Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna_dziura

rocznik 86 jesteście tutaj?

Polecane posty

Gość abecadło
ja dzis kibluje do 20... widze, ze rocznik 86 wybyl i prowadzicie dialog:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laptop masz racje nie ma sprawiedliwosci na swiecie... jedni spią do 7 a inni wstaja przed 6 :o abecadło🖐️ jestem wlasnie po aerobicu, wycisk maksymalny, mokra byłam jakby spod prysznica ale fajne uczucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
czyzby pierwszy prysznic po wakacjach? :-p przypominam tylko o tym, ze zazwyczaj wstaje o 5.30 :-o a pracuje i tak do 17 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
juz mi sie nie chce wstawac :-o udanej imprezy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
len :-o jak impreza? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
ostro, ja bym zniszczyl 2 pary spodni tak bym sie objadl :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja sie na szczescie nie objadłam bo slaskie jedzenie nie za bardzo mi posmakowalo:P dzien szybko minal i jutro juz do pracy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
a co na slasku jedza? wszystko pewnie weglem zaprawione :-p ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie do konca:P jakieś kluski sląskie, kotlety schabowe z kapustą, jakies sałatki z porów, generalnie jedzenie ciężkostrawne, za którym nie przepadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
kto nie lubi schaboszczaka ten jest wrogiem narodu, wrogiem calego swiata :-o reszta faktycznie taka sobie, ale tak szalejac na parkiecie bez roznicy co sie zje i tak wszystko sie spali :classic_cool: 😴 do jutra leniu :-p 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
o 6.20 bylem przed kompem :-o poranek w sam raz, no moze na japonki faktycznie za zimny, ale rajtuzy zapewne uratowaly zycie :classic_cool: ze tak sie wyraze "szybko wskakujesz do lozka" skoro o 22 juz spisz :-p jol 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedział,że spałam o 22?:P spac poszłam o wiele później :classic_cool: niestety dzisiaj bez rajstop i japonek ale za to sandały i gołe nogi bo zachciało mi sie rybaczki ubrać :o 6:20 przed kompem:o niezły jestes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
grzeszna kobieto, siadlem do kompa zeby sprawdzic jak tam maja sie pewne sprawy :classic_cool: japonki- sandaly- lubisz sie obnazac :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewne sprawy ;) powiedzmy,ze lubie obnażac swoje stopy i jestem ekshibicjonistką :classic_cool: :P znalazł się mezczyzna bez grzechu:O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
jestem czysty i bez skazy :classic_cool: do tego nigdy nie mialem dziewczyny i jestem prawiczkiem :-( a co jeszcze lubisz obnazac? :-p i co sie tak mruzysz, sa sprawy, ktorych kobiety nie potrafia zrozumiec 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. jakich spraw kobiety nie potrafią zrozumiec? do ślubu możesz isc w bialym welonie jak bez skazy jestes :P a co jeszcze lubie obnazac to moja slodka tajemnica:classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
wielu spraw, brak miejsca, a tym bardziej czasu sprawia, ze nawet nie zaczne wymieniac 😘 pojde w cylindrze jesli juz :classic_cool: pewnie masz fetysz stop i lubisz piety pokazywac :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i tu sie mylisz bo do fetysztów nie należe po prostu nie lubie jak mi gorąco w stopy :D nie wymienisz bo nie ma takich spraw, proste :P w cylindrze, ciekawie musialoby to wyglądac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
a ja lubie masaz stop :classic_cool: dajmy spokoj dziurko, kobiety nie sa w stanie zrozumiec bardziej skomplikowanych i zlozonych spraw ponad wybor tuszu do rzes :classic_cool: ;-) cylinder taki w jakim grabaz smiga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpwinista 😡 kobiety potrafią duzo wiecej zrozumieć niz Ci sie wydaje, ale mozliwe, ze Ty trafiałes na takie, które poza wyborem tuszu do rzęs i innych kosmetyków nie potrafią nic, więc rozumiem Twój pogląd na te sprawy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
😘 szpadzista? spokojnie, wiem ze Ty jeszcze potrafisz jako tako obsluzyc komputer, wiec jestes :classic_cool: :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
cos ponad pokazywanie stop? nie wierze :classic_cool: szpadzista, moglby ten tego nadziac Cie na szpic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×