Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Dobry wieczór🌻 Czytałyście może \"Miłość w czasach zarazy\" Marqueza? Dostałem Kiedyś od mojej Czarodziejki w prezencie:-), oboje bardzo lubimy:-)... Jeżeli tak ma być- jestem na to gotowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie:) książki nie czytałam,ale oglądałam film...podobał mi się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiny: wiem, że film został nakrecony, nie czytam juz, nie oglądam, wszystko odkładam na Czas z moją Czarodziejką:-), nie chce życ bez Niej i nie żyje, to mój wybór, życie rozkwitnie dla mnie w Tym Dniu:-) Zbliza się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca: 🖐️🌻 "Miłość w czasach zarazy", Gabriel Garcia Marquez, piękna książka...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca🌻 Kot mówi o książce,ja o filmie...ale mamy to samo na myśli... opowieść o milości,w różnych jej odcieniach,o czekaniu,cierpliwości...choć nie zawsze wiernie;) ja książki nie czytałąm,film mi się podobał,chociaż został bardzo skrytykowany za spłycenie i odarcie Marqueza z Marqueza.... chodzi o "Miłość w czasach zarazy" Gabriela Garcii Marqueza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, Dziewczyny🌻 Strasznie ryczę, to Dobre Łzy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnej nocy Kocie:) płacz,płacz.. to pomaga...ja już nie mam łeż..wszystkie wylałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzywdziłem Ją moją Miłościa:-(, dlaczego to zrobiłem?:-(... Nie jestem okrutnikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś ma jakieś wieści od Only? Jutro 21-wszy wielki dzień dla Only i maleństwa:-) A może mała iskierka się pośpieszyła i już tuli się do mamy? Dajcie znać jeśli macie info od Only.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca: nie jestem, nie miałem prawa wątpić, w dodatku to nie była prawda, tylko próba manipulacji:-(, jestem straszny. Pain: trzymam wciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociakum-- niestety nie umiem Cię pocieszyć sama czuję się podobnie-myślę że straciłam to co jest dla mnie najważniejsze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca: no nie przepraszaj mnie, ani żadnego faceta, nie masz za co!, a już mnie szczególnie głupio byc przez Kobiete przepraszanym! Ezo nie odpowiedziała mi na ostatnie pytanie:-(, wiem, że trudne i juz nie zapytam więcej, moje Kochanie Jedyna Odpowiedzią!😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 Kocie,nie mow tak...jestes tylko-albo az czlowiekiem...watpic jest rzecza ludzka..a Twoja Czarodziejka zna Ciebie i wie jaki naprawde jestes...wie,ze nigdy Jej nie skrzywdzisz,zna sile Twojego uczucia...stad ciagly kontakt z Jej strony.. Czekajaca,co u Ciebie Kochana? Only i Malenstwo😘😘😘 myslami jestem z Wami🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pain: 🌻- myślę, że Twój niedługo wykąpie Waszą Córcię:-)🌻 Tiny: nie czuję sie człowiekiem, nie wolno mi było zwątpić ANI JEDEN RAZ! Nie zwątpię, choć pomyślałem dziś, że jestem takim... \"eksem\"- ale NIE JESTEM, NIE CZUJĘ SIĘ NIM!:-) Zalana...:🖐️:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️🌻 Ciekawe, co u Pain... Wiecie, nie zrobię na pewno żadnego głupstwa, ale przychodzą chwile, w których myślę, że coś, nagłego, niespodziewanego powinno mnie już stąd zabrać... Po czym wpadam w panikę na myśl o tym, że to mogłoby stać się naprawdę:-(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Co tu taka cisza?Wszyscy pewnie sa szczesliwi i nie maja czasu na pisanie;)Oj chcialabym,zycze tego szczescia wszystkim🌻 U mnie ciezko ostatnio za sprawa ex meza-a juz myslalam,ze sie od niego na zawsze uwolnilam :( , braku kontaktu ze strony mojego Skarba-czekam cierpliwie,choc to trudne, no i pogoda tak jakos nastraja-pada snieg,w kominku ogien....tylko Jego brak.. Only-mam nadzieje,ze u ciebie i Malenstwa wszystko w porzadku,ze jestescie juz razem i cieszycie sie soba😘😘😘 Kocie-jak zdrowie?sluchasz lekarza grzecznie? ;) Czekajaca-u Ciebie jakies zmiany,oby na lepsze🌻 Zalana-mam nadzieje,ze trzymasz sie rad cyganki i zyjesz dla siebie:) pozdrawiam wszystkich:):) http://pl.youtube.com/watch?v=ksBTT7Y6alI&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim! U mnie ciężko powiedzieć co słychać - sama nie wiem - chyba idzie ku lepszemu... Ex wpadł do mnie na kawę w piątek i siedział cztery godziny. Tiny - nie martw się wszystko się dobrze skończy - musi!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana--to dobrze,ze sie zmieniasz,wiem,ze to trudne,ale na pewno bedzie z korzyscia dla Ciebie,bedziesz mogla zaczac wszystko z czysta karta... a cyganka naprawde madra byla,bo powiem Ci,ze bylam ostatnio u wrozki,stawiala mi tarota,karty klasyczne,cyganskie i jeszcze jedne-nie wiem jak sie nazywaja i wiesz co? wyszlo wszystko,tak jak pisala mi cyganka, ta wrozka oczywiscie powiedziala wiecej i bardziej szczegolowo, bo miala czas tylko dla mnie,ale sens ten sam zreszta ja nie pytalam konkretnie o Niego,tylko tak jakos samo wyszlo w kartach...wiec chyba cos w tym jest a powiem jeszcze,ze juz kiedys bylam u tej kobiety,kilka lat temu i praktycznie wszystko co powiedziala sprawdzilo sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca--witaj:) widzisz,ja jakos tak wyczuwam kiedy u Ciebie jest ok ;) moze ja tez zaczne wrozyc:P ciesze sie Kochana razem z Toba:) a u mnie jakos sie ulozy z pewnoscia(oby po mojej mysli..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,mnie powiedziala,ze mam czekac cierpliwie...ze On zrobi pierwszy krok...wiec czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×