Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bimba 2008

39 tydzień ciąży

Polecane posty

Gość nnnnnnn
wampirek Ja Ciebie rozumiem ze radzisz rodzić naturalnie bo u Ciebie bylo bez powiklan i wszytsko z malenstwem jest ok .Ja nie boje sie tego ze przyjdzie mi rodzić 9 a nawet 12 godzin( spekuluje bo nie wiem ile to może u mnie zajac a) ale raczej o dziecko .Moja kolezanka rodzila naturalnie i lekarze wyrwali raczke ze stawu .I teraz rodzice maja klopot .Bo jezdza od lekarza do lekarza rehabilitacje a mimo to raczka jest nie wladna.I co wtedy?????? A jak jest cc to najprawdopodobniej dla dzidziusia nic nie bedzie mama troche dluzej sie meczy .Wiem ze to sa sporadyczne przypadki ale mimo wszytsko zdarzaja sie.:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnnnnn wiesz co moja szwagierka rodzila przez cc meczyla sie 11godz i w koncu sie okazalo ze mala jest owinieta w pepowine i trzeba bylo zrobic cesarke przez dwa dni nie mogla sie ruszac ale teraz mysli o drugim dziecku i tez chcialaby rodzic przez cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wampirek jak ja bym miala urodzic w takim tempie to obawiam sie ze nie zdazylabym do szpitala:) ale super ze sie nie nameczylas dlugo...ja chodze od poczatku maja z centymetrowym rozwarciem, moze tez mi pojdzie szybko:) termin mam na 1 czerwiec i boje sie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nola po porodzie lekarz mi powiedzial ze kazdy porod powinien tak wygladac i ze jezeli rodze w takim tempie to nastepnym razem tydzien przed terminem zatrzyma mnie juz w szpitalu hehe ale ja nie planuje wiesej dzieci dwie sliczne coreczki w zupelnosci mi wystrcza trzymam za ciebie kciuki i zycze szybkiego rozwiazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wy pod koniec ciąży chodzicie jeszcze na badania do gina? moja mi od 37 nie kazala juz przychodzic chyba ze po terminie:/ gdzie zrobic ktg, usg? nie chce w szpitalu bo od razu musi mi cos dolegac i musza mnie zostawic na noc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnn
wampirek wlasnie o tym mowie jak jest wszystko dobrze to kazdy jest zadowolony a jak coś sie dziejeto pelno pretensji i zali nie wiadomo do kogo do Nola . Ja chodze teraz co 2 tygodnie do lekarza, i nastepna wizyte mam za tydzien .bedzie robil mi usg , a ostatnio badal mnie sprawdzal szyjke macicy (ale sie nie skraca)No i bedzimeys ie umawiac na cc :) A KTG to ja robie i tak prywatnie , bo do gin równiez chodze prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nola dla mnie to troche dziwne bo wydaje mi sie ze pod koniec ciazy powinno sie czesciej odwiedzac lekarza przynajmniej ja tak mialam od 36tc chodzilam co tydzien a na ktg jezdzilam do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wampirku a na to ktg mialas skierowanie?? u mnie w szpitalu to muszą zaraz mnie przyjąć, przebadać, nie robią tak o..a moja gin nie ma ktg, a jej usg nie pokazuje juz ile mała waży więc nie wiem jak to sprawdzić:/ A tak poza tym mam straszne kłucia w pipce, macie coś takiego? wrażenie jakby maluda miała zaraz wyjść:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nola ja nie mialam zadnego skierowania po prostu moja lekarka mowila ze mam przyjechac do niej do szpitala i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa a moja już nie pracuje w tym szpitalu:( a położna nie może mi tego załatwić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnn
nola A nie możesz iść prywatnie??? PRzeciez wszedzie Ci zrobia usg jak zaplacisz .A z jakiego miasta jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja gin ma usg stare na ktorym juz dawno nie moze stwierdzic ile mała waży, na którym nic nie widać i przede wszsytkim nie ma detektora serduszka, ani ktg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fatktycznie najlepiej zrob tak ja radzi nnnnnnn idz prywatnie napewno ci zrobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ta moja gin jest prywatnie..to co bym musiała do jakiegoś nowego lekarza iść po prostu na końcu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnn
