Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vanilla116

PIękne i Zdrowe włosy już na zawsze!!!

Polecane posty

Gość HellsHair
Miałam problem matowych włosów. Ale kupiłam sobie szampon z serii Keratin Chantal i świat po prostu stał się inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry fryzjer, który potrafi dobrze doradzić i podpowie co warto stosować do regeneracji włosów to skarb. Ja mam swojego mistrza nożyczek Sergieja z salonu Gnatyshyn. Warto z jego usług skorzystać, bo nie tylko jest świetnym stylistą, ale i doskonale zna budowę strukturę włosa i wie czego im potrzeba. Można się do niego zapisać poprzez stronę: http://gnatyshyn.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag_mag
od pewnego czasu trafiłam na stronę trycho.pl ...polecam...kosmetyki MonRin do włosów rewelacja .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag_mag
od pewnego czasu trafiłam na stronę trycho.pl ...polecam...kosmetyki MonRin do włosów rewelacja .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie fryzjer powinien doradzać kosmetyki na poprawę kondycji włosów, ale trycholog - i to dopiero po dokładnym wywiadzie i badaniu włosów. Z tego co się orinetuję to wciąż w hair medica są darmowe badania trychologiczne więc kto się nie zapisał to powinien skorzystać póki może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też próbowałam sporo sposobów na moje włosy, stosowałam masę odżywek i masek do włosów, testowałam różne szampony, ale akurat w moim przypadku pomogło coś innego - w aptece kupiłam Doppelherz aktiv Na włosy i paznokcie + Skrzyp i sprawdza się :). Teraz moje włosy są bardziej wytrzymałe i odżywione, nie wypadają tak jak kiedyś. Poza tym zauważyłam też poprawę kondycji moich paznokci, z czego jestem baaaardzo zadowolona, bo zawsze miałam z nimi problem, były łamliwe i słabe. Tutaj można znaleźć więcej informacji na temat tego suplementu diety - http://www.doppelherz.pl/produkty/skora-wlosy-paznokcie/doppelherz-aktiv-na-wlosy-i-paznokcie-skrzyp.html, a i w opakowaniu jest 30 tabletek, po jednej na dzień. Jeśli chodzi o cenę to jest niewielka, z pewnością nie obciąży naszego domowego budżetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tej sytuacji jeszcze poleciłabym Wam wybrac sie tutaj http://beauty-center.pl/ Na pewno wybór miejsca jest tutaj strzałem w 10tkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim rozwiązaniem dla rzadkich i słabych włosów okazała się kilkumiesięczna kuracja tabletkami biotebal z biotyną. Już po kilku tygodniach widziałam, że włosów wypada znacznie mniej i po jakimś czasie zrobiły się mocniejsze i lśniące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Preezent
Ja straciłam prawie wszystkie włosy po chorobie. Pomogła genialna, najwspanialsza na świecie kuracja prosalon med. od Chantal. Moja wdzięczność jest głęboka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem przewrażliwiona na punkcie moich włosów, staram się dbać o nie jak najlepiej. Od jakiegoś czasu stosuję olejowanie - dobry efekt, ale przyznam, że nie jest on od razu i trzeba znaleźć "swój" olej. Robię też maseczki z siemienia lnianego no i mam całą gamę kosmetyków do pielęgnacji. Jedne lepsze, drugie gorsze. Ogólnie staram się nie stosować jednego przez cały czas, ale zmieniać. Mam jednak problem, że moje włosy nie są najgęstszą czupryną niestety i od jakiegoś czasu zastanawiam się nad mezoterapią igłową skóry głowy. Na stronie tego gabinetu jest to dosyć konkretnie opisane http://www.beauty-for-you.com.pl/services/mezoterapia/ Fajnie, że oprócz gęstszych włosów, mają one być po zabiegu ogólnie w lepszej kondycji. Jak dla mnie jest to dosyć dobra obietnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi również pomogło systematyczne branie Biotebalu. Włosy nareszcie przestały wypadać i są mocniejsze. Zmieniłam również dietę i wprowadziłam niedoceniane warzywa. Jestem zdrowsza, lepiej się czuję i mam piękne i naturalne włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elektryzujące się i przesuszone - zawsze miałam takie włosy zimą (od czapki, wiatru, swetrów