Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna_dziura

rocznik 86 jesteście tutaj?

Polecane posty

Gość gdzie jest moj laptop
tu sie mialy wymietosic 🖐️ :-p aerobik wbrew pozorom jest meczacy, ale taki konkret, a nie machanie noga, reka i koniec ;-) a ja widzialem jakas nowa sekcje krav magi u mnie, mozna by sie przejsc obic gamoni :classic_cool: ide do domu bo mam dosc, strzalencja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
klamiesz bo jestes leniwa baba 🖐️ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
mam na imie tomek i nigdy nie mialem dziewczyny :-( i iles tam lat do tego, juz nie pamietam ile powinien teraz miec :-o 🖐️ szparko sekretarko, w firmie sa 2 takie dziewczyny, calkiem niezle, znaczy sekretarki tez :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
musze pogadac z nimi o tzytzkach, moze cos uda sie podejrzec :-p oczywiscie, bze bylo, ale juz powoli mi sie odechciewa, nigdy nie lubilem biegac, a i tak biegam dlugo sam :-o w miare wrocilem po przerwie do formy, a nawet kondycje to chyba poprawilem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
syndrom nadejscia zimy? mi sie zachciewa generalnie wielu rzeczy ostatnio ;-) teraz czas na powrot do sportu wlasciwego, kontuzje zaleczone mozna od nowa je lapac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie syndrom nadejscia zimy, a syndrom niezdecydowanego faceta, albo syndrom konca związku ;) a zimy to nie widać, u mnie upał dzisiaj i cieplutko od rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
badz dzielna, na takie (.)(.) zapewne jest wielu chetnych :-P oczywiscie i na Twoj intelekt rowniez :-D:-P jest cieplo, pogoda nawet idealna, a rano jest swietne mrozne powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie (.)(.) na pierwszym miejscu :o dobrze,ze dodales intelekt bo bym sie załamała :P takie powietrze mroźne przed 7 było ,ze mi stopy zmarzły :O wiec sie nie ciesze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
trzeba cieple skarpety zakladac, (.)(.) sa wysoko to fakt, nienajwyzej, ale jednak :-P jak zakryjesz i zablysniesz tym co trzymasz (ukrywasz:-p) w glowie to sa szanse na lepsza partie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie wyobrażaj skarpetki w japonkach?:D no to mnie pocieszyłeś, dzięki ;) od dzisiaj nosze habit:P dobrze bedzie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
ale bez majtasow, jakis intrygujacy element musi pozostac :-D cieple bawelniane skarpety do japonek jak znalazl, ja bym zalozyl gdybym nosil, ale wydawalo mi sie za zimno na sandaly, glupi bylem :-o i oczywiscie biale skarpety zeby byc modnym yeahhh :classic_cool: ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok bez majtasów będzie :D :P tak białe skarpetki w sandałąch tylko naciągnięte az za kostki dopiero bylbys modny :D slonce grzeje jak w lipcu a tu w pracy trzeba siedziec 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
zeby sie nie meczyc mam zasloniete zaluzje i wlaczona klime- udaje ze nie ma slonca ;-) nie wiem czy jak nie bedziesz miala majtek nie poocierasz sie, taki habit moze byc dosyc drapiacy ;-) no chyba, ze bedziesz miala z delikatnego materialu- przezroczystego :-p ale to chyba zaprzecza poprzedniemu pomyslowi :-o skarpety takie do polowy lydki z czarnym znaczkiem nike :classic_cool: blogie dni nic nie robienia minely, znowu musze biegac po pietrach i meczyc sie z psujami :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez roletki zasunęłam, ale i tak grzeje :o o tak te skarpetki,o ktorych piszesz to znacznie lepszy pomysl :D jak nozki bola biegać po schodach to windą jeździj:P zapomniales,ze wredne baby specjalnie wszystko psuja;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
w ogole nie czuje tego grzania z taka klima :-o do skarpetek lubie zakladac czarne spodenki takie przed kolana i biala obcisla koszulke :classic_cool: obowiazkowo zel na zafarbowane wlosy ;-) schodow brak, tylko windy sa, ale za dlugo trzeba na nie czekac :-o wredne baby, przynajmniej czesc zdaje sobie sprawe ze swojego upierdlistwa i skruszone jak przybywam na ratunek mowia, ze to ostatni raz ... w tej godzinie :-o Pewnie jestes podobna, tylko jestes niewzruszona przy perfidnym psuciu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sie prawie nigdy nic nie psuje :classic_cool: no Twoj styl ubierania rewelacja :P śmiałam sie z Ciebie a teraz mnie zawalili robotą:O ale za to zaraz do banku i urzedu i wczesniej wychodze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
:-o :-o gupie malolaty zawsze maja szczescie mam tez fajny antyperspirant old spice cold i buty z pomaranczowym paskiem na podeszwie chyba ogolnie sie obrobilem ze wszystkim, wiec jak dobrze pojdzie to juz bedzie w miare spokoj i bede mogl chyba pouczyc sie troche, ale jakos mi sie nie chce :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gupia malolata no wiesz 😭 gadasz jakbys byl stary dziadek :P nie no nie pogadasz kozak jestes :D ucz sie ucz, ja tez powinnam a mi sie nie chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecadło
rocznik 86 sie zglasza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecadło
jak Wam mija dzien? ja jestem okropnie zmeczona... i tez zabieram sie powoli do nauki... i zabrac sie nie potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×