Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna_dziura

rocznik 86 jesteście tutaj?

Polecane posty

e to nie jest tak źle. Przynajmniej ze złotą młodzieżą nie masz kontaktu. Za to na kafe mozesz posiedziec. Co Ci nie pasuje?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekhm:O To widzę, że jestes niezastąpiona;) Pamietaj, ze lepsza taka praca niz zadna, mimo, ze Ci sie nie podoba. Jednak jakas kasa z tego jest. A nie szukalas czegos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i szukam i nie szukam, tutaj mam na czas nieokreślony prace i dopoki studiuje to mam pewne, ze bede miala za co opłacać szkołe... ale gdybym znalazła coś takiego, ze kasa bylaby duzo wieksza to raczej bym sie nie zastanawiala ;) a Ty pracujesz, studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiuję dziennie. Nie pracuję póki co ale chciałabym. Tylko nie wiem gdzie by sie zaczepic na czesc etatu. Kasa zawsze sie przyda, chocby na piwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
jak tam malolaty? :-P settlers 2 jedyna sluszna wersja- cialem to w poprzedniej robocie godzinami, a w kaczki kilka lat temu :classic_cool: nadal na wesele sama idziesz? i bez majtochow? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
czesc Sara, tutaj mamy taki zwyczaj, ze nowe dziewczyny wysylaja fotki swoje, najlepiej z tzytzkami golymi, pozniej dostaja akceptacje i moga w spokoju pisac 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
sara, podprzadkuj sie :classic_cool: murzynko, a moglbym liczyc na hmmm pieszczoty w samochodzie? :classic_cool: no i czy jakies wejsciowki sa, za ktore musialbym placic, czy moglbym za darmoche? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laptop przypomniala mi sie piosenka: "bede brał Cie w aucie, Cie ehe" :P wejściówki gdzie?:D bo jak na weseke ze mna to za free:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×