Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość booomi

czy wasi rodzice też Was krytykują za imiona jakie chcecie dać dziecku?

Polecane posty

Gość booomi

jestem w ósmym miesiącu ciąży od jakiegoś czasu zastanawiamy się z mężem nad imieniem dla naszego dziecka ale każda propozycja z naszej strony spotyka sie z ogromna krytyka ze strony albo moich rodziców albo tesciow i komentarzami typu'' bzdurne to imie albo tez wam przychodza glupoty do lba jest tyle fajnych imion.itd...jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzice nie. rodzina owszem. ale mnie to śmieszy bo przy 1 dziecku bylo to samo. czesci sie podobalo czesci nie... a teraz wszyscy twierdzą ze inne imie by do malej nie pasowalo i jakos nikogo juz nie razi... i tak tez bedzie teraz przyzwyczają się :) jak mi ktos mówi ze moze jeszcze pomysle nad imieniem bo szczerze powiedxziawszy jest okropne to odpowiadam ze on/ona mieli szanse się juz wykazac kreatywnoscią i wybrac imie dla swojego dziecka :P a teraz my z mezem zdecydujemy o tym co nam się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka.
ja chce dac Matylda to sie krzywia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Jak chcecie dać Alan albo Ken to się nie dziwie, a jak jakieś normalne to olejcie, wasza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joka76
Zgadzam się z MaMani. Nasi rodzice mieli już możliwość wyboru imion dla swoich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjklljhngfxccv bnm
co chcesz od Alana?? ładne imie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze nic u mnie było tak
że moja teściowa sie dopiero krzywiła... bo w dziecinstwie mieli krowę (!!!) o takim imieniu... :o dodam, że jest to imię Amelia... teraz żałuję że dałam tak dziecku na imię bo idąc drogą ZAWSZE słysze jak sie ktoś tak zwraca do swojego dziecka :( kiedyś to imię nie było popularne a teraz :( żałuję, żałuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzice nie, teściu owszem :o ale rypie mnie jego zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
ja dzieci mam na razie w planach, ale do głowy by mi nie przyszło pytać się o zdanie rodziców czy teściów. jak będzie chłopak to będzie miał imię nietypowe (już wybrane). jak dziadkowie będą wybrzydzać to usłyszą, że ja ich informuję jak sie dziecko będzie nazywać, a nie pytam o zdanie. moi rodzice nie sądzę żeby śmieli komentować, niestety u teściów pewnie będzie lament, ale u nich o wszystko jest lament więc już mnie to nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dobre koleznaka ostatnio
urodzila i dala imie marcel,jednemu sie moze podoba drugiemu nie,ale to tylko i wylacznie ich sparwa,ale wszystkim sie neo imie nie podoba,ale oni mieli to w dupie i dali takie imie jak im sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siosta mojego faceta
ma dwoje dzieci przy piwerwszym nie pozwilili jej nazwac taka jak chciala,dala inaczej ale przy drugim tez im sie nie podoball ale dala tak jak chciala,ty tez daj jak chcesz,to twoje dzieci i twoje zycie,ale jak twoje dziecko ma nazywac sie np mazda to naprawde moga sie sprzeciwaci,a jak chcesz nazwac matylda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatyldaS
U nas tez wybrane imie, a wszyscy wokol krytykują...od kilku lat jako osobne imie widnieje Pola. A moj mąz chce dac na imie Apolonia(troche babcine, jednak dostojne imie) i tak wszyscy beda mowic na Nia Pola. Jak sadzicie? aha, decydujcie sie w miare, bo wlasnie jestem w trakcie porodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak chcesz nazwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie osobiscie nie podoba
apolina,ale pola ladnie,mi sie podoba diana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka ma na imię Matylda i nie wyobrażam sobie aby miała inaczej na imię, podoba mi się, jej zresztą też, rodzice protestowali chociaż wiedzieli, że nie namówią mnie na zmianę :) Nazwij jak Ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundrie
no cóż, marcel trochę śmiesznie się kojarzy :D (włatcy móch) co do imienia - jest to zrozumiałe, ze nie dogodzi sie wszystkim a jeżeli ktos krytykuje to przynajmniej jest szczery :P bo chyba lepiej usłuyszeć krtytkę niz fałszywe zachwyty a później z boku gdzieś prawdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cała rodzina podniosła krzyk przy pierwszym dziecku. Było wielkie \"olaboga\"!! Przy drugiej ciąży było to samo, ale po porodzie dałam dziecku inne imię i mogli mi skoczyć. Oni już dawali imiona dzieciom więc teraz mogą się cmoknąć. Ale przyznam, że presja rodziny była ogromna, może nawet bym uległa gdyby nie stanowczość mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no ale ja nie rozumiem takiej krytyki. skoro decydujemy się na jakieś imię to znaczy, że bardzo się nam podoba i dlatego je wybraliśmy, po kiego więc mówić nam, że jest brzydkie? przecież od tego gadania nie przeestanie się nam ono podobać a tylko sie wkurwić można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co zrob tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundrie
do tych, co usilnie chcą, abuy ich dzieci miał nietypowe imiona - ja wiem, ze to fajnie wyrózniać sie z tłumu :P ale ostatnimi czasy coraz trudnije o to :P i potem są imiona-koszmarki :o ale przemyślcie to wszytsko, pomyslcie jak można to zdrabniać, i przede wszystkim - czy sami chcielibyscie miec tak na imię, przez całe zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w koncu powiesz nam
jak chcesz nazwac swoje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chyba wole Apolonia niż Pola :) ale z tego co wymienialyscie to najładniejsze jest matylda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podobaja imona
takie jak diana,amelia,maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meaaa, my usłyszeliśmy, że imię Józef jest bardzo ładne, albo Franciszek, albo Bronisław itp. 😠 Nie bardzo wiedzieliśmy czy oni wszyscy żartują czy mówią serio :O I tak przez całą ciążę musieliśmy wysłuchiwać jak to rodzina chciałaby żeby NASZ syn miał jedno z tych pięknych imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatyldaS
Ja sama nie wiem...Mnie sie podoba i Apolonia i Pola(chociaz moja ciocia zawsze mowila na mnie babcia Apolonia,nie wiedziec czemu), Apolonia bedzie widniało w papierach, a bedziemy do Niej mowic Pola. hyba sama sobie odpowiedzialam na pytanie. p.s.Meaa masz termin porodu w moje urodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×