Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość red marry

luki w pamieci, roznica wieku, chemia

Polecane posty

Gość red marry

Ona 19, on 26 lat. Ona studentka, on pracuje. Widuja sie, spedzaja razem czas w miare mozliwosci, ostatnio spedzili wspolnie noc. On chciał sie kochac, ona odmowiła, ze jeszcze za wczesnie, on to zrozumiał. Rano wciagnał ja w ubraniu do kapieli i czule tulił. Potem poszedł na wesele za duzo wypił i zadzwonił do niej w srodku nocy mowiac jak to ja uwielbia, wariuje bez niej... na drugi dzien nie pamieta wiele z tej rozmowy, ale pyta sie czy ona teskni, chce sie znowu spotkac... Zapytac go wprost czy bedzie cos z tego powaznego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CitizenGirl
Oj nie jest żle ;) Poczekajcie jeszcez z tym wspólnym 1szym razem. Jak nie będzie bardzo naciskał to znaczy ,ze mu na Tobie zależy. A glupie gadki pod wplywem alkoholu ... kazdemu sie zdaza;) Pewnie nawet pamieta co opowiadal ,ale mu glupio i nie chce sie wydac smieszny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red marry
Nie naciska, ale twierdzi, ze dla niego byłoby to przejscie o szczebel wyzej w naszej znajomosci, zwiazku. Tak czy inaczej wraz z rozpoczeciem pazdziernika ja ide na studia i bedziemy oddaleni od siebie o jakies 140 km, boje sie, ze nasz zwiazek sie rozmyje przez to... Moze to tylko zauroczenie, a moze to zaczatek czegos powaznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie
byłaś z nim na weselu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red marry
bo poznalismy sie niewiele wczesniej i głupio było tak zabierac osobe towarzyszaca na ostatnia chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red marry
zraszta wiadomo jak na takich weselach jest- cała rodzina, przepraowadzanie wywiadow z nowa osoba, a najlepiej ustalanie juz daty slubu. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he
niezły koleś ma bajer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×