Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BETISZ

KTO MA DOSC ANGLII- POWODY DO POWROTU

Polecane posty

Gość BETISZ

CZESC, CHCIALABYM POGADAC Z TYMI, KTORZY PRZEBYWAJA W ANGLII I PLANUJA RYCHLY POWROT DO POLSKI. NO I WLASNIE? DLACZEGO? CO WAS SKLANIA DO POWROTU? CHCIALABYM ZOBACZYC CZY JEST WIELU LUDZI Z TAKA MOTYWACJA DO POWROTU JAK MY (TZN JA I MOJ MAZ) A MIANOWICIE, SLABNACY FUNT, POWODUJACY ZE ZARABIAMY REALNIE CORAZ MNIEJ(DODAM ZE NIGDY NIE PLANOWALISMY ZOSTANIA NA STALE- TO BYL TYLKO CZASOWY WYJAZD), BRAK NORMALNEGO ZYCIA RODZINNO-TOWARZYSKIEGO, BO PRZECIEZ WYJAZDOW CO PARE MIESIECY I ROZMOW NA SKYPE NIE DA SIE NAZWAC NORMALNYM KONTAKTEM:( CZUJEMY SIE TU NIESZCZESLIWI, PIENIADZE TROCHE WIEKSZE NIZ W PL NIE SA W STANIE WYNAGRODZIC NAM TEGO CO CZUJEMY. A, NO I SPODZIEWMY SIE DZIECKA- TO POSTAWILO KROPKE NAD I. A U WAS???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jambojet
Twoje odczucia nie sa dziwne. Mysle, ze wiekszosc osob czuje, ze UK to nie jego miejsce na ziemi, ale trzyma ich tam kasa, partner, lepsze zycie. Badzmy szczerzy, czy przed przystepieniem Polski do UE Polacy marzyli o wyjezdzie do UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko kasa mnie tu trzyma
Tylko kasa i lepszy start w przyszlosc dla moich dzieci;)) cala reszta to wielkie gowno w tym kraju;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETISZ
LEPSZA PRZYSZLOSC DLA DZIECI??? PRZECIEZ TO ULUDA, ZA TE 250 300 FUNTOW TYGODNIOWO POLACY SA NA SZARYM KONCU JESLI CHODZI O ZAROBKI, TY I TWOJE DZIECI "TYLKO KASA MNIE TU TRZYMA" BEDZIECIE TWORZYC ANGIELSKA UNDERCLASS. KURDE, TRZEBA WSZYTSKO ZRELATYWIZOWAC DO WARUNKOW, CZYM INNYM 300 FUNTOW NA TYDZIEN POD LONDYNEM A CZYM INNYM W POLSCE. ZA CO CHCESZ WYSLAC DZIECI DO JAKIEJKOLWIEK LEPSZEJ SZKOLY A TE SA PLATNE!!!! CHYBA ZE POSLESZ JE DO DARMOWJ GDZIE Z MLODZIEZA Z COUNCILOWSKICH OSIEDLI TWOJE DZIECKO NA PEWNO NIE STWORZY SOBIE MEGA SWIETLANEJ PRZYSZLOSCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko kasa mnie tu trzyma
Mylisz sie moj drogi ;)) razem z mezem mam 2,780 na tydzien;)) Starszy syn juz studiuje, a mlodszy chodzi do najlepszej Artystycznej szkoly w miescie;)) W polsce stracilam knajpe bo ludzie kasy nie maja;))bo jest bieda piszczaca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko kasa mnie tu trzyma
ale i tak bardzo ale to bardzo brakuje mi Polski;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzerzej
jaki wykonujesz zawod, ze zarabiasz 1300 tygodniowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma dosc Anglii!!!!!!!!!!!!!!!! nienawidze Londynu, w ktorym mieszkamy, nienawidze brudu.smrodu, metra smierdzacego i zatloczonego, nie pamietam, kiedy widzialam tutaj czyste blekitne niebo i sliczne sloneczko, wiecznie ten zasrany deszcz, nienawidze agresywnych ciemnoskorych, mlaskajacych w drodze z mcdonalda, wyrzucajacych kubki po coli i kartonik po frytkach na chodnik, bo po co wysilac sie do kosza, ktory jest pol metra dalej...nienawidze uczucia,ze nie jestem u siebie, ze jestem tylko marnym emigrantem:((( brakuje mi przyjaciol, rodziny, swojskich knajpek, mojego psa...itd.. To co mnie tutaj trzyma to maz, ktory nie chce przeprowadzic sie do Polski, chyba,ze uda mi sie go kiedys przekonac:)) no i nie najgorsze zarobki, za ktore mozemy sobie pozwolic na calkiem niezle zycie i wiekszosc zachcianek..ale wolalabym mniej zarabiac a byc na swoim w moim kochanym polskim miescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko kasa mnie tu trzyma
