Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna_dziura

rocznik 86 jesteście tutaj?

Polecane posty

Gość gdzie jest moj laptop
ostatnio jak poszedlem na wesele to kazali placic, wiec wole sie upewnic :-o wiec jak, oddasz sie frankowi ?"Ja w klubie disco moge robic wszystko, wyciagam damy spod opieki mamy. I malolaty spod opieki taty, na bramce stoje, nikogo sie nie boje" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
czarna, Ty jestes na moim kafe :-o bj- blow job? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
pewnie, pije, tancze, spiewam, smyram i podrywam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
1. nie wpisuj sie w tej samej minucie co ja :-o 2. pewnie masz wlosy na plecach i dlatego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
cienkie, ale czego oczekiwac od mlodej dziewuchy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
chwast zalatwia zawsze wszystko 🌻 spadam bo 5.30, zaraz pobudka :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
dokladnie, do parku zrobic kilka kilometrow jak co rano 😭 jakbym wstawal o 5.45, a nie o 5.30 to bym tez sie kladl o 23, i do tego ja bede umartwial cialo :-D dobra, dosyc dziouchy 🖐️ do jutra jak dadza mi odpoczac i nie beda truc dupska glupimi problemami :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria17555
jestem 24 listopad, 86 jest the best! jesteśm,y charakterystyczni - czarnobyl i reforma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
troche brzuszka zawsze warto pozbyc sie, ale ogolnie to wracam do formy :classic_cool: mrozny idealnie poranek na bieg, taka pogoda jest najlepsza, a leszcze tylko nie biegaja :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby ktoś ze mną biegał to bym z chęcią pobiegała a tak samej mi sie nie chce, a poza tym boje sie sama po parku ganiać :P kolezanki mi nie potowarzysza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
przyznaj sie, ze nie masz kolezanek :-P samemu przyznaje, ze slabo sie biega, ale trzeba zacisnac poslady i smigac :classic_cool: rano to wiewiorek mozna sie wystraszyc ;-) ostatnio widzialem sztuczke w parku, podjechal gosc rowerem do lawki, otworzyl browara i razem z wyrzuceniem puszki, beknieciem i wyruszeniem w dalsza droge zajelo mu to max 20 sekund :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
to dobrze, napedzacze, przyspieszasz bieg i robisz kilometry 2x szybciej :classic_cool: 95% bab jest leniwych :-P widzialem wczoraj mnostwo malolat, wszystkie rozneglizowane, cycki na wierzchu, az wyskakuja spod bluzek :-o jak bylem w ogolniaku to tak nie bylo, ale nie mam w sumie nic przeciwko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×