Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
bebe552

gdzie można kupić tanio plastry evra?

Polecane posty

Gość BlackWolfess
rouge.poupee czy masz jeszcze te plastry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę odsprzedać 2 opakowania (trójplastrowe) plastrów Evra (oryginalnie zapakowane, z polskiej apteki, termin ważn. do końca lutego 2017 r.). Cena z wysyłką listem poleconym to 70 złotych lub odbiór osobisty Kraków, Oświęcim, Chrzanów. info: natkaka@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam dwa opakowania plastrów Evra. Oryginalnie zapakowane. Termin ważności czerwiec 2017. Cena z przesyłką 75 zł za dwa opakowania. Mail: koziolekch@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawianki! Chętnie odsprzedam 1 opakowanie plasterków Evra. Kupiłam za 50 zł (niestety paragon wyrzuciłam. Sprzedam za 40 zł. Odbiór osobisty lub przesyłka (wtedy dodatkowo koszt przesyłki). Zapakowane pudełeczko, nieruszone. Kontakt: 576970270.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam do sprzedania 2 opakowania plastrow evra (3plastry w op.) Wazne do 03.2018 i 05.2018 fabrycznie zapakowane. Kontakt agulenka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_241
Witam, kupię pilnie plastry EVRA kontakt piotrekmx@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Sprzedam pojedyncze plastry EVRA, posiadam 11 szt. Termin ważności: 10. 2017r. Wszelkie pytania proszę na maila: agacica1203@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do odsprzedania 3 opakowania Evry ważne do 07/2018. pmarta.pl@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Potrzebuję kilka opakowań plastrów antykoncepcyjnych Evra z długą datą ważności, tylko z polskiej apteki. W grę wchodzi wysyłka za pobraniem z możliwością zobaczenia zawartości (może odbiór osobisty na terenie śląska). Proszę o propozycje ceny i ilości na maila. paulina-bgp@o2.pl Pozdrawiam, Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Potrzebuję pilnie 3-9 opakowań plastrów antykoncepcyjnych Evra z długą datą ważności, tylko z polskiej apteki. W grę wchodzi wysyłka za pobraniem z możliwością zobaczenia zawartości. Proszę o propozycje ceny i ilości na maila. paulina-bgp@o2.pl Pozdrawiam, Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawartość zobaczy piz.a po bzykaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Potrzebuję kupić 1-2 plastry, sprawa awaryjna. Mieszkam w Warszawie. olciafigielek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam 3 opakowania za wartość 2-óch, czyli 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milva666
Jeśli aktualne to proszę o kontakt mailowy milva666@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsk
Kupię 1 plaster evra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu za 43,9zl w aptece Ziko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1501
Odsprzedam 2 opakowania plastrów Evra po 40zł, Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam opakowanie plastrów. Nowe nieotwarte 40zl/45zl z kw. nieblondynka_to@wp.pl data ważności 04/2019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest tylko jeden licencjonowany w Wielkiej Brytanii i prawnych (które przesylaja poza granicami kraju) nie wymagaja wczesniejszego recepte (tylko szybkie konsultacje on-line) nadzieje, ze to pomaga http://www.besteuropeanpharmacy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 1 nowe opakowanie, nieotwarte plastrow Evra - 50zl. Koszt wysylki 10zl lub mozliwy odbior na Woli, Warszawa. kontakt: whizzz893@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszuści ,którzy 2012 roku sprzedawali na tej stronie plastry Evra na e mail evraplastry@interia.eu w końcu zostali skazani prawomocnym wyrokiem sądu!!!Dziś przyszło mi zawiadomienie z sądu że mają obowiązek zwróciźc wszystkim oszukanym pieniądze.Po 6 latach jednak jest sprawiedliwość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania 2 opakowania plastrów evra. Jeżeli któraś z Was byłaby chętna to odsprzedam za 35 zł za opakowanie. Odbiór osobisty Warszawa/ ew. wysyłka za dodatkową opłatą :) Prośba o kontakt mailowy: paulina241292@onet.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię plastry pilnie, do 3 opakowań, bardzo proszę o kontakt konkretne uczciwe osoby -mój mail oh.lavish@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja Pilnie sprzedam
Witam, Odsprzedam plasterki Evra, ważne do 10.2019. Oryginalnie zalaminowane! Mam 6 opakowań. Nie jestem oszustką, chcę je sprzedać, ponieważ nie mogę ich stosować. Cena za opakowanie to 50 zł. Wysyłka gratis priorytetem lub odbiór osobisty Warszawa Ursynów. Mój adres: patiwiew1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćweronika
Kupię plastry EVRA Najlepiej odbiór osobisty Gdańsk /ok. Bądź wysyłka proszę o maila piotrekmx@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danita
Sprzedam 3paczki plastrów evra, waznosc 10/2019, cena za opakowanie 30zl, odbiór Bielsko-Biała lub wysyłka za 10zl. Kontakt danita@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jedno opakowanie całe i z drugiego 2 plastry, chętnie je sprzedam, całość za 50 zł z przesyłką. kama_1985@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek

 

Napisano Listopad 29, 2018

Sprzedam PACZKĘ plastrów evra, waznosc 06/2019, cena za opakowanie 30zl, odbiór Włocławek lub wysyłka za 5zl. Kontakt gosiekbednarek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Hej, mam do sprzedania 2 op. plastrów evra (niestety ta metoda się u mnie nie sprawdziła). Plastry ważne do końca 2019r. 30zł/opakowanie.  Odbiór w Warszawie lub wysyłka na koszt kupującego. Kontakt: aga.onisk.aga@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×