Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam boooo

do MAM NOWORODKOW I NIEMOWLAT !! jestescie niewyspane i zmeczone?

Polecane posty

Gość pytam boooo

dziecko nie daje wam sie wyspac? MECZY WAS TAKI STAN?:O Pytam bo uwielbiam spac,jak bede miala kiedys dziecko to...chyba zwariuje z braku snu..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Niemowlaka..........
Wysypiam sie i mam dwoje dzieci. Coreczke poltora roku i synka, ktory ma 6tyg´, Corka w nocy spi 12godzin i tak jest odkad skonczyla 2m-ce, a synek jak skonczyl tydzien to juz zaczal przesypiac cale noce, choc czasami jeszcze sie budzi na jedzenie, ale gdy tylko go przbiore i nakarmie to zasypia ponownie. Mam tez czas wolny popoludniami, bo jedno i drugie idzie spac o tej samej porze i spia 3 godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Niemowlaka..........
Nie zawsze dzieci oznaczaja nieprzespane noce i brak czasu dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma takiej opcji
żeby taki maluszek tyle przesypiał! :( przegiełaś w z tymi swoimi bajeczkami :P Tak małe dziecko musi jeść co 2-3 godziny! KŁAMCZUCHA! Nie ładnie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
moja mała ma 5 miesięcy i może ze cztery razy przespała całą noc, no ale jakoś daję radę, skoro mam czas i siły pisać na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w domu mam synka 2,5 letniego i 4 tyg coreczke i nie jest zle, nie na tyle zebym musiala spac w dzien-odsypiac co prawda z synkiem mialam o wiele lzej, bo spal dluzej i szybciej chodzil spac jak byl niemowalkiem, ale teraz tez nie mam zle, mala w nocy robi sobie jedna dluzsza drzemka taka do 6 godzin wiec jakos daje rade, chociaz czasami jest mi ciezko z dwojka posprzatac caly dom , w miedzy czasie gotowac, karmic cyckiem i bawic sie ze starszym :) ale wszystko sa sie pogodzic ;) jak bedziesz bardzo niewyspana to po pracy wrecz malucha tatysiowi i idz spac, albo zawolaj babcie do pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nie ma takiej opcji -> dlaczego zaraz kłamczucha? Synek siostry dokładnie usypia o 21 i budzi się na jedzenie o 7, czyli śpi pełne 10 godzin. podobnie było ze mną, gdy byłam mała.Nie jest prawdą, że tak małe dziecko MUSI jeść co 2 godziny bo dzieci są różne. Niektóre się przysysają na 2 godziny i jest spokój na pół dnia, karmienia są 2-3 na dzień a w nocy żadnego. Wszystko kwestią dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnie wychowujacy tatus.
omg co za debilne pytanie, ale odpowiem ci na nie... nie kurfa spimy po 12 h tak jak nasze nie mowlaki, a jak sie przebudza to karmimy schabowymi i fastfoodami bo niechce sie robic mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tatuś
za bystry to ty nie jesteś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xedddd
lepiej wez tą opcję, ze nie prześpisz spokojnie nocy, bo tak małe dzieci nigdy nie spią całej nocy, to tylko co niektórym mamuśkom pomieszała się noc z dniem i uważają inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zwariowalam z braku snu. Jak ty tez lubisz pospac, to odradzam posiadanie dziecka. Bo moze ci sie trafic takie jak moje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całaprawda
Ja podobnie jak Lucyjka zwariowałam z braku snu. Dziś córeczka ma 11,5 m-ca i nadal nie należy do śpiochów ale jest już o niebo lepiej niż przez pierwsze 6 m-cy. To była masakra. Noce i dnie nie przespane. Razem z mężem chodziliśmy jak zombi. Ale udało nam się przetrwać :D Co prawda przez ogólne zmęczenie pojawiał się brak chęci do wszystkiego co prowadziło do nie małych konfliktów. Każde dziecko jest inne i być może trafi ci się aniołek który nie da ci tak w kość jak dała nam nasza kochana córeczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dzieci tez przesypialy
cale noce!! I to nie zadna bajka. Oczywiscie, ze musialy jesc na poczatku... Karmilam przez sen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani mari
Moje dziecko przespało pełną noc jak miało 1.5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dzieci tez przesypialy
wspolczuje. rozne sa dzieci. nie ma co zakladac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje bliźniaczki przesypiały 8 godzin jak skończyły 3 miesiące ( a urodziły się miesiąc wcześniej czyli de facto jak miały 2) teraz mają 15 miesięcy i śpią 13-14 godzin jednym ciurkiem + 3 godziny w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dzieci nawet jak jadły
w nocy to się nie budziły, powierdziły się, dostały pierś i spały dalej. A ja nawet nie świeciłam światła itp, karmiłam w pół śnie. Da się żyć;) Ok. 3 miesiąca przesypiały noce. Więc pomarańczki znów szukają zwady i knują...Same oszukują (a! sama jestem pomarańczą..zapomniałam :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam boooo dziecko nie daje wam sie wyspac? MECZY WAS TAKI STAN? Pytam bo uwielbiam spac,jak bede miala kiedys dziecko to...chyba zwariuje z braku snu.. A nie zamierzasz mieć męża, który by Cię odciążył w opiece nad dzieckiem...?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sory ale jak jest
karmienie to maz raczej cyca nie da :P A jak dziecko sie drze to obudzi wszystkich, a nie wybiorczo - tylko meza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój syncio
ma juz 5 miesięcy; juz ok. półtora miesiąca budzi się ok. 5 rano (położony o 20) plus 3 latek zasypiający ok. 20.30 i śpiący do 8; ale przyznaję: jestem niewyspana i oczy mi się zamykają! dlaczego???? bo do 2 w nocy durna buszuję po necie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×