Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna_dziura

rocznik 86 jesteście tutaj?

Polecane posty

Gość gdzie jest moj laptop
metalowcy sa :classic_cool: memory remains bardzo lubie, a kult zna, lubi? ja ubostwiam zostalas przylapana na goracym uczynku, sa dowody, kazdy mi potwierdzi :classic_cool: i jeszcze te japonki :-o ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kult zna,lubi i nawet na koncercie byla :classic_cool: wlasnie przed chwila sluchalam prohibicje el dupy :D i za chwile Metallica turn the page ;) a memory remains tez lubie:) jakim goracym uczynku?:o ales sie czepił tych japonek:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
swietny kawalek turn the page, zadko jest tak, ze cover jest lepszy od oryginalu, a tu sie udalo ;-) to nie ja zaczalem z buciorami 😘 tez bylem na koncercie kultu chwalipieto :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty zacząłeś:P na tym koncercie prawie mnie zmiażdżyli :O i nie chwalipięto:P widze,ze kolega dobrą muzyke lubi ;) soul to squeeze teraz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
dobra, jako starszy, madrzejszy i z lepszego gatunku przyjme to bierzmo rozpoczecia rozmowy na temat japonek, ale ze nie nosi sie do nich rajstop- tu jednak bede nieustepliwy :-p ogolnie lubie polska muzyke, z takich "elektryzujacych" to zegarmistrz swiatla :classic_cool: :classic_cool: i jest tez w wykonaniu kultu calkiem niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy przyjdzie także po mnie zegarmistrz światła purpurowy... ;) lubie tą piosenke hehe starszy madrzejszy i do tego uparty :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
ogladam wlasnie kawalek koncertu kultu, poszedlbym, ale tak sie ulozylo, ze nie bardzo mam sposobnosc, a raczej towarzystwo :-o 😡 uparty bo madrzejszy :-p ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a to zawsze madrzejszy ustepuje glupszemu, gdy ten sie upiera :p a Ty obstawiasz przy swoim :D koncerty zadnego nie mam w planach, ale na kabaret sie chyba wybiore za 2 tygodnie, jeszcze sie zastanawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
wez nie draznij mnie :-o na kabaret tez musialbym sam sie wybrac :-o na co pojdziesz? ale kiedys miarka sie przebierze :classic_cool: choc to nie takie latwe :-o musze wreszcie sie wyspac 😴 wiec do jutra 🌻 🖐️ aaa no i to przyslowie jest gupie, tu nie ma nic do rzeczy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na paranienormalnych mam zamiar iść, Mariolka krejzolka hellooooooł :D wyspij sie wyspij bo rano trzeba wstac zeby pobiegac ;):P do jutra, dobranoc 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
spalem prawie do 7, wiec bez krzywienia sie z rana z mojej strony :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spałam do 5;45 a wlasciwie to do 6 bo sobie przedłużyłam, a potem ganiałam jak poparzona :o też bym chciała tyle spać, ale za to pracuje do 15 :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
japonki na taka pogode znowu zly pomysl ;-) wolalbym szybciej konczyc robote :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialy byc japonki bo pięty zdarte i nic innego zalozyc nie moglam 😭 no tak, konczac prace o 17 juz praktycznie caly dzien z głowy:o o a teraz slonce wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
slonca brak :-o japonki z ponczochami- sam seks musi byc :-p odlaczylem swoj telefon, jak bede mogl sie wytlumaczyc? to, ze nie chce mi sie przy piatku nic robic i denerwuja mnie swoimi pomyslami chyba nie jest najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
wez i dla mnie jedna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie leje :o zawsze mozesz powiedzieć, że coś u Ciebie sie zepsuło i musisz najpierw sobie zrobić ;) jest bez pończoch :P dzisiaj zaczynam aerobic:classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
dobre, oby nie przszyli tylko bo zobacza wypiety kabel ;-) a jeszcze jedno "mondre" pytanie, jak nie mam wszystkich wpisow z poprzedniego semestru to zle czy dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to schowaj ten kabel tak zeby nie zobaczyli, albo lekko włozony w to miejsce gdzie powinien byc ale niedocisniety;) hmm to jak zaliczyli Ci semestr skoro nie miales wszystkich wpisow?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
biore wszystko na klate, wpialem kabel :classic_cool: w dziekanacie powiedzieli, ze musze chodzic na jakies przedmioty znowu skoro mam brak wpisow, wiec brak zaliczen, a ja im powiedzialem, ze nie bede i przyjde normalnie na kolejny semestr bo nie chce mi sie tracic czasu, a wpisy kiedys uzyskam, dobrze zrobilem? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze:D jak byles na egzaminach czy zaliczeniach to przeciez oni maja protokoły i dziekan moze Ci zrobić wpis (jesli wykladowcow nie mozesz zastac jak zlozysz indeks bez nich, przynajmniej u mnie tak jest... no prosze jaki dzielny "menszczyzna" wszystko na klate :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
nie mam czasu na dyskusje z nimi, powiedzialem ze pojde na kolejny semestr i tak tez zrobilem, jak bedzie trzeba to pouzupelniam wpisy w pazdzierniku ;-) jak bylem na dziennych to tak nie lecialem w kulki, a teraz to mam w nosie zdarzylem podpiac tel i juz mialem co brac na klate :-o dobrze, ze dzien zbliza sie ku koncowi co tam na tym Twoim zadupiu slychac? w jakiej szkole pracujesz? podrywaja Cie uczniowie? Ty ich podrywasz? nauczyciele? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze zrobiles, oni bogami nie są ;) a na moim zadupiu nic ciekawego sie nie dzieje:P w podstawowce pracuje,wiec nie ma mnie kto podrywać :D siuski jeszcze nie wiedza co to hormony ;) a nauczyciele to same kobitki tylko jeden facet miedzy nimi od wfu, który ciagle gapi sie na (.)(.) :o a Ty co informatykiem w jakiejs firmie jestes?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×