nola ja jestem w szoku tym ci piszesz.Skoro chodzisz prywatnie to dlaczego twoj gin ma "usg stare " .To za co Ty tak wogóle placisz??? Bo ja jak chodze prywatnie to czuje sie komfortowo.Przychodze na konkretna godz , nie czekam w kolejkach .Moj gin robi usg jakie chcesz, nagrywa na plyty,usg w3 D i 3D, kolorowe , czarno-biale, i wszytskie bdania moge u niego wykonac . A na sam koniec to radzilabym Tobie kontrolowac malenstwo, Przynajmniej KTG zrób.Pozdrawiam U mnie dalej brak skurczy :/ Wampirek87-"W kazdej klinice ci zrobia usg jak zaplacisz" w pelni sie z Toba zgadzam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny ja nie chodzilam prywatnie a mialam systematycznie robione badania usg i ktg a moja lekarka odbierala oba porody nola dziwnego masz tego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnn
wampirek absolutnie sie z Toba zgadzam ze panstwowo też można miec dobrego lekarza.Z tym ze ja na poczatku chodzilam panstwowo i kobieta niesamowicie mnie zawiodla ( i do niej mam lekki uraz) w tedy to zmienilam i zaczelam chodzić prywatnie .Ale nie zaluje swojej decyzji bo rósznie sie to moglo skonczyć .Bedac w 6 tc zaczelam plamic ( moglam poronić) a moja lekarka olala to zupelnie i wiecej sie u niej nie pojawilam. Wampirek karmiac piersia Ty jestes na diecie??(czego nie możesz jeśc ??Wiem ze na pewno smażonych potraw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) czy mogę dołączyć ? jestem troszeczke we wczesniejszej ciąży bo w 38 tc, ale zaraz przyjdzie i na mnie pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnnnnn niestety nie karmie piersia poniewaz mialam z tym male problemy i przeszlam na mleko modyfikowane ale pierwsza corke karmilam do 6miesiaca na poczatku unikaj potraw wzdymajacych mocno przyprawionych i cytrusow bo sa uczulajace z czasem rozszezaj diete po paru miesiacach bedziesz mogla jesc juz wszystko to i ja -na kiedy masz termin??bedzie chlopiec czy dziewczynka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę mamą drugiej dziewwczynki :) a mam juz 2-letnią córcię termin na 10.06 wiec 38 tc w toku ciąża od pocztaku samego z problemami - najpierw były ogromne krwiaki do 19 tyg, potem brzuch mi twardniał a nastepnie rozwierała i skracała szyjka... natomiast teraz gdy mogę juz spokojnie rodzic- nic sie nie dzieje :) ot psikus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja to super ja tez mam dwie dziewczynki 1.5roku i 3 tyg nic tylko sie cieszyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no ja sie ciesze ze druga to tez dziewczynka- bo tak chcialam... a jak radzisz sobie z dziecmi z taka mala roznica wieku - bo widze ze u Ciebie 1,5 roku ? bardzo ciezko jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to myslalam ze bedzie gorzej najbardziej sie obawialam ze starsza corka bedzie zazdrosna ale moje obawy sie nie sprawdzily mam tak rozplanowany dzien ze radze sobie ze wszystkim a Wiki jest zachwycona mlodsza siostrzyczka po prostu zero zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja tego się bardzo obawiam, że Iga poczuje się odrzucona czy coś.... oj a przylepa z niej straszna i przytulanka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy bedzie dobrze- ale jakoś to będzie ;) nie będzie zresztą innego wyjścia jak zaciśnięcie zębów i parcie na przód ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnn
to i ja tak to juz jest jak sie chce juz urodzić to nic sie nie dzieje:P Fajnie Wam dziewczyny bo macie juz ( badz bedziecie mialy)juz po 2 dzieci .My tez myslismy o 2 :) myslalam ze teraz beda bliżniaki to by bylo za jednym zamachem heheh . Wampirek ja mam nadzieje ze bede mogla karmić , ale zobaczymy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnnnnn mnie sie straszne zatory porobily zrobily mi sie stany zapalne i obrzeki na piersiach mala niemogla ssac nic jej nie lecialo ona ryczala z glodu a ja z bolu w koncu pojechalam do apteki po mleko a ja dostalam antybiotyk potem mala juz nie chciala ssac piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×