Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANDRZEJjj

Czy po poronieniu mozna mieć dziecko?????????????

Polecane posty

Gość pierwsze...
zgadzam sie z Wami dziewczyny. Zapewne przez ciebie poroniła, zal mi twojej dziewczyny i tego malenstwa, ktore niczemu winne nie bylo. Nie wiem czy wiesz, ze zadne zabezpieczenie nie daje ci 100% pewnosci, jesli podejmujesz sie wspolzycia to zawsze musisz sie liczyc z konsekwencjami (ciaza). Najwidoczniej jestes jeszcze niedojrzaly, a z doswiadczenia wiem, ze tacy nigdy sie nie zmieniaja. Takze dobrze sie stalo akurat dla niej, ze dziecka z toba nie ma, bo tatus i facet z ciebie marny. Zal, zal, zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po poronieniu tak, po zabiegu często nie. poza tym zastanów się troszkę nad tym co piszesz - "cierpi na własne życzenie mogła usunąć" i co jakby usunęła to by nie cierpiała? jakby lekarz wyskrobal jej część jej ciała, zabił na jej życzenie dziecko które w sobie nosiła to by nie cierpiała? jakby w zimnej sali ktoś odebrał życie tej istotce, którą ona zdążyła już pokochać to by nie cierpiala? zapewniam cię cierpiala by i to dużo bardziej niż jesteś w stanie to pojąć! o jakiej jej winie piszesz? jeśli jesteś dojrzałym mężczyzną, a za takiego się uważasz, to jesteś w takim samym stopniu odpowiedzialny za ciążę swojej dziewczyny jak i ona. sama sobie dziecka nie zrobiła. gdzie fiuta wsadzić wiedzialeś ale już konsekwencji się przestraszyłeś. zastanów się czasem nad tym co mówisz i piszesz! a już na pewno nie obwiniaj jej. ona już dość się wycierpiala. ty nigdy nie zrozumiesz jakie to cierpienie, jaki to ból dla kobiety stracić własne nienarodzone dziecko. zgadzam się z dziewczynami facet, który tak bardzo cierpi wiedząc że na świat przyjdzie jego własne dziecko i cieszy się z jego śmierci nie powinien nigdy w życiu zostać ojcem! i mam nadzieję że twoja dziewczyna też to zrozumie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wietrzny67
jestes bucem Andrzejku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×