Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość betix

jestem egoistka bo nie chce miec wiecej dzieci !

Polecane posty

Gość betix

mam tylko jedna dziecko i chce by tak zostalo ale czy jestem egoistka skazujac dziecko na bycie jedynakiem? nie mam ochoty chodzic w ciazy poddawac sie tym wszystkim badaniom nie chce rodzic wstawac po noocy itd itd wiec czy jestem egoistkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu miałabyś być egoistką- nie każdy musi mieć gromadę dzieci- ja bardzo długo zastanawiałam się nad następnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
pomyslalm ze jestem egoistka bo mysle teraz o tym ze to ja bym musiala chodzic te 9 miesiecy w ciazy ze to ja bym musiala na porodowce drzec sie z bolu a nie mysle ze kiedys za kilkanascie lat moje dziecko bedzie samo nie bedzie mialo na kogo liczyc tylko na siebie albo teraz nie ma z kim sie bawic czasem tak swietnie sie bawi z innymi dziecmi gdy ktos do nas przyjezdza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
czemu uwazasz ze dalam sobie mozg spoleczenstwu wyprac? uzasadnij swa wypowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama jedynaczki
nie jesteś egoistką i nie powinnaś nawet myśleć w taki sposób o sobie to Twój wybór to czy dziecko jest szczęśliwe czy nie i czy ma bliskie osoby obok siebie nie jest zależne od tego czy ma rodzeństwo czy nie ma ja mam dwóch starszych braci i co z tego, kiedy poznali swoje kobiety/żony, nie pamiętają o mnie nasze relacje w dużym stopniu przyczyniły się do decyzji o jednym dziecku za dużo do opowiadania ale... mam jedno dziecko i jest nam dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożesz koorva
nie no mam dość. Gdzie nie wejde na kafe tam ty i twoje problemy. Wszedzie korwa masz problemy, to z mężem, to z tesciami, to z rodzeniem, to z noznikiem, to z jedzeniem, to ze nie pracujesz, to jakis dzieciak obcy cie wkoorwia - ozesz w koorwe weż ty sie babo ogarnij i zacznij normalnie życ. Co ty taka nieporadna. Wszedzie w kazdej sferze zyciowej masz jakies klopoty żal mi koorwa czytac tych wypocin. Bo jestes po prostu denna. Tacy ludzie nie powinni miec dzieci, mężow i w ogole rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestes, kazdy ma prawo wyboru , nie ma sensu robic nic wbrew sobie. Sama mam podobny dylemat, bo nie spieszno mi z drugim dzieckiem o ile wogole kiedykolwiek dam sie przekonac. Z drugiej strony sama jestem jeynaczka i jest mi z tym bardzo, bardzo zle. Jesli kiedys bede miec drugie to tylko dla tego zeby pierwsze nei bylo samo. Odp na druga czesc pytania- tak, to jest krzywdzace dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zadaj sobie pytanie, czy byłabys dobra, cierpliwą matką jakbys wbrew sobie urodziła dziecko, tylko dlatego, że ktos tego od ciebie oczekuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyyt7676
może popytaj jedynakow albo majacych brata czy by zrezygnowali z niego, a nie inne matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
ozesz koorva _-ta wariatka znowu na tym forum? lazisz za mna czy jak? caly dzien przed komputerem siedzisz rusz lepiej tylek i za jakos robote sie wez. co za glupie baby po tym swiecie chodza..... takie powinni odrazu z komputera wywalac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożesz koorva
nie łaże za tobą widocznie taki zbieg okolicznosci aczkolwiek gdzie nie wejde tam ty i twoje wieczne problemy zyciowy nieudaczniku! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollaola
No to ja też jestem - bo nie chcę mieć wogóle dzieci! Co najśmieszniejsze...uwielbiam dzieciaki - pracuję w przedszkolu! Ale swoich - niet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożesz koorva
na początku często ci doradzalam ale kiedy zauwazylam ze ty jestes takim typem " marudze i nic z tym nie robie" to mnie szlag trafił. Jak mozna koorwa wiecznie na wszystko narzekac no jak? Wez ty babo sie opamietaj i sama zjezdzaj z neta bo ja w przeciwienstwie do ciebie mam udane pozycie małżenskie, seksualne, i z dziecmi tez sobie radze, Nie wspomne juz o tesciach :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix ja tez pamiętam
doskonale twoje tematy, i to prawda ze zawsze w kazdym masz pretensje do wszystkich innych ale nie do siebie. Ozesz korwa napisala pare gorzkich słow i juz ucieklas z tematu:) boli jak ktos prawde wytyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jedynaczką i jest mi z tym zajebiście dobrze, więc to niekoniecznie musi być krzywdzące dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×