Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
bebe552

gdzie można kupić tanio plastry evra?

Polecane posty

Gość monq
" witam forumowiczki ja ostatnio dostałam ulotke z apteki i obecnie już 2 miesiąc kupuję plastry Evra za 29.99... a w mojej osiedlowej aptece kupowałam po 43 czesem po 41..." gdzie Ty je kupujesz?!?!? Dziewczyny, ja bym poterzebowala 1 plasterek bo mi sie "zepsul" i mi brakuje do kompletu.. Czy ktoras ma 1 rozparowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga87
Też jestem ciekawa...Czy gdzieś w Lublinie można kupić plastry po 29,99 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1986
munq, ja mam jeden "wolny" plaster, bo po przyklejeniu pierwszego z opakowania dwa pozostałe zgubiłam :/ A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 444444
mam do odsprzedaży 1 opakowanie plastrów Evra (zawiera 3 plastry). Plastry były zakupione w styczniu 2011 ważne do 2012. Cena zakupu w aptece to 55 PLN. Cena do negocjacji. Kontakt worzel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [zgłoś do usunięcia] 444444
ponawiam pytanie czy może ktoś jest zaintersowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinesqa
a może się orientujecie gdzie w częstochowie?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluunia275
Mam do sprzedania 2 opakowania plastrów evra bardzo tanio. Kontakt alicja-przybylska1@o2.pl. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinesqa
mam do odsprzedania jedno cale opakowanie plastrów evra i dwa plastry z drugiego opakowania koszt 100zł z wysyłką. kontakt: pinesqa@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anolahs@wp.pl
Z powodu zmiany metody antykoncepcji, mam do sprzedania dwa zamknięte opakowania, (po trzy plastry w każdym) i jedno otwarte, z dwoma plastrami. Data ważności: 10/2012. E-mail z propozycją ceny (i ewentualnymi pytaniami) proszę wysłać na anolahs@wp.pl. UWAGA! Jeśli nie odpowiem na e-mail, oznaczać to będzie, że znalazłam nabywcę i już się ich pozbyłam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa2011
Sprzedam plastry EVRA . zafoliowane kontakt: onaa2011@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa ja mam plasterki
kupilam dzis plasterki evra w bydgoszczy za 29.99:) jesli jest ktos z bydg kto moze mi sprzedac zamkniete opakowanie za ok 35/40zl prosze o kontakt fikcyjne19@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka**
ODSPRZDAM PLASTRY EVRA PLASTRY SA NOWE NIE OTWIERANE CENA 35zł gg 37255227

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z miła chęcią odnowiłabym temat :) Kupiłam plastry za 47 złotych i w sumie nie wiem czy to drogo czy nie. Ale jak ktoś wie gdzie można w Łodzi kupić taniej bede wdzieczna za informacje :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkcalkcjmlakcla
też poszukuję tanich plastrów, jeśli ktoś ma do odsprzedania więcej niż 1 opakowanie po rozsądnej cenie proszę się odezwać: lilli88@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys187
plastry Evra - sprzedam ! fleczer1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka0515
witam. mysle nad przejsciem z tabletek na plastry i chcialabym porownac ceny. ktos wie w jakiej aptece sa najtansze w grudziadzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magaliiiiiiiiii
Toruń, na rogu Szosy Chełmińskiej i Żwirki i Wigury: ok. 51 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastry evraaaa
sprzedam plastry evra nowe 3 op., wazn.2014 rok; kontakt poprzez email: sezamki2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaua
witam mam do sprzedania 6 opakowań Evra (jedno otwarte)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość secret agent
UWAGA OSZUŚCI! WYSYŁAJĄ PACZKI WYPCHANE BYLE CZYM WAŻNE ZASADY: 1. Kupujcie tylko za pobraniem z możliwością wglądu lub odbiór osobisty. 2. Nigdy nie płaćcie z góry. Lepiej zapłacić więcej za przesyłkę, którą można sprawdzić przed zapłatą. 3. 98% na tej stronie i innych podobnych forach to oszuści. 4. UWAŻAJCIE JAK KTOŚ SPRZEDAJE HURTOWO I OFERUJE CENY: 30, 33, 35 zł. Unikajcie poniższych adresów: evraplastry@interia.eu - tego przede wszystkim! plastry123@o2.pl pomoc24h7@o2.pl rdk879@interia.pl annalbck@gmail.com tanieleki@interia.eu aquah2o@interia.eu oliwka@interia.eu zelixa@poczta.fm soczewkaplus@interia.pl Krol.meridia@gmail.com oliwkafm@interia.eu kwiatambroz@interia.eu oponka43@o2.pl marech@interia.eu pl1212@interia.eu omegasigma@o2.pl yanek2@interia.eu lolitkaa1@o2.pl nr gg 31122799, nr gg 44258659

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Odsprzedam plasterki Evra, ważne do maja 2014 roku. Oryginalnie zalaminowane! Nie jestem oszustką, chcę je sprzedać, ponieważ staramy się o dziecko!!!! Cena za opakowanie to 50 zł. moje GG: 3103100 Pokryję nawet koszty wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowanemaki
chetnie odkupie nawet jeden plasterek, recepte lub opakowanie - nie zdążyłam z pójsciem po recepte do lekarza . na terenie łodzi - odbiór osobisty. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2@o2.pl
Sprzedam opakowanie plastrów EVRA, cena 45zł plus 5 zł przesyłka, ważne do 10.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna merczyk
Tutaj - http://www.i-apteka.pl/ W necie kupisz taniej, ale wcześniej porównaj ceny. Swego czasu w zasadzie każdy lek udawało mi się kupować sporo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazyniara
i-apteka.pl No to chyba tak nie za tanio w tej aptece.. Biovital kosztuje 47,90 a w aptece w Tarnowie na Urszulanskiej 40,99 Na miejscu 7 zl taniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w aptekach melissa w Łodzi cena 29,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzykanie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtaniej kupuję w Aptece Biedronka we Wrocławiu, nie chcę przepłacać, a kupować muszę regularnie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×