Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
bebe552

gdzie można kupić tanio plastry evra?

Polecane posty

Gość gość
sprzedam2 opakowania plastrów evra - nowe. tel663243182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile za nie chcesz i skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Aptece Super-pharm 36.99 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruchanie jest ważniejsze jak cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś kupiłam za 45zł opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsy
www.aptekawaw.pl cena 45,60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaa111
Hej, mam do oddania swoje 15 miesieczne zapasy plasterkow, ktore jak sie okazalo nie beda potrzebne :-) Zapakowane, nowe, termin waznosci itd. Cena - 40 zl/op (3 plasterki), jesli ktos jest chetny wziac wszystkie, to chetnie obnize cene Kontakt: 223896887

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeelonekbambi
Hej dziewczyny, Mam do sprzedania 2 opakowania plastrów EVRA (oryginalnie zamknięte, zakupione w aptece). Data ważności to lipiec 2015. Cena: 40 zł/1 op. lub 70 zł/2 op. + koszt wysyłki Załączam zdjęcie plastrów wraz z paragonem z apteki jako potwierdzenie zakupu: static.pokazywarka.pl/bigImages/5524396/14083806.jpg W razie zainteresowania proszę o kontakt mailowy (proszę usunąć spacje przed i po znaku "@"): jeelonekbambi @ gmail.com Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darria_1980
Hej mam do sprzedania 1 opakowanie plastrów Evra, oryginalnie zamknięte ważne do 06/16 zakupione w grudniu w aptece dr MAX w Krakowie na ulicy Norymberskiej 1 (można sprawdzić cenę ponieważ od kilku mscy się utrzymywała na stałym poziomie) za kwote 39,99 zł odbiór osobisty w Krakowie, przesyłka polecona 45zł. Chętne Panie zapraszam do kontaktu darria_1980@wp.pl Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy mozna odebrac w krakowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka444
Jak ktoś jest z Łodzi to warto podpytać w Kwiatach Polskich. Ostatnio tam kupowałam i wiem że były w dobrych cenach. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, dziś kupiłem plastry evra za 43,90 w Warszawie- apteka 24h przy ul. Starzyńskiego 10 skrzyżowanie z ul. Namysłowską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo Wrocław! gdzie najtaniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi w porcie w superpharmie od 2 lat kupuje po 35zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 1 opakowanie ważne do lipca tego roku. Ja nie skorzystam. Odsprzedam za 30 zł + 5 wysyłka. Zapakowane pudełeczko, nieruszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RosyRose
TRÓJMIASTO! Witam, mam do sprzedania 1 plaster Evry ważny do lipca 2015 roku. Poprzednie wykorzystałam, został mi ostatni. Najlepiej odbiór osobisty. Cena 15 zł. Proszę o info na: eb1205@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam do sprzedania dwa opakowania plastrów evra cena do uzgodnienia prosze o kontakt na e-mail annadworak1414243@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka1211
Sprzedam 1 zapasowy plaster EVRA - ważny do lipca 2015 r. Cena 12 zł. Najlepiej odbiór osobisty w Trójmieście lub dodatkowy koszt za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wrocławiu apteki silesia 39 zł za opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 5 opakowań (po 3 sztuki w każdym) plastrów transdermalnych evra 203+33,9/plaster. Ważne do 06/2016. Odsprzedam za 36 zł ( + przesyłka) za opakowanie. Kupiłam je za 36,99 na Bielanach Wrocławskich, w razie potrzeby mogę wysłać kopię paragonu na email. Zainteresowanych proszę o kontakt evita_86@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam plastry evra za 36,99 zł w aptece Super-Pharm na Bielanach Wrocławskich, nie wiem czy ta cena była stała dla tych plastrów czy to była promocja ale z promocjami na inne produkty często się tam spotykałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosiek743
Kupujcie w aptekach internetowych. Jest dużo taniej i w dodatku dostawa do domu. Ja przerzuciłam się na taką aptekę w chwili, gdy pojawiła się córeczka i znacznie wzrosły wydatki w aptekach. Dzięki aptece www.aptekamini.pl/category/dziecko mogę te wydatki znacznie obniżyć. Sprawdźcie same, bo można sporo oszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za luksus trzeba płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest tylko jeden licencjonowany w Wielkiej Brytanii i prawnych (które przesylaja poza granicami kraju) nie wymagaja wczesniejszego recepte (tylko szybkie konsultacje on-line) nadzieje, ze to pomaga http://www.besteuropeanpharmacy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie z innej beczki, można plaster nakleić na tatuaż? mam na łopatce stary i się zastanawiam by tam nakleić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki okaz powinnas pokazywać,a kleić na rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam plastry komplet 3 sztuk w cenie 50 zł . Możliwy odbiór osobisty lub płatność z góry . anka_moskal@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam plastry evra 3 opak. 55zł za jedno już z przesyłką listem poleconym. poolaaaa@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, posiadam dwa nie potrzebne mi opakowania plastrów, zakupiłam je za 48 złotych za jedno pudełko, mogę odsprzedać za 80 zł oba pudełka. podaję maila sandra321654987@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Odsprzedam 4 opakowania plastrów Evra termin ważności 06 i 11. 2016r Cena 40zł za opakowanie. Plasterki zamieniłam na inną metodę antykoncepcji więc nie są mi już potrzebne. Tel. 509508131.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×