Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rywal25

zakochałem się-ale ona nigdy nie bedzie moja!!!

Polecane posty

Gość rywal25
ostatnio zwierzyła mi sie ze marzy o dziecku,chce miec kogos zeby nie czuc sie taka samotna.bedzie miala sliczne dzieci,jestem tego pewien.widze jak dba o dom i zwirzeta,jaka jest wrazliwa na los i ludzi i bezpanskich psiakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rywal25
nagadam wam mysle ze przekonalas sie ze nie jest to tylko milostka:-).jesli by mnie tylko zechciala....ozenil bym sie z nia nawet jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
powiedz jej to co napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
powiedz jej to co napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
nagadam wam--------> napisalam to co sama chcialabym uslyszec od mezczyzny .. Eh marzenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rywal25
wiem ze potrafilbym dac jej szczescie.kupilbym jej dom o ktorym marzy.splace jej czesc kredytu hipotecznego jesli tylko bedzie chciala!!! nalezy jej sie wszystko co najlepsze.wiecie dlaczego chcialaby miec swoj dom: zeby przygarnac kilka psiakow ze schroniska,zeby mialy godna smierc! nie moge poprostu uwierzyc ze nie spotkalem jej 3 lata temu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
to jej powiedz co czujesz,o czern meza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malushek---------->>>>>>> mój mi mówił na poczatku ze dla mnie zrobi wszystko, a teraz....................................................................................................................................robi to!!! Ale wiesz, nie ma wyjścia, jak sie zobowiazal. MAFIA NIE ZAPOMINA! :classic_cool: zmierzle to to takie ale kochane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no bez oczerniania, niech widzi ze to w tobie ma oparcie a nie w nim, nie gadaj na niego zle tylko dzialaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rywal25
malushek-dzieki,dzieki wam wszystkim.pomimo ze ja kocham,zawsze bede czul sie jak gnida ze rozbijam malzenstwo.zawsze bylem temu przeciwny. no ale serce nie sluga,a takich jak ona jak na lekarstwo na swiecie! Ania jest najlepszym człowiekiem jakiego spotkałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rywal25
nie bede go oczernial,sama wie kogo ma w domu! sprobuje otworzyc jej oczy na nowa milosc. Ania chce byc rodzina zastepcza dla dwojki dzieci,jestem za bo sam w takiej sie wychowywalem.to jest aniol nie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rywal25
wygram zycie jesli tylko ona bedzie ze mna-reszta sie nie liczy bo wiem ze razem wiele zdzialamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rywal25
jutro postaram sie z nia porozmawiac.bede pisal co i jak zebyscie wiedzieli czy jestesmy razem czy jej maz mnie zatlukl;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rywal25
dzieki serdeczne wam wszystkim,odezwe sie jutro. ANECZKO Z M-WICCZEKALEM NA CIEBIE Kocham Cie Aniu i bede o Tobie snil juz zawsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
powodzenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
chcialabym miec takiego facia jak Ty. Zazdroszcze jej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rywal25
:-) :-) :-) śpijcie dobrze,ja jeszcze troche pogmeram na forum,do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
ja w kime nie ide xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rywal25
jestem normalny,ale dzieki:-) napewno znajdziesz kogos kto bedzie ciebie kochal tak jak ja Anie,tylko poczekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
mam chlopaka on jest dobry ale mam wrazenie,ze to nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
"...Czekaj i licz na to, że się jej samo rozpadnie. A może już się rozpada? .." a jak sie nie rozpadnie bo czasem ludzie sa na sile ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rywal25
jestem zdania ze zycie ma sie tylko jedno i trzeba je przejsc szczesliwie. szukaj swojego szczescia i walcz o nie ;-) pozdrawiam i zrywam sie spac bo jutro moi pracownicy wejda mi na głowe jak zaśpie:-D odezwe sie jutro to pogadamy,tymczasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rywal25
atos oj jestem uparty,jestem!;-) ale czekal nie bede bo mi moja słodka rybka odpłynie strzałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedysiowa rywalka
sluchaj rywal, mialam bardzo podobna sytacje do twojej i moze moj przyklad ci posluzy za rade: zakochalam sie w facecie zonatym. bardzo milo nam sie zaczela rozkrecac przyjazn. rozumielismy sie bardzo dobrze, a ja widzialam, ze on jest wszetecznie nieszczesliwy i zdruzgotany. mialam wedle niego takie samo uczucie, jak ty do swojej kolezanki. wiedzialam, ze to wlasnie on, bylam wczesniej w kilku calkiem powaznych zwiazkach, a nigdy nie czulam ze to jest to. absolutnie nie chcialam rozwalac malzenstwa, zawsze bylam i jestem przeciwniczka tego typu zagran. ale on byl taki nieszczesliwy i zraniony psychicznie, ze to niemozliwe, aby ich malzenstwo bylo szczesliwe. postanowiilam jednak ABSOLUTNIE nie stawiac pierwszego kroku, chocby mnie skrecalo, a skrecalo na calego. dbac jedynie, bysmy nie stracili kontaktu i tych naszych rozmow. choc nie dlugich, nie czestych i nieromantycznych, ale dla mnie najwazniejszych w zyciu. z czasem bylo widac, ze i on do mnie cos czuje. ale nie mowil ani robil zadnych nieodpowiednich rzeczy. w koncu w toku rozmow wyszlo, ze ich malzenstwo jest w gruzach u to od wieeelu lat, ale ze sa kulturalnymi ludzmi, to jakos nie potrafia sie na siebie wkurzyc i rozstac i chyby trzeba tu jakiego dopingu / bodzca z zewnatrz. wtedy on zaczal myslec, jak tu zakonczyc swoj nieudany zwiazek, bo nie chcial isc na latwizne i mieszkac z milionerka, a miec romans ze mna. w koncu sie rozstali. a my zaczelismy sie spotykac, na poczatku tylko a weekendy, potem razem zamieszkalismy a w siodma rocznice tej cudownej milosc uzadzilismy sobie cichy slub nad jeziorem :) moja rada - nie rob zadnych romantycznych zagran, poki si nie zorientujesz, ze ona nie chce byc z nim, a cce byc z toba. prosta sprawa, wtedy bedziesz wiedzial na czym jedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
milionerka? nie krecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×