Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

neska1986 zauwaz, ze wiekszosc osob z tego topiku nie wnikalo w ten wasz dziwny konflikt ...a wy nie mialyscie szacunku do nich nie dajac im swobodnie pisac...wysmiewajac i bluzgajac ...to co mieliscie gdzies tam z kims to zalatwiajcie miedzy soba a nie wpieprzacie sie tam gdzie ludzie nie znaja tego konfliktu i psujecie im topik...to jest naprawde zalosne jak tu chcecie zablysnac...nie wnosicie nic co w temacie topku a tylko przeszkadzacie...gdybyscie chialy dolaczyc do nas i pisac z nami na temat ... w milej atmosferze to nikt z nas nie mialby nic przeciwko...ale nie umiecie zachowac sie z klasa wiec wyjdzcie stad by bardziej sie nie osmieszac... tym milym akcentem koncze ...dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypraszam sobie skoro ktos nie potrafi przyjac zyczen, tylko odrazu naskakuje to wybacz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only pain chcesz mi powiedziec, ze poniewaz JUZ nie wroze (no dobra, do Adammusa sie pisalo :P) i nie czekam i nie placze za exem to mam sie stad wynosic? nie bluznie, nie wyzywam was, wiec o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod nickiem Czeko pisze tylko na kafeterii, blad w szpiegowaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeeeko
* O czeko Lokalizacja Łodz Nickname ze starego forum czeko * Profil cery Informacja bardzo ważna dla użytkowniczek KWC. Jeśli zatem chcesz recenzować kosmetyki, wypełnij te pola koniecznie. Typ cery mieszana Skłonność do alergii niewielka skłonność do alergii Skłonność do rozszerzonych naczynek brak Skłonność do podrażnień cera wrażliwa Włosy krecone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisze na wizazu jeszcze raz Ci powtarzam 😴 ehh boze jak do sciany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh a chciałm se pogadać z only, zalaną ... Z kotkiem ... Szans nie ma na kulturalną pogawędke :D Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeko* ŚWiat dla Ciebie jest brutalny!! Zawsze wszystko do Ciebie pasuje ... Profil na wizażu... Plotki.... To co wiesz tylko Ty a nikt inny ( a to się rozchodzi ) ... Kurcze, czemu masz takiego pecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.widze ze znowu sie zaczyna, szkoda.chcialam z kims pogadac. Hej Ezo, wyslalam maila do Ciebie, zagladalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze znasz tego przystojniaka :D hehehe Tak to mrrrrrrrrr Kurcze Neska bym se z tymi których wyminiłam wcześniej pogadała, ale uciekli kiedy weszła Czeko*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milomilo --> Mam dosłownie zapchaną skrzynke więc jej nie sprawdzam prawie. A kiedy pisałaś? Czeko* ---> Ja Ci tylko współczułam, że tak wszystko na Ciebie zawsze :D A, że razbyłas niewinna... Wyjątek potwierdza regułe. Zresztą co mnie to obchodzi. To nie ja Was szukam jak ktoś kto szuka wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana w Weglu to "M'' w Twojej stopce ..to mam nadzieje ze nie to samo "M" co w mojej ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×