nalon;)) Dokladnie tak jak piszesz . Depresja ,pogoda,brak rodziny przyjaciol ,itd zycie do dupy ,ale cos za cos ;)) ps zajmuje sie Handlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęgę...
Dokladnie,tutaj spokojnie sobie zyje,splacam dom,mam prace..Ale chce kiedys wrocic..Pewnie nie bede zarabiala tak dobrze jak tutaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie chce wrocic
Bzdury wypisvjecie.bylam w Polsce cale wakacje i zobaczylam ze tu nic sie nie zmienilo. a ludzie tylko sie gapiq i obgaduja.prowincja... Syf kila i mogila. ciesze sie ze wrocilam az sie poplakalam na lotnisku ze szczscia.i klimat tu o niebo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETISZ
DO "TYLKO KASA MNIE TU TRZYMA" JESTEM KOBIETA, NIE MEZCZYZNA (UZYLAS FORMY MESKIEJ), POWIEM TOBIE ZE OK, JESLI ZARABIASZ TYLE ILE ZARABIASZ-TE 2780 NA TYDZIEN,TO RZECZYWISCIE MOZESZ MYSLEC INACZEJ. NIE JESTEM JEDNAK PEWNA CZY PISZESZ O KWOCIE NA TYDZIEN, CHYBA RACZEJ NA MIESIAC. JA PRACUJE W BIURZE PRZY KOMPIE W DZIALE MARKETINGU DUZEJ FIRMY MEBLARSKIEJ,A MAZ JEST GEODETA I MAMY RAZEM 2500 ALE NA MIESIAC!!! WIEC Z TA KWOTA TO CHYBA PO PROSTU KLAMIESZ. JESTESMY TU OD 4 LAT I WIEM JAK I KOMU ILE SIE ZA CO PLACI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETISZ
KONCZAC, UWAZAM ZE ZARABIAM CALKIEM NIEZLE,A NA TE WARUNKI TO WCIAZ NIEDUZO,A WIEM ZE POLACY W FABRYKACH, MCDONALDACH ITP. ZARABIAJA JAKIES 170-190 BEZ NADGODZIN (TYG), A TAKICH JEST TU NAJWIECEJ. JA SAMA REALNIE ZARABIAM NIEWIELE WIECEJ OD NICH. POLAKOW INZYNIEROW INFORMATKOW ITP ZARABIAJACYCH POWYZEJ 20 TYS ROCZNIE JEST TU PROMIL, PODKRESLAM, PROMIL. BRAWO DLA NALONA-SWIETNIE TO OKRESLILES-TO UCZUCIE ZE TU JESTEM TYLKO MARNYM IMIGRANTEM. BO TAK W RZECZYWISTOSCI JEST.TO FAKT. NIE STANIESZ SIE NIGDY CZLONKIEM TEGO HERMETYCZNEGO SPOLECZENSTWA! TEGO CHESZ DLA SIEBIE I SWOICH DZIECI "TYLKO KASA..." , TEGO ZE WSZYSCY MAJA CIE W DUPIE,TEGO ZE NIGDY PO PRACY NIE WYSKOCZYSZ NA SPONTANICZNA KAWE Z KOLEZANKA,ZE PANI W SKLEPIE NIE ZAPYTA SZCZERZE, PODKRESLAM, SZCZERZE, JAK SIE CZUJESZ, CO U CIEBIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixxxxx
Betisz, WYLACZ CAPSA, please...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko kasa mnie tu trzyma
;)) Przykro mi ale zarabiamy na Handlu tyle w tydzien;)) i jak widzisz nie przemeczam sie;)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko kasa mnie tu trzyma
A ha powiem ci ze zarabiasz bardzo malo na tych stanowiskach jakie piszesz. 2,500 na miesiac na dwoch dziwne znam ludzi ktorzy pracuja w fabryce i na jedna osoba miesiecznie maja 1200 f untow miesiecznie ,bodajez na tydzien zarabiaja 260 funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko kasa mnie tu trzyma
Jestem tutaj 5 lat moja droga ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manicpanic
co wy pitolicie?! zostańcie w Angli w Polsce gówno sie zmieniło! szukam pracy bezskutecznie a jak coś mam to za psie pieniądze a wymagania mają że szok! mam ochote się wyrwać z tego kraju, możemy się zamienić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko kasa mnie tu trzyma
;)) Tak ale po pewnym czasie zaczynasz tesknic ,rodzina ,znajomi itd;))A co za problem wyjezdzaj;)) a potem zapraszam na topik //

