcie Dziewczyny!ja rowniez 39tc ,termin mam na 5 maja!w nocy pojawiaja sie skurcze ale sa nieregularne,w dzien wszystko mija ,to rowniez moja pierwsza ciaza a porod jedna wielka zagadka hihi skad jestescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIS32
Ja też mam na piątego maja a jak nie urodzę do czwartego muszę już na oddział leżeć. To mnie najbardziej stresuje brrr. brzuszek trochę się napina czasem trochę boli podbrzusze i na tym się kończy. Rozwarcia zero i wielki stres.pozdrawiam wszystkie mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaa.............
jak dwie wyzej wypowiedajace sie kolezanki tez mam termin na 5 maja to juz druga ciaza glowka nisko rozwarcie na 2 cm w czwartek lekarz mowil ze porod lada dzien ale ja sie jeszcze trzymam;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papilotek2000
Dziewczyny ja jestem w 41 tc i jestem juz załamana ,jak do czwartku nie urodzę to idę na patologie na wywołanie :o sex,spacery,liscie malin nie zdały egzaminu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusaia 28
dzis pelna moze sie cos wydarzyc! skad jestescie dziewczyny?? ja poznan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ja nie chce czekac do 41 tyg. Bo ile można. Ale ja cos czuje ze bede również grubo po terminie. Bo lekarka mi po ostatnim badaniu powiedziała że szyjka macicy jeszcze sie nie przesuneła. Nie wiem o co chodzi. Ale jeszcze musze czekac.... co się nie zrobi dla maleństwa. A teraz chwalcie sie dziewczyny płcią waszych maleństw. Bo ja dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIS32
Gratuluję córeczki:) My będziemy mieli synka. Córeczka trochę rozczarowana bo tak chciała siostrę ale my przeszczęśliwi:) Najgorsze dla mnie teraz są noce. w ogóle nie mogę spać. dziś na przykład czuwanie od 3 rano:( skurcze przepowiadające coraz silniejsze i coraz częściej ale to wciąż nie to. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ja też mam problemy z zasypianiem. Muszę mieć otwarte okno. To wtedy śpię.Ale ostatnio męża przewiało i bolały go korzonki. Więc teraz wietrze tylko przed spaniem i się okropnie męczę. Chciałabym już urodzić... a z drugiej strony ogarnia mnie panika... jak to będzie przy porodzie czy dam rade... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaa.............
czy ktoras z was jest moze z czestochowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaa.............
to twoja pierwsza ciaza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja druga ciąża. Mam synka 10 letniego. A teraz będzie córunia. Weronika. Tyle że z synkiem miałam cięcie cesarskie. I właściwe to nie wiem co to znaczy mieć skurcze bóle i odejście wód płodowych. Teraz wszystko wskazuje na to że będę rodzić sn, bo wyniki jak i moje samopoczucie są rewelacyjne. Dosłownie rzadnych obrzęków ani nadciśnienia. Trochę sie boje ale co tam chyba nie umre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusaia 28
ja rowniez bede miala synka :) Skurcze sa ale nie regularne !pewnie , znajac zycie urodze w weekend majowy gdzie bedzie malo personelu w szpitalu i ogolnie beda na fochu ze musza pracowac jak reszta swiata ma wolne i beda wyzywac sie na mnie hehe juz naprawde chcialabym byc po..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusaia 28
Ja rowniez bede miala synka! juz bym chciala byc po..w weekend majowy moze byc malo personelu i w dodatku moga byc na fochu ze oni w pracy a reszta swiata wolne...i beda wyzywac sie na nas rodzacych..ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikusaia 28
Ja rowniez bede miala synka! juz bym chciala byc po..w weekend majowy moze byc malo personelu i w dodatku moga byc na fochu ze oni w pracy a reszta swiata wolne...i beda wyzywac sie na nas rodzacych..ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaa.............
Ja bede miec coreczke druga juz;)i cos mi sie wydaje ze takze dlugi weekend spedze w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×