i nie wiem czego jeszcze). Aż reszcie tej zimy to się zmieniło :) zaczęłam używać szamponu i odżywki od INOAR: argan oil i powiem wam, ze te problemy zniknęły jak ręką odjął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wszystkim swoim koleżankom produkty marki Seboradin. Sama ich używam od dłuższego czasu i widzę super efekty! Mój ulubiony produkt to ich szampon regenerujący. Włosy są zdecydowanie bardziej odżywione i gładsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też używam od jakiś paru miesięcy arganowego olejku inoar i szamponu z odżywką rewelacja włosy są tak miękkie i fajnie się układają :) kupiłam na ich stronie internetowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parsecks
Arganowy miałam od Chantal, rzeczywiście genialna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSon
Na mnie fajnie działały szampony Elastabion z Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci naturalnie o nie zadbać, możesz na przemian stosować olej arganowy i ze słodkich migdałów - dodatkowo stosować je na skórę całego ciała. https://od-natury.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkens
odkąd zaczęłam pilnować tego, co jem, moje włosy wyglądają dużo, dużo lepiej. nawet jak zapomnę o odżywce czy masce nie wyglądają jak przesuszone sianko. wystarczyło, że zaczęłam jeść więcej warzyw, a mniej śmieciow ych fast foodów. zainspirował mnie ten wpis: http://blog.greatlengths.pl/zadbaj-o-diete-swoich-wlosow/ i kurcze... TO DZIAŁA! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka323
od środka tylko kolagen. Aktualnie używam premium collagen 500o i to najlepszy jaki miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karus777
Myślę, że świetnym rozwiązaniem będą tabletki na wypadanie włosów Vitapil. Włosy rosną szybciej i są ładnie odżywione od nasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie bardzo pomogło stosowanie kosmetyków dermatic. Szampon i serum są świetne. Uzywałam tez plastrów z tej samej serii, które wzmacniają włosy i przeciwdziałają ich wypadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi świetnie sprawdził się szampon bombar od inoaru , zamawiałam na ich stronie internetowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me0wn
Ja próbowałam wszystkich możliwych naturalnych kosmetyków od mycia głowy szamponem z pokrzyw (gdzie zapach był dla mnie nie do zniesienia tak samo jak jakość włosa w dotyku), poprzez odżywki z jajek w roli głównej a kończąc na innych takich specyfikach i nic nie wnosiło poprawy dla moich włosów. Później przerobiłam różne kosmetyki sklepowe i w końcu zatrzymałam się na tych od dermastica. Mają mniej chemii niż inne kosmetyki i naprawdę działają, ich plastry przeciw wypadaniu włosów uratowały mi życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbkaH6
sama zazdrościłam dziewczynom z pracy pięknych i długich włosów, część z nich ma jeszcze kręcone, więc w ogóle WOW. Ale od kiedy sama używam szampon i odżywkę biotebal to i moje włosy mniej wypadają (a to był mój największy problem), są mocniejsze i bardziej lśniące. Liczę, że jeszcze kilka miesięcy, a będę się mogła pochwalić piękną czuprynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skowytka
A wy z czego korzystacie? Mój lekarz polecał mi dermastic, podobno rzeczywiście zapobiega wypadaniu włosów, odżywia je i poprawia kondycję. Jednak zanim kupię to chciałabym czegoś dowiedzieć się w internecie, może któraś z was korzysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martylka82
A czy któraś z Was stosowała suplement diety Oeparol? Czytałam kilka wpisów o nim podobno poprawia jakość włosów oraz dodatkowo wzmacnia paznokcie i odżywia skórę. Generalnie to jakie waszym zdaniem znaczenie ma suplementacja w byciu piękną i zadbaną kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polubiłam kosmetyki dermastic do włosów. Mają w ofercie szampon i serum wzmacniające oraz plastry które przykleja się na noc. działaja one wzmacniająco i przeciwdziałają wypadaniu włosów. Ja zauwazyłam sporą rożnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×