Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna_dziura

rocznik 86 jesteście tutaj?

Polecane posty

laptop - ja stosowałam babkę w młodosci jak to rany sie odnosilo na dworze:classic_cool: trzeba bylo sobie jakos radzic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pff he he :) oj tak :O niestety nie każdy jest tutaj zwykły zapoznać nocną zmianę i ich specyficzne poczucie humoru :D:D:D bueheheee :) swoją drogą zauważyłam, że mimo podobieństw różnice są spore ;) od rana jakoś tak spokojniej tu, znacznie spokojniej :D ... żeby nie powiedzieć za spokojnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
w sumie to dawno nie widzialem babki :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
smigaj do parku, powiedz, ze idziesz sprawdzic czy w magazynie jest jeszcze kurz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarniłam jest
69 :P czarna masz 👄 od sumienie k a such a sucz kazala przekazać jak bardzo Cie lubi ;) haha do szybkiego mam nadzieje bo o porannych porach to jakas innowacja z Twojej strony chyba , buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba idę lulu. po dwudniowym i całonocnym niespaniu jestem cosik mało zdatna do konwersacji na poziomie, która nie ujawniłby mojego upośledzenia, z którym muszę się kryć. w godzinach rannych też coś średniawo błyskotliwa jestem. miło było poznać - wszystkich Was :) 🖐️ p.s - tak, rocznik 86... a co? Dobranoc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej! czarna to tu jestem ja :D do parku mam 2km wiec nie bardzo moge isc ;) wlasnie byl brak pradu, wylaczylo mi kompa, nie pozapisywalam zmian w dokumentach i wszystko przepadlo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziura nie martw się - inni mają znacznie gorzej. na przykład ja - zobacz, wcale nie mam internetu i nie narzekam. swoją drogą ... działa Wam teraz internet? Bo zawsze mnie to jakoś tak zastanawia kiedy tu zaglądam. do miłego :* pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne jesteście dumnymi posiadaczkami neostrady tp... :O po tym szajsie można się wszystkiego spodziewać tak na serio to mi się komp wyłącza co chwilę a potem mnie do internetu nie chce wpuścić :O ale muszę go naprawić bo już mnie to wkurza. nio i papaty :) do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
za pincet zlotych naprawie wszystko :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×