Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lilia Woodna

Wiem ze postepuje źle, ale tak mi na rękę.

Polecane posty

Gość
rzuc go bo koles potem bedzie cierpiał jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, jak to się mówi \"każdy orze jak może\" ;) zaryzykowałabym stwierdzenię, że masz za duzo w tyłu i sama nie wiesz, czego chcesz, ale to sie dopiero okaże jak go stracisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
heh-ja podejrzewałem swoja dziewczyne o podobne odczucia-i rzeczywiscie w koncu usłyszałem tekst nie wiem czy jestes mi bardziej przyjacielem czy chłopakiem-no po tym było duzooo milczenia a potem sama przyszła proszac zebym wrocił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facetfacetfacet
Lilia Woodna - Hahaha, czy Mycholera przypadkiem sie nie znamy? Ostatnio mialem dokladnie to samo z pewna dziewczyna... cholera, moze to Ty? Miala do mnie dokladnie takie samo podejscie, czulem to doskonale, ale myslalem, ze uda mi sie cos zmienic... I chyba zabardzo sie zaangazowalem, jej sie lekko podwinela noga, a mi nerwy puscily i skonczylo sie w bardzo burzliwy sposob :) Pocieszenie takie, ze gdy po wybuchowym zerwaniu udalo nam sie pogadac na spokojnie i gdy zobaczylem jej egoistyczne podejscie do mnie, automatycznie sie odkochalem - az sam sie dziwie, ze tak szybko mi poszlo - chyba po uslyszeniu tych slow, umysl automatycznie zablokowal serce i wzial górą racjonalne myślenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facetfacetfacet
Lilia Woodna - a chłopak się stara? Czujesz to? A Ty się coś starasz? Bo kurcze.... miłość i uczucie jest to bardzo skomplikowana sprawa i odczuwa się ją na tysiące sposobów. Po pewnym czasie miłość przyjmuje całkiem inny wymiar... Nie uważam, żebyś dobrze robiła. Jeśli kompletnie masz go w dupie tzn. jego uczucia, to zostaw go, bo chłopak później z czasem będzie jeszcze bardziej zaangażowany i jeszcze trudniej mu się będzie pozbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zgadzam sie csłkowicie-bo bedac z toba jesli ma troche oleju w głowie to czuje ze cos jest nie tak. I sie pewnie meczy. Pozatym krótkie ciecie bedzie bezpieczniejsze i zdrowsze dla obu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×