Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna_dziura

rocznik 86 jesteście tutaj?

Polecane posty

no przynajmniej sie mozesz napatrzeć :P ja jak byłam w ogólniaku to sie już to zaczynało robić a teraz to juz jakieś dno z tym neglizem:o dla Was facetów to jest raj, gappicie sie i macie radoche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
nie do konca raj, dosyc mocno gowniary irytuja takim eksponowaniem bo by sie chcialo je wysmagac po golym tylku :-P a nie daj boze po ciezkim dniu jak sie widzi taka z cyckami wychodzacymi ze stanika, jak np wczoraj 😭 a tak czy tak, gdybym mial teraz taka corke to bym wybatozyl za takie wywalanie cycow na wierzch wszyscy slynni naukowcy potwierdzaja to z lenistwem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie podaj nazwiska tych naukowcow :classic_cool: to samo jest z apokalipsą w 2012 - podaje się, że slynni naukowcy mowia,ze cos uderzy w ziemie, ale nikt nie podaje ich nazwisk :D i dlatego chyba nie chcialabym miec córki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
w 2012 to podobno wielka lechtaczka uderzy w ziemie 😭 i nastanie era feminizmu i seksualnego wykorzystywania mezczyzn :-o syn moze przynajmniej przyprowadzac fajne laseczki i na starosc bedzie na co popatrzec :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
bez wielkich penisow byscie wymarly i powyrywaly sobie wlosy z frustracji :-p i tak za duzo, a powinienem wreszcie sesje zaliczyc zeby chociaz jedna szkole skonczyc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wy byscie bez nas zgineli :P czyzbys sobie sesje odlozyl na wrzesien? :D jesli tak to wypadaloby sie pouczyć :P ja walcze z podstawami prawnymi w umowach o prace :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis tylko na chwilę:O wrzesień nastał to czas się pouczyć fascynujących rzeczy:O😭 może ewentualnie wpadnę wieczorem. Zyczę miłego dnia, módlcie się za mnie, żebym to przeżyła:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
dziwnym trafem zapomnialem o sesji w czerwcu :classic_cool: prawda jest jedna i bolesna dla kobiet, bez dobrego pukanka jestescie jak zombie, ledwo zyjecie, ledwo chodzicie i ublizacie sobie nawzajem, jestescie proste pod tym wzgledem bardziej niz facet (pomijajac leszczykow ze sperma zamiast mozgu) 😘 :-P to za mnie tez sie pomodlcie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laptop Ty nie zaslugujesz na modlitwe bo kobiety obrazasz 😭 :P Wam kolego o płci odmiennej bez seksu lasuje sie mozg, trzesą wam sie rece, puchna nadgarski i skrzywia penis :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
od kiedy prawda=obrazanie? :-P mloda i naiwna, nie bierz wszystkiego na powaznie co pisza chlopcy, a raczej "chlopacy" na kafe :-p bez seksu kobieta nie istnieje, potraficie sie ladnie wypierac, a w glowie tylko "ciacha" z wielkimi ogonkami, najlepiej w liczbie osiemnastu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,ze są 3 rodzaje prawdy? a ta Twoja to ta trzecia prawda :P jakbym miala brac na powaznie wszystko, co tu piszą to już dawno bym sie pochlastała :D nie wiem z jakimi kobietami miales do czynieni (chyba z takimi o jakich piszesz:P), ale pamietaj, ze generalizować nie wolno bo sie mozesz bardzo pomylić ;) nie kazdemu do szczescia potrzebny jest wielki ogon :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
droga murzynko, generalizowanie od Ciebie sie zaczelo :-p moja prawda jest najmojsza i najprawdziwsza w swiecie i wszechswiecie :classic_cool: z tymi ogonkami to tak na podstawie kafeteryjnych tematow liczb pisalem, troche juz zyje i wiem jak sprawa sie ma ;-) duzo wiecej niz Ty to nie mam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. ile?:D konkrety mnie interesują Panie Laptop:P niektóe dziewczyny tutaj zgrywają super szałowe wyluzowane lubiące wyuzdany i perwersyjny seks laski a w domu to szare myszki kochające sie z mezem po ciemku w koszuli nocnej, wiec nie warto na tych obserwacjach sie opierac:P mylisz, sie moja prawda jest mojsza niz Twojsza:classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
za mloda jestes na konkrety :-p +2 Twoja prawda jest dziecinna, wiec nie moze byc mojsza :-P kafeteria daje duzo dobrego, szare myszki moga popisac sobie pierdoly, zobaczyc jak inne myszki sie bawia i tworza sobie obraz tego co by chcialy. Do tego dochodza cosmo, w ktorych mozna naczytac sie jak to robia swiatowe kobiety i czego sie nie wyprawia na zachodzie. Przynajmniej moga sobie pisemnie pomarzyc bo normalnie boja sie pokazac tzytzka, ktory nie jest tak idealny jak u laleczek z gazet i jak tu zrealizowac swoje marzenia? no i frustraci maja gdzie powylewac swoje zale, np czarna_dziura podobno jest jedna z nich :-P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
a co myslalas, ze stary obsliniony rozwodnik? :-o tak, wszystko w postach mozna wyczytac i w tzytzkach :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, właśnie tak myslałam bo przeciez na kafe siedzą przegrańcy:P ;) ja tam sie za frustratke nie uważam, a juz na pewno moje tzytzki o tym nie swiadcza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
znaczy frustrat wpadl na topik frustratki przegrywajacej zycie w sekretariacie szkoly na zadupiu :-p i tak naprawde to majacej lat pindziesiat 😘 tzytzki sa sfrustrowane brakiem zainteresowanie ze strony operatora aparatu fotograficznego :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
w pizdziet co za praca, o 14 konczyc prace :-o mam nadzieje, ze chociaz dostajesz za takie leserstwo 300pln :P pewnie dostane opis jak to wpadlas pozniej w krzaki i (.)(.) sie podrapaly i sparzyly :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
mam problemy ze skladaniem dzisiaj zdan, wiec wybacz mi bledy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam, ja pracuje do 17 tylko dzisiaj musialam isc z papierami do urzedu wiec wyszlam sobie wczesniej :P (.)(.) ani sie nie podrapaly ani nie sparzyly :D a bledy wybaczam bo jestem wspanialomyslna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
niektorym to dobrze, maja slonce :-o tez bym sobie gdzies poszedl, a jedynie chyba po bulke skocze bo zoladek sam sie juz pozera :-o (.)(.) to na pewno sie wymietosily :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×