Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aliosza

Czy moje marzenia erotyczne są realne?

Polecane posty

Gość Aliosza

Witam. Od dłuższego czasu (ponad rok) mam takiem marzenie że gdy przyjedzie do naszego domu koleżanka mojej żony to na prośbę mojej żony będę z tą koleżanką uprawiał sex zarówno we dwoje jak i w trójkącie z żoną. Dodam że ta koleżanka pomimo 30 lat jest samotna więc wyobrażam sobie że brak jej seksu. Tak się złożyło że za kilkanaście dni przyjedzie do nas na tydzień. Korci mnie wspopmniec o moich marzeniach żonie. Wiem że kiedyś długo razem mieszkały i bywało ze spały w jednym łózku. żona wspominała że czasem sie do siebie przytulały i chyba coś jeszcze tez czasem było choć to wprost nie było powiedziane. moja żona pracje jako pielęgniarka więc bywa ze nie ma jej w nocy i wtedy zostaniemy w domu tylko we 2 z jej koleżanką. Nie chcę tak po prostu zdradzic żony. Czy posunę się za daleko jeśli powiem żonie o moich marzeniach? czy może zgodzi się na ich realizację i oczywiście co na to powie jej kolerzanka? a Może to ja jestem szurnięty i normalnimludzie nie robią takich rzeczy? Ale chyba zawsze można pomarzyc prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEST JEDNO WYJŚCIE Z SYTUACJI
strzep kapucyna i będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliosza
he... pozostaje tylko marzyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy od ludzi
tak właśnie aczeła sie moja przygoda z trojkątem ............ podobałam sie męzowi kolezanki i ona mi o tym powiedziala ...potem w zartach gadałyśmy o trojkacie .......i stało sie nie żałowałam ...podobalo nam się to i była powtórka ...chcialabym znowu to powtórzyć ale juz mam faceta i mogłabym go zdradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliosza
tak koleżanka nie ma nikogo ale kiedyś parę lat temu miała i na pewno wie so to dobry seks. z kolei moja zona juz chyba troszkę jest znudzona seksem. Owszem nigdy mi nie odmówi ale taki dobry dla nas seks mamy co najwyzej raz w tygodniu albo i rzadziej. Dla mnie to zdecydowanie za mało. Więc czesto po prostu wykręci mi się tyłem i karze robic co mi się podoba. Jestesmy razem juz 8 lat a oboje jestesmy przed 40. Nie wiem czy mogę zaproponować taki trójkąt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjaoo
musisz znać swoja żone na tyle zeby mniej wiecej wiedziec czy mozesz sobie pozwolic na taka szczera rozmowe o tym trójkącie.Jak myslisz o tym i nic nie zrobisz w tym kierunku to bedziesz i tak ciagle mia...l jakies mysli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło jezusicku
moja zona juz chyba troszkę jest znudzona seksem" dlatego zaprosila kolezanke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliosza
niby znam ale jak może zareagowac? W zartach kiedyś byłoa o tym mowa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy od ludzi
we trojke o tym gadaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliosza
we trójkę nie. Kiedyś byliśmy razem w Zakopanym i mieliśmy nocleg w jednym pokoju na 2 łóżkach. Oczywiście ja ze swoją a kolerzanka osobno. To były czasy początku znajomosci. Wytrzymalismy jakies 3 godziny i był pamiętam piękny cichy seks, Myślę że tak koezanaka wszystko słyszała tym bardziej ze rano jak się obudziła pierwsze co powiedziała to... jak się jej twardo spało...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy od ludzi
podpytaj zony co o tym myśli ...moze rozmawiała kiedys o tym z ta kolezanka ......albo jak koleżanka pryjedzie to zacznij o tym żartować kup jakiś alkohol to też pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×