Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiem że to głupie ale..

Mam swoje dziecko a jednak zazdroszczę innym.....

Polecane posty

Gość wiem że to głupie ale..

Nie pytajcie dlaczego poprostu tak jakoś, jak widzę dziewczyny w ciąży albo kogoś z takim maleństwem to tak dziwnie się czuję, i bardzo zazdroszczę :( sama rok temu byłam w ciąży i teraz moja córeczka ma 7 miesięcy i kocham ją nad życie to czuje jakby mi cała ciąża i okres noworodkowy jakoś przeleciał przez palce, jakoś nie pamiętam tamtych czasów jakby już były lata temu :( smutne to i głupie zarazem wiem. Chciałabym móc cofnąć czas i przeżyć to jeszcze raz, móc bardziej to docenić i zmienić kilka rzeczy. Drugiego dzidziusia pragnę ale jeszcze nie teraz, nie stać nas po porstu na to w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolek alpejski
wczoraj zalozylam identyczny topik czuje to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale to ne głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAKO
A ja wręcz przeciwnie:-O,chcialabym juz posłac dziecko do szkoły:-P i miec czas tylko dla siebie,przynajmniej te 4 godz.na początek:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem że to głupie ale..
A o czasie dla siebie też mogę pomarzyć, moja mała nie chce sama się zająć... Na początku wisiała prawie non stop na cycku ale i tak chciałabym cofnąć czas, czemu tak jest ja już czuję że mnie te myśli dręczą :( właśnie oglądam na naszej klasie zdjęcia kuzynki której się urodziła wczoraj córeczka aaaaaaaaaaa zazdroszczę jej jest taka maleńka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale to nie głupie
zazdrościsz jej tej maleńkości-Twoje dziecko rosnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem że to głupie ale..
Hmm sama nie wiem czy maleńkości, jakoś tak ogólnie jak była w ciaży też wspominałam jak ja byłam, tylko ze mi to jakoś zleciało, ślub, mieszkanie, przeprowadzka, urodziłam zanim sie zamlimatyzowaliśmy w nowym mieszkaniu itd itd... a tu już moja mała ma 7 miesięcy i nie wiem kiedy zleciały najlepsze chwile :( uciekły bezpowrotnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 97koujuiuyyhi
do psychiatyry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAKO
W takim razie to ze mną jest coś nie tak???:-P Nie chce nawet myślami wracac do tego co było i dziekuje Bogu że teraz sie z synem dogadam,czasem ciezko ale przynajmniej mi powie co mu dolega,czego potrzebuje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka485
ja piszę dla mojej córci pamiętnik tak po prostu na papierze.i mam album małego dziecka.chwile są tak ulotne że trzeba je jakoś utrwalać... jak czytam te zapiski od razu wszystko mi się przypomina... a kiedyś jak córcia dorośnie dostanie go odemnie w prezencie...może jak sama będzie spodziewać się dziecka...mam nadzieję że uda mi się to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszannnkaaa
mozesz przeciez co rok rodzic, jak amsz np 25 lat to bedziesz miec mozliwosc przezywania tego co najmniej 15 razy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybym zarab. 15tys to chetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mysl o tym, im wiecej myslisz to tym jest gorzej, pomysl w ten sposob, skoro teraz sie zadreczasz to terazniejsze chwile tez Ci umykaja, ciesz sie tym ze nadal jest taka malutka, przeciez ma dopiero 7 m-cy... to sa wspaniale chwile, niedlugo bedziesz obserwowac jej proby wstawani chodzenia, mysl o ytym co jest teraz. Nie zadreczaj sie bo czas tak kazdemu leci, mi tez zlecialo, mam drugie dziecko 5 m-czne, córcie 20m-cy i czas leci ze ho ho. Córcia tak szybko osiaga rózne rzeczy ze nei nadazam z atym... Takze glowa do góry i skup sie na tym co teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×