Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bimba 2008

39 tydzień ciąży

Polecane posty

Gość ALIS32
ja w końcu po. urodziłam 17 maja przez cc. termin miałam na 5 a w szpitalu czekałam od 4 maja. koszmar! co chwilę ktoś przyjeżdza rodzi przyjeżdza rodzi ja czekalam i czekalam. jedna prowokacja porodu i nic druga prowokacja zakonczona cieciem. 6 godzin skurczy a potem ciecie. maly wazyl 4060 wiec nie dalo rady przy mojej budowie.na usg wyszlo ze ma wazyc 3300 teraz boli jak cholera ale jestem tak szczęśliwa że trudno to opisać slowami. Starsza coreczka przyjęla brata supera tez sie obawialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALIS32 gratuluje;)ja tez mialam termi na 5 ale urodzilam 1maja i tez byl porod za porodem jak by sie te rodzace zmowily wszystkie na raz hehe a w jakim wieku jest twoja starsza coreczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnn
Alis jak to możliwe ze az tyle na usg sie pomylili?? W szkole rodzenia byla mowa do 500 gr pomylki. A drugie pytanie dlaczego tak dlugo lekarze czekali??? Prawie dwa tygodnie po terminie.JAk rozumiem termin na 5 mialas wyznaczony z msc a nie usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alis gratuluję i ja :) i cichutko zazdroszczę z tym ze ja jeszcze mam czas (i nic nie zapowiada porodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnnnnn wiesz takie pomylki sie zdarzaja ale to chyba bardzo stary sprzet byl prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnn
wampirek oczywiście ze sie zdarzajaja , ale jaka ona jest duza:O:O Prawie kilogram na takiej malej kruszynce to jest dużo :>:> Ja bede miala w piatek usg robione .Ciekawe ile u mnie waży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
wampirek to u Ciebie niewiele sie pomylili. Dziewczyny czy Wy czasmi odczuwacie takie rególarne kopniecia które trawaja ok 2-3 minut?? co to może byc ?Czyżby to byla czkawka dziecka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pandaaaaa to napewno jest czkawka dziecko polyka plyn owodniowy a jesli robi to dosc szybko wtedy dostaje czkawki tez to przechodzilam;)zreszta noworodki tez czesto miewaja czkawki wiec niema sie co stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
tak tez myslalam ze to bedzie czkawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia91
Witajcie kobitki :) Mam termin na 5 czerwca i miałabym pytanie czy miałyście pod koniec ciąży (lub w ogóle) takie straszne twardnienie brzucha? Czy to są skurcze? Musze dodać że mam jeszcze takie jakby kolenie w dole brzucha ale lekarz niby stwierdził że to wynik wiercenia się główki maleństwa :/ i tak sie zastanawiam czy to mozliwe..? Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
do Misia91 jezeli brzuch robi sie jak kamień i czujesz taki ból w podbrzuszu jak na okres albo mocniejszy to jest skurcz.U mnie tez koncówka ale skurczy brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia91
Moja siostra jak rodziła to w ogóle nie miała skruczy... 2 dni po terminie zgłosiła sie do szpitala na ktg i okazało się że jest w aktywnej fazie porodu, ma rozwarcie na 7 cm ale skurczy zero. Ja za to mam tak jak pisałam wcześniej, ale zapomniałam napisać że brzuch jest najbardziej twardy przy górze niż na dole... więc juz sama nie wiem a bóli przedmiesiączkowych nigdy nie miałam więc nawet nie wiem jak to boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) urodziłam 26 maja dziewczynkę, 3480 gram i 53 cm:) poród bardzo szybki, niestety nie uniknęłam nacięcia brr, ważne że dzidzia zdrowa i już z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnn
nola GRATULACJE:) Ja w tym tygodniu bede rodzić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nola rowniez gratuluje i zycze duzo cierpliwosci i wytrwalosci przy malenstwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupinka83
