Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna_dziura

rocznik 86 jesteście tutaj?

Polecane posty

no wiesz co, ja odpowiedzialam, a Ty nie odpowiesz aleś jest 😭 nauczycielki mnie nie podrywają bo to stare rury w wiekszosci :D o taaak systema uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
to byl szatanski pomysl podpuszczenia Cie do wyznania prawdy :classic_cool: pewnie takie, ktore juz powinny byc na emeryturze :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, powinny być na emeryturze i blokują etaty młodym :O wiecej Ci w takim razie nie odpowiem jak wyciagasz informacje ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
mlodym, zgrabnym, seksownym laseczkom :classic_cool: i tak dasz sie omamic znowu :-p 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
tak Ci sie wydaje, a nawet nie zorientujesz sie jak bede wiedzial o Tobie wszystko, ale to wszystko :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta i jeszcze sie okaze,ze pracujesz tam gdzie ja i mnie sprawdzasz:P nie bedziesz wiedzial wszystkiego i tak niewiele wiesz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
i zaraz wylacze Ci kompa :-p wiem, ze chodzisz w grubych rajstopach i japonkach, a to juz sporo :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe i jeszcze nastale neta odlaczysz co?:P wiesz,ze nic nie wiesz :classic_cool: i znow sie czepiles tych japonek i rajstop, dzisiaj jestem bez😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
sama napisalas, ze masz japonki, wiec nie sciemniaj, no chyba, ze jestes od pasa w dol w samych majtasach :-p net nie, ale bede znal numery kont, gg, poczta itp a wtedy urzadze disaster :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam:D poczta widnieje przy moim nicku, konto mam tylko jedno a znajac nr gg za wiele nie zdzialasz :classic_cool: chyba ze po IP coś wykombinujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
wszystko mozna po ip, ale hasla do poczty ni mo, tak czy tak bym Cie ogolocil ze wszystkiego :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
daj spokoj, sprzedam cokolwiek i na pewno nie strace :-p moze jakies foty znajde :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
no i by bylo, nowe konto na naszej klasie do podrywania chopacuw :classic_cool: jedno dobre w tej firmie, czasami zalapie sie na obiad, ale teraz sie przenioslem blizej milych pan, ktore tym dysponuja, wiec licze na czestsze posilki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
to bys miala nowke sztuke :classic_cool: a nie, sa tak mile, ze same pytaja, czy aby przypadkiem rybki, pulpecika czy czy makaronu nie chcemy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie bede miała :classic_cool: to pewnie takie starsze panie co to wzbudzacie u nich instynkt macierzynski :P a rybke mam dzisiaj na obiad, na ktory niedlugo ide do domu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
wez nie draznij mnie z tym wychodzeniem o 15 :-o panie zarzadzajace no starsze, ale jest kilka takich mlodych kociakow calkiem sympatycznych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja Cie nie draznie 😴 u mnie w pracy by Ci sie nie podobalo,same stare baby tylko ja młoda no i taka germanistra 30 letnia calkiem calkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
w szkole na pewno by mi sie nie podobalo, za duzo bab :-o ciagly jazgot to za duzo jak dla mnie :-p wiec jestes najmlodsza, pewnie z zazdrosci Cie nie lubia :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taka jedna stara pipa do mnie jest milutka a do innych tylek mi obrabia na potęge:O ale ja wiem czemu tak jest, nawet woźny mi powiedzial jak on to widzi: jest stara, gruba, brzydka i zazdrosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
standard u kobiet :-o wozny najlepiej poinformowanym czlowiekiem w szkole :classic_cool: w lo mielismy fajne wozne, w sumie sporo znosily bo troche je "zaczepialismy" ale byly :classic_cool: oprocz jednej, ktora podpieprzyla raz nas do dyrekcji :-o a jak idziesz do szkoly to masz worek na buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nasz woźny to jest debeściak wszystko wie,wszystko zalatwi i wszystko z nim mozna zrobić:classic_cool: a po co worek na buty?:D dzieci tylko od jesieni nosza obuwie zmienne, ja nie musze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
nigdy nie moglem przebolec, ze tylko uczniowie musza zmieniac buty, ale w lo mialem fajne kapciuchy, wiec bylo :classic_cool: wozny casanova wyrywa najlepsze panienki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
tak, kapciuchy byly swietne, tylko kiepsko w nich bylo uprawiac bojki na korytarzach ;-) chyba zostane woznym w jakiejs szkole, najlepiej w lo, bede mial, ze tak powiem na peczki (.)(.) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
10 minut do 15, a Ty sie zegnasz i wychodzisz? :-o nie ma w zyciu sprawiedliwosci :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×