Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna_dziura

rocznik 86 jesteście tutaj?

Polecane posty

Gość gdzie jest moj laptop
wiem, ze wiesz jak zalozyc japonki do rajstop :-p szpadzistom, a nie nam nabijanie na szpic :-o zreszta co tu duzo pisac, nienabita kobita jest gorsza od wyglodnialej hieny :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz a to nie lada wyzwanie zalozyc japonki na rajstopy:P tak masz racje z tą hieną, stąd też biorą sie histeryczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
e tam wyzwanie, potrafie zalozyc biale cieple skarpety naciagniete do polowy lydki i do tego piekne sandaly, wiec nie masz sie czym az tak chwalic 😴 sama widzisz, ze kobieta to zlo, chodza ploty na kafe, ze tez tak masz :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
nic nie wymyslam, dostalem cynk, ze tak jest i ze wlasnie tak sie bedziesz tlumaczyc :-p podazajac za rada kafeterii obliczylem swoje BMI i jestem zalamany :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
ja wierze kafeterii, tu sa bardzo madrzy i obeznani w swiecie ludzie zobaczylem tylko ile powienienem wazyc, ladnych kilka kg mniej :-D ale gdybym tyle wazyl to bym musial miec strusia klate :-o tak gdzies w 1 LO tyle wazylem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zmienie płeć, niektóre kobiety są nienormalne:O koleżanka ma do mnie pretensje i fochy, ze rozmawialam wczoraj z jej facetem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
orange to zlo :-o wiec dopadl Cie syndrom kafeteryjnego odbijania chopow :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
ja wszystko widzialem, przynajmniej 1,12kg nadwagi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam na orange nie narzekam :P ale kurde to jest nienormalne, pogadać z gościem nie można bo laska sobie włosy z głowy rwie:O a to tylko zwykły kolega, którego znam kupe lat, znałam go wczesniej od niej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
nie wiem, nie pracowalem, ale mam tel w orange i to zdecydowanie zlo :-p tak juz z samicami jest, wyczuja lepsze cycki w poblizu to wesza podstep ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
dziurawka, jednak jestes malo bystra :-p, ani 1 ani 12, a 1,12 trzeba bylo z matematyki nie uciekac w gimnazjonie i lo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślałam,ale źle napisalam:O poza tym ja jestem humanistką z krwi i kości, matematyki boje sie jak ognia i nie cierpie jej, a w tym semestrze egzamin z ekonomii zdałąm za 2 razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
1. to gosc ma pecha majac mniej niz 167 :-p 2. wzrost dla baby to jak cycki dla faceta u plci przeciwnej :-p 3. wcale nie przypadkiem tak napisalas :-p ja mam caly rok z maty do zaliczenia, skonczylem calki powtarzac i macierze, teraz cos przyjemniejszego wezme, a czasu coraz mniej :-o 4. chwalipieta 🌻 pewnie nienawidzi Cie i chcialaby Cie pociac nozem, a (.)(.) juz na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mozliwe,ze mnie nienawidzi ale ja mam to w nosie :D a (.)(.) sobie pociąć nie dam :classic_cool: szefowa wparowała z toną papierów, zaczyna sie:o powiedz mi jak humanistka ma opracować budżet dla szkoły? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndnyb
helloł ja jestem 86 i jest po prostu zajebiście:D Życie płynie ciągle coraz lepiej i oby tak dalej i Wam też tego życzę:D Liczą się tylko pozytywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
nie znasz dnia ani godziny jak Cie dopadnie ze skalpelem 😭 chciec wiecej kasy za takie rzeczy, w powaznych firmach za takie rzeczy kupe kasy sie placi, a sekretarki maja swoje oddzielne zadania np calowanie ze mna :-P ;-) no, ale w polskiej szkole jest jak jest i raczej nigdy sie nie zmieni :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
pewnie tak, ale podejrzewam, ze to kupe kasy i tego raczej w naturze sie nie ureguluje jak napraw kompa :-p a google nic ciekawego nie mowi? http://www.google.pl/url?sa=t&source=web&ct=res&cd=1&url=http%3A%2F%2Fwww.logw.pl%2Fbudzet.htm&ei=Z1DGSJ68C4n40AX5kcAO&usg=AFQjCNHemWAxDd53fBmDRtPpOI__GQ6Sqg&sig2=S--8LeMNbTDpxxsLlon8IQ nie mam pojecia jak sie przygotowuje, wiec moze nie trafilem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam tego ;) google pokazuje gotowe plany, a nie pokazuje jak to robić, liczyć itp :o mimo wszystko zadzwonie do biura i zapytam ile cos takiego moze kosztować... głąb jestem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
skoro studiujesz administracje nie latwiej, a na pewno taniej popytac na uczelni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×