Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oderdobe

W sumie myślałem....że są tu sami mężczyżni

Polecane posty

Jak mam być szczery to pojawiam się czasami na tym forum, bo ciekawi mnie kobieca psychika, kobiece emocje, czasem nawet kobieca przebiegłość:) Dla takiego faceta jak ja jest to skarbnica wiedzy o Was Drogie Panie..I w takim celu zacząłem się tu pojawiać! Myślałem ze podobnie jest z pozostałymi facetami na tym forum......A tu jakoś tak dziwnie jak czytam ze ten ma za malego, tamten chce z soba skonczyc, jeszcze inny chce byc skurwielem w stosunku do kobiet..Masakra..Panowie czytajcie i słuchajcie kobiet! ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oderdobe, wydaje mi się, że nie ma na necie miejsca, gdzie faceci mogliby pogadać o uczuciach, a wiadomo, że mają również problemy tego typu bo to naturalne. Jakoś mi trudno wyobrazić sobie faceta na forum o samochodach, który nagle wyskakuje z tematem, że jest załamany. A tutaj te biedne owieczki znajdują jakieś zrozumienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sissy- dobre:D ale w sumie masz racje ;) chociaż i tu nasi chłopcy zgrywają twardzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ja to wszystko rozumiem ale do jasnej ciasnej.....przecież chyba jest coś takiego jak męska przyjażn..Zawsze o tym można pogadac z przyjacielem lub dobrym ziomem.... A tu non stop jakies zale i smuty...szczerze to każdy faxet ma jakieś problemy, ale to co tu czasem czytam to lekki dzwon w męskość(jakkolwiek interpretowaną).......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz...
A ja zauważyłam, że wielu panów usiłuje tu poderwać kogoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to by było całkiem naturalne..........;)ale nie mnie to oceniać..Post napisany bo się lekko wstydzę za niektórych przedstawicieli "męskich"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzcie
jaki twardziel sie znalazł:) co najmniej RAmbo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz...
Nie przesadzaj i nie cierp za miliony. Ja np nie cierpię jak czytam tu co niektóre topiki świadczące delikatnie mówiąc o kobiecej naiwności. Cóż poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz... A ja zauważyłam, że wielu panów usiłuje tu poderwać kogoś... to sie mylisz...podrywa sie w REALNYM SWIECIE.....nie kafeteryjnym:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz... Nie przesadzaj i nie cierp za miliony. Ja np nie cierpię jak czytam tu co niektóre topiki świadczące delikatnie mówiąc o kobiecej naiwności. Cóż poradzić? Cierpieć to mógł Werter;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzcie
ale tu przynajmniej można się wygadać i pomarudzić. TO też czasem potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie mylisz...podrywa sie w REALNYM SWIECIE.....nie kafeteryjnym No jednak są Tu mężczyzni................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie ale tu przynajmniej można się wygadać i pomarudzić. TO też czasem potrzebne Ty ale kobietom chcesz marudzić..możesz się poradzić,ale marudzić...Ty wybacz ale słabawo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz...
Oj Bracie, że Ty tak postępujesz nie znaczy, że inni nie mają jakiś swoich dziwnych pomysłów. Dobrym przykładem mogą tu być takie osoby jak Cin Cin i Samotny Europejczyk o ile mnie pamięć nie zawodzi. Mnie zresztą też już ktoś tu usiłował poderwać... To było żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzcie
czasem przychodzi w życiu taka chwila że łatwiej rozmawiać z ogółem który Cię nie zna, niż konkretnie z kimś twarzą w twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat_niedzwiedz (brat_niedzwiedz@gazeta.pl) oderdobe a czemu miał by nas nie byc Ej takie spostrzeżenia...Się nie stresuj ........!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos jest sfrustrowany zakompleksiony i załosny to na necie sie błazni....w podrywanie..ktore zazwyczaj nie wiele ma wspolnego z podchodami to płci przeciwnej:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sissy:D🖐️...posłucham cie bo dobrze mowisz:D....do dzisiaj:D ps.sissy...ty to umiesz człowiek zmobilizowac do czynów....tymczas i pozdro:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie czasem przychodzi w życiu taka chwila że łatwiej rozmawiać z ogółem który Cię nie zna, niż konkretnie z kimś twarzą w twarz... Nie no kontekst wypowiedzi rozumiem ale jak widze posty ze jeden z drugim sie zali ze go laska rzucila lub cos w tym stylu to jakos tak dziwnie....Kazdy ma jakies problemy ale proponuje nie wysuwac postow w stylu ona jest dziw.. lub tym podobnych bo to nic nie rozwiązuje.... Fajnie jest poznac kobieca psychike i zdanie na pewne tematy ale zeby je tu ponizac i wylewac swoje zale....Raczej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że tak. Ci co piszą ona jest dziw... to zwykłe chamy i zazwyczaj, jeżeli ktoś odpowiada to nie traktuje tego na serio. Ale zdarzają się przypadki normalnych facetów, którzy chcą pogadać i chyba nie ma w tym nic złego :) A co do poznawania na necie... to różne są opinie. Miejsce jak każde inne, ale na pewno trudniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
energiczna ja sie odnosiłem do niektorych nickowców tutaj:P:P:P:P ..nie do ogólu... jasne ze mozna z kims pogadac sensownie... a raczej zrobic fajny wstep do tak jak powiedzialas fajnej rozmowy w realu:) 🖐️sissy 🖐️energiczna jutro przeciez praca :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzcie
rozumiem, że mówisz o przypadkach, które określiłbym jako pewną skrajność umysłową. W tym sensie masz rację. Broniłem tej części Szanownych Forumowiczów, którzy naprawdę chcą znależć parę jasnych odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×