Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szalonoszalona

DIETKA OD 1 WRZEŚNIA

Polecane posty

maja jak masz problemy z brzuszkiem polecam otreby i platki owsiane, po nich brzuch wydaje sie bardziej plaski :) Moze kazda z nas o sobie cos napisze (miasto, wiek, zajecie) w koncu mozemy ze soba spedzic kilka miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniulka to nie jest tak dramatycznie:) ja mam też źle bo mi rodzice wpychają jedzonko :)hhehehe i jak się tylko dowiedzą że odchudzam to jest głupia gadka że jestem w sam raz a ja wiem swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja je jem NA SUCHO! taki hardcore... bo najlepiej ich nie laczyc z bialkiem (jogurt) chociaz raz w tygodniu mozna zrobic jogurt nat.,szuszone owoce i otreby z platkami. To jest idealne na sniadanie bo dlugo sie jest po tym sytym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlasnie, chcialam zapytac. bo moj najwiekszy problem to jest oponka na brzuchu wrrr nie znosze jej :/ wiec oprocz tych otrebow macie inne sposoby? i jak te otreby przyzadzic :D:D w sumie moja siostra mowi ze taka moja uroda i ta oponka mi zostanie. bo w sumie nie jestem gruba bo po pracy tluszczyk zamienil sie w miesnie, w wakacje pracowalam, i wszyscy mi mowia ze schudlam a ja waze dokladnie tyle samo.... tylko ten brzuch blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak już napisałam próbowałam a6w i dotrwałam tak jakoś do 8 dnia i poległam , bardzo ciężkie ćwiczenia chociaż wydają się takie proste;d;d ile macie lat tak w ogóle? ja mam 17 i jutro niestety do szkoły:( ale może wtedy łatwiej mi przyjdzie to odchudzanie, chociaż też cięzko jest patrzeć jak wszyscy wcinają jakieś drożdżówki wkoło;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sucho jeszcze nie probowalam, ale wlasnie wszyscy polecaja platki owsiane jako zapychacze:) w ogole najwiekszym moim problemem jest czasem wymyslanie posilkow na diecie i konczy sie jedzeniem praktycznie tego samego codziennie... nad tym musze popracowac, bo chcialabym zeby dieta byla moim normalnym sposobem zywienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam za to problem z udami nie brzuchem i pogodzilam sie z tym ze nigdy nie beda takie jak bym chciala, ty musisz sie pogodzic z brzuszkem bo taka juz twoja budowa. Mozesz poszukac w archiwum kafe przepisu na ciasteczka otrebowe. PYCHA! szczegolnie kiedy ma sie ochote na cos slodkiego, a w miare zdrowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunaa a na czym te ćwiczenia polegają a 6w ja mam 18 lat i też jutro do szkoły fajnie że jesteśmy w podobnym wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam problemy z oponką, ale jest o wiele mniejsza niż w tamtym roku, juz mi tak nie odstaje brzuch jak stoję bokiem;d;d;d a to penwie dzięki ćwiczeniom i w miare zdrowemu odżywianiu się, przze ten ostatni rok zmieniłam nawyki żywieniowe radykalnie, staram się nie jeść smażonego jedzenia, czasem się zdarza, kolacje często jadałam właśnie do godziny 18 , nie sole, nie sypie juz cukru do herbaty, kawy itp, (zdarza się ale zadko) zrezygnowałam z masła, jak robiwe jajecznice to na parze dodaje sobie jakąś szynke papryke ale masla nigdy;) wiadomo, że nie zawsze mi sie tak udawalo , bylo mnostwo poraazek, i teraz rowniez ale walczę z tym, na począt,ku wakacji ważyłam nawet 57 kg po paru dniach kopenhaskiej , potem 59 i pojechalam na wakacje miesiac mnie nie bylo w Polsce a nawet dluzej i oto co przytylam do 63 kg po roznych fast foodach itd, jak narazie zrzucilam 1 kg i walcze dalej, marzy mi sie 54 kilogramy oOO;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklanka maki, szklanka platek owsianych, szklanka otreb pszennych, szklanka rodzynek, lyzka proszku do pieczenia--- wszystko