Cześć, dziewczyny! Jestem tu nowa, właśnie zaczęłam 39 tydzień i badzo chciałabym już urodzić. Mam skróconą szyjkę, rozwacie na opuszek i ginka powiedziała, że teraz to już tylko na skurcze czekać. Ale to było w zeszłym tygodniu i nic się nie dzieje, tylko takie pobolewanie jak przed @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lupinka mnie lekarka tak mowila jak bylam w pierwszej ciazy w 35t kazala mi lezec zeby tak szybko nie urodzic i zeby dzidzia jeszcze urosla(wtedy wazyla 2100g)niedosc ze nie lazalam to jeszcze zaliczylam stluczke samochodowa a urodzilam pod koniec 38tc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupinka83
Są tu jeszcze jakieś oczekujące mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnn
do Lupinka83 ja jestem na jutro na poród umowiona:] LEkka nerwówka juz sie zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupinka83
Wierzę, ale przynajmniej znasz dokładny termin. Trzymam kciuki! Mnie wykańcza już to czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam4ka
Hej, ja tez jestem w 39 tygodniu i nie moge sie doczekac. Lupinka83 - moja lekarka powiedziala mi dokladnie to samo, no i teraz tak czekam, tez tylko czasem pobolewanie i NIC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupinka83
Ciekawe, jak tam nnnnnn. Pewnie już ma swoje dzieciątko. kam4ka, czy Ciebie też tak wszystko boli? Mnie najbadziej spojenie łonowe, w łóżku nie mogę się przewrócić z boku na bok, po prostu rozrywa. Ech, uroki ciąży, ale musimy wytrzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam4ka
No ja nadal czekam... boli, rzeczywiście najbardziej w nocy, jak próbuje się poruszyć czy wstać to czuję rwanie... I brzuch mi często twardnieje. I Czekam. Czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catterina
Witajcie dziewczyny :).Jestem tu nowa,takze jestem w 39tc,termin mam na 15go a według ostatniego usg na 17go,byłam ostatnio u gin.ale nic narazie sie nie dzieje,powiedzial że 9,10 albo 11 mam zgłosic sie do szpitala jak wczesniej nic nie bedzie sie działo,w karcie ciąży zapisał mi że mam sie zgłosić i Tu moje pytanie czy któras z was tak miała?i jak tak czy brała jakies rzeczy?to moje pierwsze maleństwo i jestem jeszcze ciemna w tych sprawach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynka83
witam, ja mam termin na 14 czerwca (pierwsze dziecko)ale lekarz powiedzial ze urodze tydzien wczesniej, w srode odszedl mi czop i na tym koniec,czasami czuje rwanie w dole brzucha ,mala rusza sie juz rzadziej niz wczesniej, i co dzien mysle kiedy to nastapi:( i zje w stresie:( a jak na razie sie nie zapowiada..a wlasnie od kilku dni co dzien mam rano biegunke,a czytalam ze to zwaistun porodu,zycze wszystkim oczekujacym powodzenia i wytrwalosci:) co do wypowiedzi wczesniejszej,skoro lekarz kazal CI wczesniej byc w szpitalu to moze bedzie wywolywal Ci porod, bo przeciez bez powodu nie kazalby Ci sie wczesniej pojawic w szpitalu, musisz zapytac jego wprost dlaczego podjal taka decyzje:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynka83
wracajac jeszcze do pytan wczesniej.. w razie czego wez torbe do szpitala, ale przemyslawszy Twoja zapytanie jest jeszcze ewentualnosc ze lekarz poprostu chce Cie zbadac, mysle ze jakby chcial wywolywac porod na pewno by Ci o tym powiedzial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupinka83
Ja bym wzięła torbę, tak na wszelki wpadek. To też moje pierwsze dziecko i nie mam doświadczenia, ale wyczytałam, że do szpitala chodzi się na ktg albo już na wywołanie. Najwyżej wrócisz do domu z torbą. A u mnie nadal nic. Brzuch obniżył się już ponad dwa tygodnie temu, chodzę na długie spacery i tylko nogi bolą, a brzuch cały czas miesiączkowo. Dziś spróbuję wykorzystać męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnn
miksaw84 ja juz z synkeim jestem w domu wszystko dobrze .Synus wazy 4 kg i 61 cm :). My jestesmy po cc .Ale dobrze sie czuje .Sama moge wszystko przy synku zrobic .Oczywiscie maz mi pomaga ale jest ok /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupinka83
Gratulacje! Super, że synuś zdrowy i dobrze się czujecie! Kawał chłopa z niego:) Niech zdrowo rośnie! Dużo sił życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×