Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
bebe552

gdzie można kupić tanio plastry evra?

Polecane posty

Gość gość
Sprawdz jeszcze u nich http://aptekaswbarbary.pl/ ja zawsze u nich kupuję, mają bardzo przystępne ceny, więc z pewnością uda ci się zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 3 opakowania plastrów antykoncepcyjnych Evra na sprzedaż. Cena 40 zł za opakowanie. Kontakt indywidualnie@interia.eu. Wysyłka lub odbiór w Toruniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką data ważności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One są po regeneracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam sprzedam 2 opakowania plastrów Evra, op.oryginalnie zamknięte, data ważności 06.2016, cena 30 zł za op. + koszt przesyłki. kontakt przez e-mail catmania@wp.pl. zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 2 opakowania (po 3 szt.) + 2 szt.(niewykorzystane ale zamknięte fabrycznie) plastrów antykoncepcyjnych Evra. Termin ważności styczeń 2017. cena za wszystko czyli 8 szt =90 zł. Odbiór osobisty: Wrocław. kontakt: noemi13@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma do odsprzedania 2 opakowania, cena za sztuke 40 zł, kontakt - agafranczyk@gmail.com, odbiór osobisty - kraków, moze byc wysyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją kupiłam w katowicach na 3 maja tj plac wolności za 39...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtaniej Gemini 29 zł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam do kupienia plastrów- nawet 1 sztuka może być. Szkoda mi pieniędzy bo nie wiem czy one mnie nie uczulą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effyz
Sprzedam plastry na 3 miesiace za 110zl bez 1 tygodnia gdyz plastry te nie sluzyly mi. Oferuje rowniez tabletki jednoskladnikowe zeletta (cerazette) 2 listki (130zl) po plastrach czulam sie fatalnie, tabletki byly super ale narazie robie przerwe w antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effz
Zainteresowani prosZe o kontakt bezposrednio przez maila effykarmen@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, kupię pilnie plastry evra, preferuję odbiór osobisty (już kiedyś zapłaciłam i niczego w zamian nie dostałam...) dziś w Warszawie lub jutro/pojutrze we Wrocławiu, czy któraś z Was ma na sprzedaż? proszę o kontakt mailowy, arieopac.a@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam plastry Evra 4 opakowania. Data ważności 12.2016r. Cena 30 zł/szt. Zapraszam do kontaktu: 662168010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 2 nowe opakowania plastrów Evra. 65 zł + koszt wysyłki (ok 8 zł) więcej informacji: jsmieszna@wp.pl (w tytule proszę wpisać: plastry EVRA) Proszę o kontakt poważnie zainteresowane osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Kupię niedrogo plastry Evra.Proszę o kontakt na emaila zuzinet@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyt1986
kupie plastry evra proszę o kontakt smsem najlepiej 663628489

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makiela
Kupię plastry evra, Warszawa. Proszę o kontakt magdalena.makiela@gmail.com / sms 668387752

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:) Sprzedam 2 plastry Evra kupione w aptece. Są ważne do 05.2017r. Niestety z powodu choroby musiałam je odstawić i zostały mi 2 w opakowaniu. Cena: 25zł + 5 zł za przesyłkę. Kontakt: misia_90@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam do sprzedania 3 opakowania plastrów Evra. Opakowania nowe, nie otwierane, termin ważności do około lipca 2016. Cena 30 zł za paczkę. Info kaka412@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię plastry Evra, proszę o poważne maile: mddora@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinabgp
Witam, Kupię plastry Evra, Iiość opakowań którymi byłabym zainteresowana uzależniona jest od daty ważności i ceny. Propozycje proszę wysyłać na e-mail. Pozdrawiam, Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć Paulina, nie podałaś adresu maila, mam 3 opakowania do czerwca odezwij się na sparkling250@ gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Odsprzedam 3 opakowania plastrów Evra (termin ważności 02-2017). Cena 40 zł za opakowanie. Zainteresowanych proszę o kontakt: pocztowka_z_wakacji@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odstąpię 1 opakowanie plastrów evra nowe, otwarte tylko przeczytałam ulotkę.Cena 45zł.Data ważn 06-2017.tel793767442

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Effyk
Mam zapas plastrow na 3 msc bez 1 tygodnia (probowalam I nie odpowiadaja mi) za 65zl czyli 20zl za miesiac. Wazne do 2019r tyle ze mam je w Pl a w kraju bede w polowie maja ale za to mozemy sie umowic na dluzsza wspolprace. Biedne kobiety w Pl, antykoncepcja powinno byc darmowa albo chociaz tansza! (effykarmen@gmail.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, posiadam kilka opakowan plastrow Evra, ktore przestalam uzywac. Termin waznosci do 2017. Zainteresowane osoby prosze o kontakt mailowy badz telefoniczny 500752231. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Pilnie odsprzedam 2 nienaruszone opakowania plastrów EVRA w cenie 70zł z przesyłką. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Pilnie odsprzedam 2 nienaruszone opakowania plastrów EVRA w cenie 70zł z przesyłką. Zapraszam! mój mail: malaneko@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×