Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość booomi

czy wasi rodzice też Was krytykują za imiona jakie chcecie dać dziecku?

Polecane posty

Gość a ja ci radzę
moja fowortyka to Jagoda:)uwielbiam to imię,ale oczywiście zaraz pewnie będzie krzyk-jak można nazwać dziecko nazwą owocu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi się Kornel
Rozalia, Aniela, Cyprian, Kajetan- to moje "najulubieńsze" ale moja lista wraz z modą się zmienia- nie wiem czemu ale imie przestaje mi się podobać kiedy słyszę je na każdym kroku. Kiedyś podobało mi się Julka i Jakub...teraz jest zatrzęsienie Julek i Jakubów więc wyparłam je z moich ulubionych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodówka z sokiem
U nas bez udziwnień... tak mi się wydaje. :) Syn nazywa się Antek. Teraz będzie córcia i ja chcę Anię, a mąż Marysię. I żadne z nas nie chce ustąpić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi się Kornel
Anna Maria- ładne połączenie- miałam koleżankę w liceum i zawsze zwracaliśmy się do niej dwoma imionami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sodówka to dajcie jej na imię Anna Maria i wszyscy będą zadowoleni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi się Kornel
hehehe ale zgodnie krzyknęłyśmy, w tym samym czasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, trzy takie wpisy pod rząd :D to znak! musi być anna maria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszyscy mnie krytykowali za imiona, jakie wybralam dla mojego dziecka. I wyobrazcie sobie, ze dalam synowi na imie tak jak wszyscy tego chcieli, tylko nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abuzabii
Widze, ze wspolczesni rodzicie sa strasznie zakompleksieni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sodówka z sokiem
Oj. Ja bym chętnie nazwała Anna Maria ale mężowi Anna nie leży. I mamy sytuację patową. :P Mnie się wydaje, że teraz Anią to raczej nie nazywają dziewczynek. A jak już to raczej nieczęsto. A może się mylę? Mąż chciałby Maria Magdalena (drugie po mnie). A ja Anna bądź Anna Maria. Mayor of London A jak chciałaś nazwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi się Kornel
sodówka to może nazwijcie Marianna ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się szalenie podoba Ofelia - choć o dziecku jeszcze nie myślę - to już widzę miny rodziców... :/ Pola i Antonina też śliczne... z kolei dla chłopca Stanisław lub Jan ewentualnie Wiktor lub Ariel... siostra chce dać córce Emilia a chłopcu Jakub - i rodzice już kręcili nosem... ale siostra jest uparta więc na swoim postawi... szczególnie, że maleństwo już w styczniu się urodzi i zawsze jak o Nim się wspomina to już tymi imionami - trochę zabawnie bo siostra chce córkę a szwagier syna - więc jedno mówi do brzuszka Emilka, a drugie Kubuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×