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem w Polsce i całkiem dobrze mi się tu żyje. Jak człowiek dobrze pomyśli to i tu może się nieźle ustawić. Nie zarabiam może miliona złotych rocznie, ale powodów do narzekań na pewno nie mam. I wiecie co?? Duży plus dla Was za to, że potraficie się przyznać do tego, że w Anglii wcale nie jest tak cudnie i różowo. Więksość Polaków przebywających na wyspach tego nie potrafi. Często żyją biednie i w 18 osób w jednym pokoju, ale jak przyjeżdżają do Polski na urlop to robią z siebie Bóg wie jakie państwo, a znajomych i rodzinę, które są w Polsce traktują jak plebs. Nie cierpię tego typu ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko kasa mnie tu trzyma
Klempa ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko kasa - a powiedz mi, czy w Anglii faktycznie na każdym kroku słychać Polaków?? Bo po ilości "wyjechanych" osób wywnioskować można, że gdzie się nie obrócisz to Polak. Moich znajomych też mnóstwo wyjechało, część wróciła, część planuje powrót, a kilkoro powiedziało, że nie wracają nigdy. :) A co do takiego angielskiego lansu to kiedyś jeden znajomy po powrocie z Anglii opowiadał ile to on nie zarobił, jakie auto planuje kupić, że chce 5 domów postawić itp., itd. Pech chciał, że z nim był jeszcze inny nasz znajomy i pracowali razem, po czym okazało się, że nie dość, że nic nie zarobili to jeszcze narobiło im się długów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko kasa mnie tu trzyma
Prawda jest rozna;)) Sa ludzie ktorzy po przyjedzie mieszkaja w kilku w jednym domu ;))bo to tanio i pozwala im sie utrzymac. Sa ludzie ktorzy pracuja dla agencji ;)) i sa z dnia na dzien jej pozbawiani. Polakow jest bardzo duzo ;)) czy na kazdym kroku nas slychac nie wiem ;)) Przewaznie zarabiaja 1200 miesiecznie ;))co nie jest kokosem...juz nawet w polsce jak sadze. Ludzi pozjezdalo sie ze wsi i miasteczek wiesz jak mowia jak sie pan z dziada z robi:)) A o mnie powiem tak;)) Zajmuje sie Handlem i niezle na tym wychodze , czyli robie to co w Polsce ale daje mi w dupe tesknota za rodzina i znajomymi ,pracuje z roznymi ludzmi,slyszlam duzo opini o nas polakach ;))Ale ci powiem ze mamy opini ludu pracujacego;)) Ale tez jestesmy narodem ktory na emigracji trzyma sie osobno;)) Gdy tu przyjechalam w moim miescie bylo moze 4 polakow;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7665i8i8r54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETISZ
DO "TYLKO KASA..." WLASNIE TO JEST TEN PROBLEM ZE LUDZIE FANTAZJUJA NA TEMAT ZAROBKOW WLASNIE W RZECZONYCH FABRYKACH. SLUCHAJ, CHYBA MATEMATYKA NIE KLAMIE, 5.50 CZY 6 FUNTOW ZA GODZ NIE MOZE DAC 1200 NA MIESIAC. WLASNIE TACY LUDZIE JAK TY I TWOI ZNAJOMI TWORZA TAKIE MITY. TO RAZ. OK, wylaczam capsa, a po drugie, hhmmm, jakbys pracowal w handlu, to nie wiem czy bys tak mial sposobnosc sleczenia przy forum w ciagu dnia. no i napisz konkretnie co robisz a nie ze w handlu. zlosliwi mowia ze handlowac mozna rowniez cialem, a to akurat poplatne zajecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko kasa mnie tu trzyma
Moja znajoma pracuje w fabryce z miesem na reke dostaje na tydzien 240 do tego ma bardzo duzo nadgodzin ;)) wychodzi tyle;)) Zgodze sie przez agencje ludzie zarabiaja 190 f na tydzien;)) ps A tak wogole o co ci chodzi ze sobie radze w tym kraju ,ze mam prace jaka lubie ;)) i mam z tego wiecej niz ty ,to chore naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko kasa mnie tu trzyma
nalon masz okazje posluchac jak polka w Uk pluje jadem ....nawet sie posunie z zazdrosci ze masz troche wiecej kasy insynulujac ze jestes prostytutka ;)) tylko dlatego ze zdawkowo pisze ze zajmuje sie Handlem;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko kasa mnie tu trzyma
mam cie dosyc prosta kobieto malej wiedzy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×