Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna_dziura

rocznik 86 jesteście tutaj?

Polecane posty

Gość gdzie jest moj laptop
nie przepadam za mp3, ogranicza moja czujnosc :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
trzeba byc czujnym co by koldra byla dzielona po rowno :-o kobiecie wierzyc nie mozna :-o czujnym zawsze trzeba byc, a np jak w nocy komar bedzie chcial wyssac z Ciebie krew? nie jestes czujna- nie masz krwi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam, mnie sie komary nie czepiaja :classic_cool: a kołdry zawsze mam najwiecej wiec czujna byc nie musze :P zabiłam jedną muche i 3 sie teraz zlecialy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
japonki dobre na kazda pogode :classic_cool: najlepsze rozwiazanie to 2 koldry ;-) droga kolezanko, trzeba sie myc to muchy nie beda sie zlatywac :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha wiedziałam,że sie czepisz tego, ze sie niby nie myje 😡 :P a dzisiaj nie mam japonek, jestem w obuwiu sportowym :classic_cool: zostala mi jeszcze jedna mucha do upolowania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
moze tam gdzie mieszkasz sa problemy z woda, albo ceny wzrosly o 1000% no albo nie lubisz sie myc, wolisz naturalnie byc obmywana pod deszczem :-p wyprawisz pogrzeb czy po staropolsku, worek i do piachu? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
przeistoczyly sie w zombie, ktore zostaly wyslane przez zazdrosne kolezanki do unicestwienia tzyztkow :-o mycie na deszczu jest slabe i dosyc rzadko pada ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to deszczowka jest zdrowa :P czytałąm o eksperymencie w CERN... mozliwe jest, ze moga powstac tam male czarne dziury, ktore po złaczeniu stana sie jedna wielka dziurą i pochłoną ziemie :o jestem za mloda na koniec swiata 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
gdyby udalo sie naukowcom stworzyc odpowiednich rozmiarow czarne dziury, bylyby traktowane jako idealne zrodlo energi odnawialnej dla statkow kosmicznych, co by umozliwilo podroze miedzy planetarne, ba, nawet miedzy układami slonecznymi i poznalibysmy kolorowe ludziki :classic_cool: wiec nie pekaj, na pewno lepiej spozytkuja jesli uda im sie cos konkretnego, a nie takie malo znaczace jak teraz 🌻 poza tym, za mloda to moze jakas osiemnastka napisac :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ja stara dupa jestem, moge umierac :o ja tam sie nie znam na tym, ale te wizje konca swiata wyaja sie byc prawdziwe, to jakas planeta ma niby uderzyć, to kataklizmy to tu ta czarna dziura :o 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
jak serwery kafeterii staja w miejscu to prawie jakby ziemia stanela w miejscu, a to dopiero jest katastrofa, wiesz ile frustratek wtedy meczy swoje dildo a ilu malolaow na lekcjach informatyki sie wiesza? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
takie urządzenia to mają klawe życie :classic_cool: a kiedy osiagniesz apogeum i bedzie frustracja? :-p czy tylko mi sie wydaje, czy ten tydzien to moglby nie istniec? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
kazda kafeterianka tak pisze :classic_cool: :-p ten tydzien ewidentnie kazdego dnia mnie podkurwia :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
moze i tak, jakiegos batona zjem dzisiaj to moze usmierzy bol istnienia :classic_cool: a powiedz mi dziecie drogie, jak wesele? czy zastosowalas sie do moich rad? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
sa jakies specjalne batony, czy moge isc i kupic sobie ktoregokolwiek? rzadko jadam takie cuda, polec jakiegos :-o znaczy, ze jak zniszczylas 2 pary butow, wywijalas po calym parkiecie to suknia sie zawijala i poslady bylo widac? bezwstydna, tak przy rodzinie zamiast w samochodzie na tylnym siedzeniu? :-o nie rozumiem tej dzisiejszej mlodziezy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
wstyd krasc male sumy :-p no dobra, a zrobili Ci jakies zdjecie w takim piruecie? :-p to zaraz ide po takiego batona :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pamietaj kit kat "pinat" :D jakies tam zdjecie mi zrobili ale wole na nie nie patrzec bo nieciekawie wyglądam na nim :o P.S. te batony nie wszędzie są :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja K.
hee sławny nasz rocznik:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
poszukam, narazie mile panie poczestowaly lososiem :classic_cool: dbajac o linie i bmi ;-) odmowilem miesa 😭 bardziej niefotogenicznym ode mnie to sie nie da byc, wiec nie badz taka skromna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×