wymieszac w drugim naczyniu- 1 jajko, łyzka oleju, szklanka soku jablkowego- roztrzepac wszystko i ta mase wymieszac z poprzednia mieszanka. lyzka na blache klasc, formujac ciasteczka i do piekarnika, ja dawalam na 45 min to przepis robilam je 2 razy ,raz wyszly rewelacyjne raz takie sobie... dodajcie do nich jeszcze suszone owoce, swieze jablka, orzechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a6w to taki zestaw cwiczen, trzeba robic kilka seri po kilka powtorzen , z kazdym dniem zwiekszamy serie az dojdzie do 3 ale takze powtorzenia , chyba nawet do trzydziestu paru, tu na pewno będzie lepiej wytłumaczone anizeli ja bym to zrobila ;d http://a6w.pl/index.html na brzuch dobra jest taka kolyska do brzuszkow, ja sobie zamowilam niedawno bo slyszalam ze jest dobra, i do tego niedroga ja zaplacilam 35 zl i przesylka 15 na allegro, robie po 500 , czuc miesnie brzucha i kregoslup w ogole sie nie meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdzilam 4 razy w tygodniu po 1h, z tetnem 130 (przy areobach wazne jest zeby miec odpowiednie tetno wtedy najlepiej spala sie tluszcz) ale ja mam masywne nogi i tak juz zostanie... skad jestescie? Ja z Poznania, mam 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dakotaaaaaaaaaaaaaaaa
Ventura,codziennie szybki maerz przynajmniej godzinny.Nie spacerek i nie bieganie.Marsz szybkim zdecydowanym krokiem.Schudłam w tydzień 2 kg lepiej sie czuję.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no, to ja tez mam 18 i tez jutro do szkoly. szkoda ze na jutro nie bede miala tych 5 kg mniej:P:P no ale moze za miesiac.... kurczew zeszlym roku w sumie schudlam 7 kg.... a teraz zostalo mi niby juz tak malo ale nie moge za zadne skarby sie tego pozbyc...a tyle razy juz probowalam. no ale zobaczymy:D z wami musi sie udac, musicie mnie pocieszac i motywowac :D:D damy rade :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jezdzilam konno od dziecka teraz miałam długa przerwę ale zaczne znowu i mam umięśnione łydki, chciałabym mieć nieco szczuplejsze, wiaodmo, że jak zrzuce pare kilogramow to schudne wszedzie, ale przydalyby mi sie jakies dobre cwiczenia, znacie moze jakies na łydki;)? ja jestem z Lublina, jak coś moje gg 7588918 nie zawsze mam czas wejść na forum szczegolnie w roku szkolnym ale w razie jakichs ptan mozecie pisac na gg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze chyba sie skusze na thermal pro jako wspomagacz aha jeszcze jedna rada spijcie najlepiej o 8 h, bo bez snu tez sie szybciej tyje, a sen wspomaga chudniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dodajac ja przes ostatni rok schudlam 7 kg, ale po tj kopenhaskiej mi wrocilo sporo i przez te "obżarte" wakacje hehe;d ale zrzuce je , przynajmniej mama nadzieje, zawsze latwiej gdy sie o tmy pisze , na penwo zadna z nmas nie bedzie chciala zaliczyc wpadki podczas gdy inne beda sie tak zawziecie odchudzaly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luna na łydki dobre ćwiczenie znam:) stań na jakimś podwyższeniu palcami u stóp;p(np. próg od balkonu) chwyć się czegoś żeby mieć równowage iwspinaj się na palce ,a pózniej opadaj powoli na dół poniżej progu cały czas mając napięte mięsnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hymmm pomyslcie ze oprocz brzucha to mozna miec jeszcze gratis takie okropne boczki... do tego nigdzie nie moge dost spodni wysokich w stanie zeby je przykrycc:(( no normalnie zalamka, ale wierze ze za 2 tyg bedzie ciutt lepiej;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny;) ile nasss tu jest szok:D A ja dzis zgrzeszylam, zjadlam malutko ale o 18- 3 ciasteczka.. ze sklepu Wrrr;) Male bo małe, ale uleglam pokusie.. A tak dawno słodyczy nie jadlam.. ;) Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×